Pyökkipolku

KRJ:n alaiset kouluratsastuskisat

Kisainfo

Kisapäivä 27.12.2020
Viimeinen ilmoittautumispäivä 20.12.2020
Järjestyspaikka Pyökkipolku
Vastuuhenkilö Veera R. VRL-10735, virtuaaliveera@gmail.com
Alaisuus Kouluratsastusjaos

Säännöt

- Kilpailut ovat avoimet kaikille.
- Luokkiin otetaan 30 osallistujaa.
- Yhdeltä ratsastajalta max. 3 hevosta / luokka.
- Sama hevonen saa mennä max. 2 luokkaa.
- Tulokset arvotaan lyhyellä kaavalla
- Yhteen kutsuun osallistuminen ei mahdollista, osallistut kerralla kymmeneen kutsuun (KRJ01-10)

Osallistumisohjeet

Osallistumiset sähköpostiin virtuaaliveera@gmail.com otsikolla KRJ01-10, alla olevassa muodossa:
Luokka
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu VH-tunnus

Ratsun VH-tunnuksen ilmoittaminen ei ole pakollista

Luokat

1. Helppo C
2. Helppo C
3. Helppo B
4. Helppo B

Tulokset

1. Helppo C

1. Sylvi (VRL-08179) - Llanwenarth Bianca VH20-024-0076 2. Veera R. (VRL-10735) - Birkir frá Jón VH20-030-0016 3. Kida (VRL-08368) - Varpun Louhi VH20-018-0755 4. Oresama (VRL-02753) - Sötnos 5. Vibaja (VRL-00727) - Hyacinth of Ellesmore 6. Tuulia T. (VRL-00084) - Spire Driger LAC VH15-024-0135 7. Cherry (VRL-12299) - Cyrmyth Awela VH19-024-0013 8. Tuulia T. (VRL-00084) - Hollabar Fressa VH15-017-0531 9. Cee (VRL-01288) - Jenny Chanel VH14-017-0484 10. Vibaja (VRL-00727) - Ragnall of Ellesmore 11. Sylvi (VRL-08179) - Gyfrinach Kina VH20-092-0018 12. Oresama (VRL-02753) - Powhatan 13. Sonja (VRL-11911) - Lockdown MPB VH20-023-0016 14. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Odalia 15. Veera R. (VRL-10735) - Von frá Ponipallero VH20-030-0004 16. Cee (VRL-01288) - Forrest Jr VH14-017-0483 17. Oresama (VRL-02753) - Alabama Mama 18. Tuulia T. (VRL-00084) - Wyat Belladonna VH15-017-0018 19. Kida (VRL-08368) - Kuuralehdon Lennotar VH20-018-0842 20. Serena (VRL-09334) - Peakes Bananabanshee VH18-024-0008 21. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Odessa VH20-017-0096 22. Cee (VRL-01288) - Forrest G VH12-017-0280 23. Serena (VRL-09334) - Brunnby Berryrudd VH18-022-0104 24. Sylvi (VRL-08179) - Whitmoor Lake Maiden VH20-025-0030 25. Kida (VRL-08368) - Kuuralehdon Kastanja VH20-018-0843 26. Sonja (VRL-11911) - Born to be Spy MPB VH20-023-0017 27. Nicky (VRL-14087) - Tuiskulan Katinkulta VH16-018-2437 28. Skaimmadas (VRL-14897) - Arlekin 29. Serena (VRL-09334) - Turmeltajan Kuoharikekkerit VH19-018-0388 30. Sonja (VRL-11911) - Ffiona MPB VH20-023-0018

2. Helppo C

1. Sylvi (VRL-08179) - Coed Ely Ceridwen VH20-025-0031 2. Sylvi (VRL-08179) - Cadogan Thrillion VH20-024-0012 3. Cee (VRL-01288) - Forrest Jr VH14-017-0483 4. Tuulia T. (VRL-00084) - Ceiriosen Freija VH19-017-0218 5. Cherry (VRL-12299) - Cyrmyth Awela VH19-024-0013 6. Veera R. (VRL-10735) - Birkir frá Jón VH20-030-0016 7. Skaimmadas (VRL-14897) - Arlekin 8. Vibaja (VRL-00727) - Ragnall of Ellesmore 9. Oresama (VRL-02753) - Powhatan 10. Kida (VRL-08368) - Kuuralehdon Lennotar VH20-018-0842 11. Cee (VRL-01288) - Jenny Chanel VH14-017-0484 12. Kida (VRL-08368) - Kuuralehdon Kastanja VH20-018-0843 13. Kida (VRL-08368) - Varpun Louhi VH20-018-0755 14. Sonja (VRL-11911) - Ffiona MPB VH20-023-0018 15. Oresama (VRL-02753) - Sötnos 16. Oresama (VRL-02753) - Alabama Mama 17. Vibaja (VRL-00727) - Hyacinth of Ellesmore 18. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Odalia 19. Cee (VRL-01288) - Forrest G VH12-017-0280 20. Tuulia T. (VRL-00084) - Shahdee Dei VH16-017-0201 21. Serena (VRL-09334) - Turmeltajan Kuoharikekkerit VH19-018-0388 22. Tuulia T. (VRL-00084) - Elsbeth v.d. Gateaway VH16-017-0149 23. Sonja (VRL-11911) - Born to be Spy MPB VH20-023-0017 24. Nicky (VRL-14087) - Tuiskulan Katinkulta VH16-018-2437 25. Sonja (VRL-11911) - Lockdown MPB VH20-023-0016 26. Sylvi (VRL-08179) - Brunnby Foxhunter VH20-025-0034 27. Serena (VRL-09334) - Brunnby Berryrudd VH18-022-0104 28. Serena (VRL-09334) - Peakes Bananabanshee VH18-024-0008 29. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Odessa VH20-017-0096 30. Veera R. (VRL-10735) - Von frá Ponipallero VH20-030-0004

3. Helppo B

1. lottis (VRL-13831) – Myrskylän Viekas VH20-018-0982 2. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Vaniljakerma VH20-018-0359 3. lottis (VRL-13831) – Rowan Limerick VH18-104-0006 4. Vibaja (VRL-00727) - Ceiriosen Ledger 5. Zack (VRL-01221) - Chalinente Delm VH20-083-0009 6. lottis (VRL-13831) – Kanelitaneli VH20-018-1006 7. Vibaja (VRL-00727) - Poniniemen Brandr 8. k (VRL-10444) - Meme Lady VH20-133-0089 9. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Waluigi 10. Oresama (VRL-02753) - Super Mario 11. Cherry (VRL-12299) - Furry Jerry VH20-046-0067 12. Kida (VRL-08368) - Harmaanapsija Lind VH20-018-0781 13. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Tarmo 14. Kida (VRL-08368) - Kuuralehdon Jiro VH20-018-0840 15. Veera R. (VRL-10735) - PP's Vigrid VH20-053-0001 16. Sylvi (VRL-08179) - Knightwood Echo VH20-027-0014 17. Zack (VRL-01221) - Rowandell Vaxley VH20-090-0010 18. Sonja (VRL-11911) - Sotamaalauksen Kuusnolla Kuutamolla VH20-018-0361 19. Kida (VRL-08368) - Syyn Syysryökäle VH20-018-0846 20. Minni (VRL-10337) - Made by Miracle 21. Vibaja (VRL-00727) - Poniniemen Fury Fable 22. Zack (VRL-01221) - DLHS Alamo Dancer VH20-006-0226 23. Sylvi (VRL-08179) - Cinneide's Galway Girl VH20-046-0006 24. Sonja (VRL-11911) - Turmeltajan Tahmatassu VH17-018-1155 25. Veera R. (VRL-10735) - PP's Tamkje VH19-040-0003 26. k (VRL-10444) - Ohanzee VH20-133-0090 27. Sylvi (VRL-08179) - Chocolie of Craig Myr VH19-071-0023 28. Cherry (VRL-12299) - Cyryl of Smithloch VH17-106-0007 29. Veera R. (VRL-10735) - Iwillthinkaboutit Thrill VH20-031-0100 30. Cherry (VRL-12299) - Sweet Dynamite VH20-017-0308

4. Helppo B

1. Zack (VRL-01221) - Chalinente Delm VH20-083-0009 2. Oresama (VRL-02753) - Super Mario 3. lottis (VRL-13831) – Myrskylän Viekas VH20-018-0982 4. Sylvi (VRL-08179) - Ivymoor Éber Finn VH19-025-0020 5. Kida (VRL-08368) - Syyn Syysryökäle VH20-018-0846 6. Vibaja (VRL-00727) - Ceiriosen Ledger 7. Sonja (VRL-11911) - Sotamaalauksen Kuusnolla Kuutamolla VH20-018-0361 8. Sonja (VRL-11911) - Turmeltajan Tahmatassu VH17-018-1155 9. Veera R. (VRL-10735) - Iwillthinkaboutit Thrill VH20-031-0100 10. k (VRL-10444) - Ohanzee VH20-133-0090 11. Kida (VRL-08368) - Kuuralehdon Jiro VH20-018-0840 12. Vibaja (VRL-00727) - Poniniemen Fury Fable 13. Zack (VRL-01221) - Rowandell Vaxley VH20-090-0010 14. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Vaniljakerma VH20-018-0359 15. k (VRL-10444) - Meme Lady VH20-133-0089 16. lottis (VRL-13831) – Kanelitaneli VH20-018-1006 17. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Waluigi 18. Veera R. (VRL-10735) - PP's Tamkje VH19-040-0003 19. Sylvi (VRL-08179) - Rushock Auld Lang Syne VH20-026-0002 20. Kida (VRL-08368) - Harmaanapsija Lind VH20-018-0781 21. Sylvi (VRL-08179) - Dunwaithe Dashy Lad VH19-071-0021 22. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Tarmo 23. Cherry (VRL-12299) - Sweet Dynamite VH20-017-0308 24. Cherry (VRL-12299) - Furry Jerry VH20-046-0067 25. Minni (VRL-10337) - Made by Miracle 26. Zack (VRL-01221) - DLHS Alamo Dancer VH20-006-0226 27. lottis (VRL-13831) – Rowan Limerick VH18-104-0006 28. Cherry (VRL-12299) - Cyryl of Smithloch VH17-106-0007 29. Vibaja (VRL-00727) - Poniniemen Brandr 30. Veera R. (VRL-10735) - PP's Vigrid VH20-053-0001

Virtuaalitalli  |  virtuaalihevonen
Ulkoasu © Vapaasti kopioitavaa by evia & Milja  |  Ulkoasun kuva © Milja  |  Hevoslistaus © Pilvimarja