Pyökkipolku

KRJ:n alaiset kouluratsastuskisat

Kisainfo

Kisapäivä 25.12.2020
Viimeinen ilmoittautumispäivä 20.12.2020
Järjestyspaikka Pyökkipolku
Vastuuhenkilö Veera R. VRL-10735, virtuaaliveera@gmail.com
Alaisuus Kouluratsastusjaos

Säännöt

- Kilpailut ovat avoimet kaikille.
- Luokkiin otetaan 30 osallistujaa.
- Yhdeltä ratsastajalta max. 3 hevosta / luokka.
- Sama hevonen saa mennä max. 2 luokkaa.
- Tulokset arvotaan lyhyellä kaavalla
- Yhteen kutsuun osallistuminen ei mahdollista, osallistut kerralla kymmeneen kutsuun (KRJ01-10)

Osallistumisohjeet

Osallistumiset sähköpostiin virtuaaliveera@gmail.com otsikolla KRJ01-10, alla olevassa muodossa:
Luokka
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu VH-tunnus

Ratsun VH-tunnuksen ilmoittaminen ei ole pakollista

Luokat

1. Helppo C
2. Helppo C
3. Helppo B
4. Helppo B

Tulokset

1. Helppo C

1. Cee (VRL-01288) - Forrest G VH12-017-0280 2. Veera R. (VRL-10735) - Birkir frá Jón VH20-030-0016 3. Vibaja (VRL-00727) - Ragnall of Ellesmore 4. Sylvi (VRL-08179) - Whitmoor Lake Maiden VH20-025-0030 5. Kida (VRL-08368) - Varpun Louhi VH20-018-0755 6. Serena (VRL-09334) - Brunnby Berryrudd VH18-022-0104 7. Kida (VRL-08368) - Kuuralehdon Lennotar VH20-018-0842 8. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Odessa VH20-017-0096 9. Sylvi (VRL-08179) - Gyfrinach Kina VH20-092-0018 10. Sonja (VRL-11911) - Ffiona MPB VH20-023-0018 11. Sonja (VRL-11911) - Lockdown MPB VH20-023-0016 12. Oresama (VRL-02753) - Sötnos 13. Oresama (VRL-02753) - Alabama Mama 14. Tuulia T. (VRL-00084) - Hollabar Fressa VH15-017-0531 15. Vibaja (VRL-00727) - Hyacinth of Ellesmore 16. Cee (VRL-01288) - Jenny Chanel VH14-017-0484 17. Tuulia T. (VRL-00084) - Spire Driger LAC VH15-024-0135 18. Serena (VRL-09334) - Turmeltajan Kuoharikekkerit VH19-018-0388 19. Serena (VRL-09334) - Peakes Bananabanshee VH18-024-0008 20. Sonja (VRL-11911) - Born to be Spy MPB VH20-023-0017 21. Oresama (VRL-02753) - Powhatan 22. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Odalia 23. Cee (VRL-01288) - Forrest Jr VH14-017-0483 24. Veera R. (VRL-10735) - Von frá Ponipallero VH20-030-0004 25. Nicky (VRL-14087) - Tuiskulan Katinkulta VH16-018-2437 26. Tuulia T. (VRL-00084) - Wyat Belladonna VH15-017-0018 27. Cherry (VRL-12299) - Cyrmyth Awela VH19-024-0013 28. Kida (VRL-08368) - Kuuralehdon Kastanja VH20-018-0843 29. Skaimmadas (VRL-14897) - Arlekin 30. Sylvi (VRL-08179) - Llanwenarth Bianca VH20-024-0076

2. Helppo C

1. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Odalia 2. Serena (VRL-09334) - Turmeltajan Kuoharikekkerit VH19-018-0388 3. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Odessa VH20-017-0096 4. Oresama (VRL-02753) - Alabama Mama 5. Sonja (VRL-11911) - Lockdown MPB VH20-023-0016 6. Cherry (VRL-12299) - Cyrmyth Awela VH19-024-0013 7. Cee (VRL-01288) - Forrest Jr VH14-017-0483 8. Serena (VRL-09334) - Peakes Bananabanshee VH18-024-0008 9. Sylvi (VRL-08179) - Brunnby Foxhunter VH20-025-0034 10. Vibaja (VRL-00727) - Ragnall of Ellesmore 11. Kida (VRL-08368) - Varpun Louhi VH20-018-0755 12. Veera R. (VRL-10735) - Von frá Ponipallero VH20-030-0004 13. Cee (VRL-01288) - Forrest G VH12-017-0280 14. Oresama (VRL-02753) - Sötnos 15. Skaimmadas (VRL-14897) - Arlekin 16. Veera R. (VRL-10735) - Birkir frá Jón VH20-030-0016 17. Sonja (VRL-11911) - Born to be Spy MPB VH20-023-0017 18. Cee (VRL-01288) - Jenny Chanel VH14-017-0484 19. Sonja (VRL-11911) - Ffiona MPB VH20-023-0018 20. Kida (VRL-08368) - Kuuralehdon Kastanja VH20-018-0843 21. Oresama (VRL-02753) - Powhatan 22. Nicky (VRL-14087) - Tuiskulan Katinkulta VH16-018-2437 23. Kida (VRL-08368) - Kuuralehdon Lennotar VH20-018-0842 24. Vibaja (VRL-00727) - Hyacinth of Ellesmore 25. Serena (VRL-09334) - Brunnby Berryrudd VH18-022-0104 26. Tuulia T. (VRL-00084) - Shahdee Dei VH16-017-0201 27. Sylvi (VRL-08179) - Cadogan Thrillion VH20-024-0012 28. Sylvi (VRL-08179) - Coed Ely Ceridwen VH20-025-0031 29. Tuulia T. (VRL-00084) - Elsbeth v.d. Gateaway VH16-017-0149 30. Tuulia T. (VRL-00084) - Ceiriosen Freija VH19-017-0218

3. Helppo B

1. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Waluigi 2. Veera R. (VRL-10735) - PP's Tamkje VH19-040-0003 3. k (VRL-10444) - Ohanzee VH20-133-0090 4. Vibaja (VRL-00727) - Poniniemen Brandr 5. Sylvi (VRL-08179) - Chocolie of Craig Myr VH19-071-0023 6. Zack (VRL-01221) - Rowandell Vaxley VH20-090-0010 7. Kida (VRL-08368) - Syyn Syysryökäle VH20-018-0846 8. lottis (VRL-13831) – Kanelitaneli VH20-018-1006 9. Vibaja (VRL-00727) - Ceiriosen Ledger 10. Kida (VRL-08368) - Harmaanapsija Lind VH20-018-0781 11. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Tarmo 12. Oresama (VRL-02753) - Super Mario 13. Cherry (VRL-12299) - Furry Jerry VH20-046-0067 14. Kida (VRL-08368) - Kuuralehdon Jiro VH20-018-0840 15. lottis (VRL-13831) – Myrskylän Viekas VH20-018-0982 16. Veera R. (VRL-10735) - PP's Vigrid VH20-053-0001 17. Vibaja (VRL-00727) - Poniniemen Fury Fable 18. Sonja (VRL-11911) - Turmeltajan Tahmatassu VH17-018-1155 19. Veera R. (VRL-10735) - Iwillthinkaboutit Thrill VH20-031-0100 20. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Vaniljakerma VH20-018-0359 21. k (VRL-10444) - Meme Lady VH20-133-0089 22. Sylvi (VRL-08179) - Cinneide's Galway Girl VH20-046-0006 23. lottis (VRL-13831) – Rowan Limerick VH18-104-0006 24. Zack (VRL-01221) - Chalinente Delm VH20-083-0009 25. Zack (VRL-01221) - DLHS Alamo Dancer VH20-006-0226 26. Cherry (VRL-12299) - Cyryl of Smithloch VH17-106-0007 27. Sylvi (VRL-08179) - Knightwood Echo VH20-027-0014 28. Minni (VRL-10337) - Made by Miracle 29. Sonja (VRL-11911) - Sotamaalauksen Kuusnolla Kuutamolla VH20-018-0361 30. Cherry (VRL-12299) - Sweet Dynamite VH20-017-0308

4. Helppo B

1. Oresama (VRL-02753) - Super Mario 2. Cherry (VRL-12299) - Cyryl of Smithloch VH17-106-0007 3. lottis (VRL-13831) – Kanelitaneli VH20-018-1006 4. Kida (VRL-08368) - Harmaanapsija Lind VH20-018-0781 5. Sylvi (VRL-08179) - Rushock Auld Lang Syne VH20-026-0002 6. k (VRL-10444) - Meme Lady VH20-133-0089 7. k (VRL-10444) - Ohanzee VH20-133-0090 8. Zack (VRL-01221) - DLHS Alamo Dancer VH20-006-0226 9. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Waluigi 10. Kida (VRL-08368) - Kuuralehdon Jiro VH20-018-0840 11. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Tarmo 12. Kida (VRL-08368) - Syyn Syysryökäle VH20-018-0846 13. Cherry (VRL-12299) - Sweet Dynamite VH20-017-0308 14. Vibaja (VRL-00727) - Ceiriosen Ledger 15. lottis (VRL-13831) – Myrskylän Viekas VH20-018-0982 16. Sonja (VRL-11911) - Sotamaalauksen Kuusnolla Kuutamolla VH20-018-0361 17. Vibaja (VRL-00727) - Poniniemen Fury Fable 18. Sylvi (VRL-08179) - Ivymoor Éber Finn VH19-025-0020 19. Veera R. (VRL-10735) - PP's Vigrid VH20-053-0001 20. Cherry (VRL-12299) - Furry Jerry VH20-046-0067 21. Zack (VRL-01221) - Rowandell Vaxley VH20-090-0010 22. lottis (VRL-13831) – Rowan Limerick VH18-104-0006 23. Sylvi (VRL-08179) - Dunwaithe Dashy Lad VH19-071-0021 24. Vibaja (VRL-00727) - Poniniemen Brandr 25. Sonja (VRL-11911) - Turmeltajan Tahmatassu VH17-018-1155 26. Veera R. (VRL-10735) - Iwillthinkaboutit Thrill VH20-031-0100 27. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Vaniljakerma VH20-018-0359 28. Zack (VRL-01221) - Chalinente Delm VH20-083-0009 29. Veera R. (VRL-10735) - PP's Tamkje VH19-040-0003 30. Minni (VRL-10337) - Made by Miracle

Virtuaalitalli  |  virtuaalihevonen
Ulkoasu © Vapaasti kopioitavaa by evia & Milja  |  Ulkoasun kuva © Milja  |  Hevoslistaus © Pilvimarja