Pyökkipolku

KRJ:n alaiset kouluratsastuskisat

Kisainfo

Kisapäivä 22.12.2020
Viimeinen ilmoittautumispäivä 20.12.2020
Järjestyspaikka Pyökkipolku
Vastuuhenkilö Veera R. VRL-10735, virtuaaliveera@gmail.com
Alaisuus Kouluratsastusjaos

Säännöt

- Kilpailut ovat avoimet kaikille.
- Luokkiin otetaan 30 osallistujaa.
- Yhdeltä ratsastajalta max. 3 hevosta / luokka.
- Sama hevonen saa mennä max. 2 luokkaa.
- Tulokset arvotaan lyhyellä kaavalla
- Yhteen kutsuun osallistuminen ei mahdollista, osallistut kerralla kymmeneen kutsuun (KRJ01-10)

Osallistumisohjeet

Osallistumiset sähköpostiin virtuaaliveera@gmail.com otsikolla KRJ01-10, alla olevassa muodossa:
Luokka
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu VH-tunnus

Ratsun VH-tunnuksen ilmoittaminen ei ole pakollista

Luokat

1. Helppo C
2. Helppo C
3. Helppo B
4. Helppo B

Tulokset

1. Helppo C

1. Cee (VRL-01288) - Forrest Jr VH14-017-0483 2. Nicky (VRL-14087) - Tuiskulan Katinkulta VH16-018-2437 3. Serena (VRL-09334) - Turmeltajan Kuoharikekkerit VH19-018-0388 4. Kida (VRL-08368) - Kuuralehdon Kastanja VH20-018-0843 5. Veera R. (VRL-10735) - Birkir frá Jón VH20-030-0016 6. Cherry (VRL-12299) - Cyrmyth Awela VH19-024-0013 7. Kida (VRL-08368) - Varpun Louhi VH20-018-0755 8. Sonja (VRL-11911) - Ffiona MPB VH20-023-0018 9. Oresama (VRL-02753) - Alabama Mama 10. Sonja (VRL-11911) - Lockdown MPB VH20-023-0016 11. Kida (VRL-08368) - Kuuralehdon Lennotar VH20-018-0842 12. Sylvi (VRL-08179) - Gyfrinach Kina VH20-092-0018 13. Oresama (VRL-02753) - Sötnos 14. Cee (VRL-01288) - Jenny Chanel VH14-017-0484 15. Tuulia T. (VRL-00084) - Spire Driger LAC VH15-024-0135 16. Sylvi (VRL-08179) - Llanwenarth Bianca VH20-024-0076 17. Oresama (VRL-02753) - Powhatan 18. Serena (VRL-09334) - Peakes Bananabanshee VH18-024-0008 19. Veera R. (VRL-10735) - Von frá Ponipallero VH20-030-0004 20. Tuulia T. (VRL-00084) - Hollabar Fressa VH15-017-0531 21. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Odessa VH20-017-0096 22. Vibaja (VRL-00727) - Hyacinth of Ellesmore 23. Sonja (VRL-11911) - Born to be Spy MPB VH20-023-0017 24. Vibaja (VRL-00727) - Ragnall of Ellesmore 25. Skaimmadas (VRL-14897) - Arlekin 26. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Odalia 27. Sylvi (VRL-08179) - Whitmoor Lake Maiden VH20-025-0030 28. Cee (VRL-01288) - Forrest G VH12-017-0280 29. Tuulia T. (VRL-00084) - Wyat Belladonna VH15-017-0018 30. Serena (VRL-09334) - Brunnby Berryrudd VH18-022-0104

2. Helppo C

1. Kida (VRL-08368) - Kuuralehdon Lennotar VH20-018-0842 2. Sonja (VRL-11911) - Born to be Spy MPB VH20-023-0017 3. Sonja (VRL-11911) - Lockdown MPB VH20-023-0016 4. Kida (VRL-08368) - Varpun Louhi VH20-018-0755 5. Kida (VRL-08368) - Kuuralehdon Kastanja VH20-018-0843 6. Serena (VRL-09334) - Peakes Bananabanshee VH18-024-0008 7. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Odalia 8. Cee (VRL-01288) - Forrest G VH12-017-0280 9. Tuulia T. (VRL-00084) - Elsbeth v.d. Gateaway VH16-017-0149 10. Sylvi (VRL-08179) - Coed Ely Ceridwen VH20-025-0031 11. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Odessa VH20-017-0096 12. Oresama (VRL-02753) - Alabama Mama 13. Serena (VRL-09334) - Brunnby Berryrudd VH18-022-0104 14. Cherry (VRL-12299) - Cyrmyth Awela VH19-024-0013 15. Cee (VRL-01288) - Jenny Chanel VH14-017-0484 16. Serena (VRL-09334) - Turmeltajan Kuoharikekkerit VH19-018-0388 17. Oresama (VRL-02753) - Powhatan 18. Vibaja (VRL-00727) - Hyacinth of Ellesmore 19. Nicky (VRL-14087) - Tuiskulan Katinkulta VH16-018-2437 20. Skaimmadas (VRL-14897) - Arlekin 21. Sylvi (VRL-08179) - Brunnby Foxhunter VH20-025-0034 22. Veera R. (VRL-10735) - Birkir frá Jón VH20-030-0016 23. Cee (VRL-01288) - Forrest Jr VH14-017-0483 24. Tuulia T. (VRL-00084) - Ceiriosen Freija VH19-017-0218 25. Sylvi (VRL-08179) - Cadogan Thrillion VH20-024-0012 26. Oresama (VRL-02753) - Sötnos 27. Veera R. (VRL-10735) - Von frá Ponipallero VH20-030-0004 28. Vibaja (VRL-00727) - Ragnall of Ellesmore 29. Tuulia T. (VRL-00084) - Shahdee Dei VH16-017-0201 30. Sonja (VRL-11911) - Ffiona MPB VH20-023-0018

3. Helppo B

1. Veera R. (VRL-10735) - PP's Vigrid VH20-053-0001 2. Sonja (VRL-11911) - Turmeltajan Tahmatassu VH17-018-1155 3. Cherry (VRL-12299) - Furry Jerry VH20-046-0067 4. Minni (VRL-10337) - Made by Miracle 5. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Tarmo 6. Vibaja (VRL-00727) - Poniniemen Brandr 7. Sylvi (VRL-08179) - Chocolie of Craig Myr VH19-071-0023 8. Cherry (VRL-12299) - Sweet Dynamite VH20-017-0308 9. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Vaniljakerma VH20-018-0359 10. lottis (VRL-13831) – Kanelitaneli VH20-018-1006 11. Sylvi (VRL-08179) - Knightwood Echo VH20-027-0014 12. Vibaja (VRL-00727) - Ceiriosen Ledger 13. k (VRL-10444) - Ohanzee VH20-133-0090 14. Kida (VRL-08368) - Syyn Syysryökäle VH20-018-0846 15. lottis (VRL-13831) – Rowan Limerick VH18-104-0006 16. Kida (VRL-08368) - Harmaanapsija Lind VH20-018-0781 17. Zack (VRL-01221) - Rowandell Vaxley VH20-090-0010 18. Oresama (VRL-02753) - Super Mario 19. Veera R. (VRL-10735) - Iwillthinkaboutit Thrill VH20-031-0100 20. Zack (VRL-01221) - Chalinente Delm VH20-083-0009 21. Sonja (VRL-11911) - Sotamaalauksen Kuusnolla Kuutamolla VH20-018-0361 22. Veera R. (VRL-10735) - PP's Tamkje VH19-040-0003 23. Cherry (VRL-12299) - Cyryl of Smithloch VH17-106-0007 24. Vibaja (VRL-00727) - Poniniemen Fury Fable 25. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Waluigi 26. Sylvi (VRL-08179) - Cinneide's Galway Girl VH20-046-0006 27. Kida (VRL-08368) - Kuuralehdon Jiro VH20-018-0840 28. lottis (VRL-13831) – Myrskylän Viekas VH20-018-0982 29. Zack (VRL-01221) - DLHS Alamo Dancer VH20-006-0226 30. k (VRL-10444) - Meme Lady VH20-133-0089

4. Helppo B

1. Minni (VRL-10337) - Made by Miracle 2. Veera R. (VRL-10735) - PP's Vigrid VH20-053-0001 3. Sylvi (VRL-08179) - Dunwaithe Dashy Lad VH19-071-0021 4. Sonja (VRL-11911) - Sotamaalauksen Kuusnolla Kuutamolla VH20-018-0361 5. Sylvi (VRL-08179) - Rushock Auld Lang Syne VH20-026-0002 6. k (VRL-10444) - Ohanzee VH20-133-0090 7. Zack (VRL-01221) - Rowandell Vaxley VH20-090-0010 8. Cherry (VRL-12299) - Sweet Dynamite VH20-017-0308 9. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Vaniljakerma VH20-018-0359 10. k (VRL-10444) - Meme Lady VH20-133-0089 11. lottis (VRL-13831) – Kanelitaneli VH20-018-1006 12. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Tarmo 13. Oresama (VRL-02753) - Super Mario 14. Vibaja (VRL-00727) - Poniniemen Fury Fable 15. Sylvi (VRL-08179) - Ivymoor Éber Finn VH19-025-0020 16. Kida (VRL-08368) - Harmaanapsija Lind VH20-018-0781 17. Cherry (VRL-12299) - Cyryl of Smithloch VH17-106-0007 18. Sonja (VRL-11911) - Turmeltajan Tahmatassu VH17-018-1155 19. Kida (VRL-08368) - Syyn Syysryökäle VH20-018-0846 20. Veera R. (VRL-10735) - Iwillthinkaboutit Thrill VH20-031-0100 21. Zack (VRL-01221) - Chalinente Delm VH20-083-0009 22. Vibaja (VRL-00727) - Ceiriosen Ledger 23. Zack (VRL-01221) - DLHS Alamo Dancer VH20-006-0226 24. Veera R. (VRL-10735) - PP's Tamkje VH19-040-0003 25. Vibaja (VRL-00727) - Poniniemen Brandr 26. lottis (VRL-13831) – Rowan Limerick VH18-104-0006 27. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Waluigi 28. Kida (VRL-08368) - Kuuralehdon Jiro VH20-018-0840 29. Cherry (VRL-12299) - Furry Jerry VH20-046-0067 30. lottis (VRL-13831) – Myrskylän Viekas VH20-018-0982

Virtuaalitalli  |  virtuaalihevonen
Ulkoasu © Vapaasti kopioitavaa by evia & Milja  |  Ulkoasun kuva © Milja  |  Hevoslistaus © Pilvimarja