Pyökkipolku

ERJ:n alaiset esteratsastuskisat

Kisainfo

Kisapäivä 14.02.2021
Viimeinen ilmoittautumispäivä 01.02.2021
Järjestyspaikka Pyökkipolku
Vastuuhenkilö Veera R. VRL-10735, virtuaaliveera@gmail.com
Alaisuus Esteratsastusjaos

Säännöt

- Kilpailut ovat avoimet kaikille.
- Luokkiin otetaan 100 osallistujaa.
- Yhdeltä ratsastajalta max. 10 hevosta / luokka.
- Sama hevonen saa mennä max. 2 luokkaa.
- Tulokset arvotaan lyhyellä kaavalla
- Yhteen kutsuun osallistuminen ei mahdollista, osallistut kerralla kymmeneen kutsuun (ERJ15-24)

Osallistumisohjeet

Osallistumiset sähköpostiin virtuaaliveera@gmail.com otsikolla ERJ15-24, alla olevassa muodossa:
Luokka
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu VH-tunnus

Ratsun VH-tunnuksen ilmoittaminen ei ole pakollista

Luokat

1. 50cm
2. 50cm

Tulokset

1. 50cm

1. Kida (VRL-08368) - Mordecai Clayton 2. Vibaja (VRL-00727) - Rhydywyll Coch Cain VH20-024-0084 3. Kida (VRL-08368) - Caruaidd Nwyd 4. Veera R. (VRL-10735) - Melker LH VH20-010-0082 5. Vibaja (VRL-00727) - Arthes O Newid VH18-025-0011 6. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Odessa VH20-017-0096 7. Tuulia T. (VRL-00084) - Romulo v. RVN VH15-017-0134 8. Tuulia T. (VRL-00084) - A.D. Pink Blossom VH19-017-0343 9. Disa (VRL-03335) - Derynant Eirianedd VH17-024-0018 10. sarqquu (VRL-04374) - Criccith Morwenna 11. Kida (VRL-08368) - Llamsach Rhiangar 12. Tuulia T. (VRL-00084) - Erika v. Raad VH05-017-9771 13. Serena (VRL-09334) - Ananaksia VH19-018-0587 14. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Skydancer 15. Kida (VRL-08368) - Capelafon Annwr 16. Kida (VRL-08368) - Llancefni Ifor 17. Siguri (VRL-11290) - Dinsmore Iarla VH00-035-7357 18. Tuulia T. (VRL-00084) - Ceiriosen Matholwch VH19-024-0055 19. Reprobate (VRL-01333) - Creepy Igor VH14-017-0237 20. Serena (VRL-09334) - Pilvipellon Ajanhaltija VH20-018-0936 21. Uppe (VRL-11253) - Goldina MPB 22. Liia (VRL-11284) - Shref Flufferberry VH20-017-0320 23. Uppe (VRL-11253) - Brimful Beautybel 24. Veera R. (VRL-10735) - PP's Tamkje VH19-040-0003 25. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Liliwen 26. alina (VRL-14858) - Ceiriosen Rodric VH21-017-0033 27. Uppe (VRL-11253) - Maribel Dael 28. Reprobate (VRL-01333) - A.D. Honey Princess VH13-017-0245 29. Kida (VRL-08368) - Lloeren Honeyvalley VH20-024-0054 30. Siguri (VRL-11290) - Dahlgårds Stellar VH17-028-0047 31. Tuulia T. (VRL-00084) - Scarlet Rogue Dei VH16-017-0199 32. Kida (VRL-08368) - Trallwng Aurddolen 33. alina (VRL-14858) - Ceiriosen Aileana VH21-017-0034 34. Vibaja (VRL-00727) - Lagdyn Ffion 35. Veera R. (VRL-10735) - Hämäränhyssy VH20-018-1013 36. Veera R. (VRL-10735) - Von frá Ponipallero VH20-030-0004 37. Disa (VRL-03335) - Llancarfan Cellwair Caru 38. Uppe (VRL-11253) - Frostlow Abyss 39. Veera R. (VRL-10735) - Juwiel van Khim VH20-040-0148 40. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Twilight Sparkle 41. Disa (VRL-03335) - Northbridge Romance 42. Kida (VRL-08368) - Hwy Tegeirian 43. Vibaja (VRL-00727) - Hirmu-Hiisi VH19-018-0738 44. Disa (VRL-03335) - Aneirin Dael VH18-022-0083 45. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Isadora 46. Veera R. (VRL-10735) - Sesilja frá Erdon VH13-030-0135 47. Veera R. (VRL-10735) - Birkir frá Jón VH20-030-0016 48. Vibaja (VRL-00727) - Creiddylad Janine Eneuwag VH20-025-0049 49. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Picasso 50. Uppe (VRL-11253) - Cadogan Divida 51. Veera R. (VRL-10735) - KH Kadalim Ata ox VH12-003-0753 52. Serena (VRL-09334) - Jeilin Eldarion VH20-018-0583 53. Kida (VRL-08368) - Moorgate Rockscotch VH20-024-0052 54. Siguri (VRL-11290) - Dahlgårds Belle Arti VH17-028-0049 55. Kida (VRL-08368) - Myrskylän Runopilvi VH20-018-0972 56. Disa (VRL-03335) - Moylgrove Eleri 57. Veera R. (VRL-10735) - Narri frá Tolva VH20-030-0093 58. Vibaja (VRL-00727) - Mordecai Dwyn Kevyn VH18-025-0013 59. Reprobate (VRL-01333) - A.D. Baltic Princess VH13-025-0038

2. 50cm

1. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Isadora 2. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Skydancer 3. Serena (VRL-09334) - Jeilin Eldarion VH20-018-0583 4. sarqquu (VRL-04374) - Criccith Morwenna 5. Uppe (VRL-11253) - Goldina MPB 6. Kida (VRL-08368) - Capelafon Annwr 7. Vibaja (VRL-00727) - Arthes O Newid VH18-025-0011 8. Reprobate (VRL-01333) - A.D. Baltic Princess VH13-025-0038 9. alina (VRL-14858) - Ceiriosen Rodric VH21-017-0033 10. Uppe (VRL-11253) - Maribel Dael 11. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Odessa VH20-017-0096 12. Siguri (VRL-11290) - Dinsmore Iarla VH00-035-7357 13. Vibaja (VRL-00727) - Mordecai Dwyn Kevyn VH18-025-0013 14. Tuulia T. (VRL-00084) - Romulo v. RVN VH15-017-0134 15. Disa (VRL-03335) - Aneirin Dael VH18-022-0083 16. Veera R. (VRL-10735) - Sesilja frá Erdon VH13-030-0135 17. Serena (VRL-09334) - Pilvipellon Ajanhaltija VH20-018-0936 18. Disa (VRL-03335) - Derynant Eirianedd VH17-024-0018 19. Kida (VRL-08368) - Llancefni Ifor 20. Kida (VRL-08368) - Hwy Tegeirian 21. Uppe (VRL-11253) - Brimful Beautybel 22. Veera R. (VRL-10735) - Birkir frá Jón VH20-030-0016 23. Disa (VRL-03335) - Moylgrove Eleri 24. Siguri (VRL-11290) - Dahlgårds Stellar VH17-028-0047 25. alina (VRL-14858) - Ceiriosen Aileana VH21-017-0034 26. Vibaja (VRL-00727) - Lagdyn Ffion 27. Kida (VRL-08368) - Lloeren Honeyvalley VH20-024-0054 28. Vibaja (VRL-00727) - Rhydywyll Coch Cain VH20-024-0084 29. Kida (VRL-08368) - Trallwng Aurddolen 30. Siguri (VRL-11290) - Dahlgårds Belle Arti VH17-028-0049 31. Serena (VRL-09334) - Ananaksia VH19-018-0587 32. Veera R. (VRL-10735) - Von frá Ponipallero VH20-030-0004 33. Tuulia T. (VRL-00084) - Erika v. Raad VH05-017-9771 34. Vibaja (VRL-00727) - Creiddylad Janine Eneuwag VH20-025-0049 35. Uppe (VRL-11253) - Frostlow Abyss 36. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Picasso 37. Kida (VRL-08368) - Caruaidd Nwyd 38. Reprobate (VRL-01333) - Creepy Igor VH14-017-0237 39. Tuulia T. (VRL-00084) - A.D. Pink Blossom VH19-017-0343 40. Kida (VRL-08368) - Moorgate Rockscotch VH20-024-0052 41. Veera R. (VRL-10735) - Narri frá Tolva VH20-030-0093 42. Veera R. (VRL-10735) - Juwiel van Khim VH20-040-0148 43. Disa (VRL-03335) - Llancarfan Cellwair Caru 44. Kida (VRL-08368) - Mordecai Clayton 45. Kida (VRL-08368) - Myrskylän Runopilvi VH20-018-0972 46. Tuulia T. (VRL-00084) - Ceiriosen Matholwch VH19-024-0055 47. Reprobate (VRL-01333) - A.D. Honey Princess VH13-017-0245 48. Uppe (VRL-11253) - Cadogan Divida 49. Disa (VRL-03335) - Northbridge Romance 50. Veera R. (VRL-10735) - PP's Tamkje VH19-040-0003 51. Liia (VRL-11284) - Shref Flufferberry VH20-017-0320 52. Veera R. (VRL-10735) - Melker LH VH20-010-0082 53. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Twilight Sparkle 54. Vibaja (VRL-00727) - Hirmu-Hiisi VH19-018-0738 55. Veera R. (VRL-10735) - Hämäränhyssy VH20-018-1013 56. Veera R. (VRL-10735) - KH Kadalim Ata ox VH12-003-0753 57. Tuulia T. (VRL-00084) - Scarlet Rogue Dei VH16-017-0199 58. Kida (VRL-08368) - Llamsach Rhiangar 59. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Liliwen

Virtuaalitalli  |  virtuaalihevonen
Ulkoasu © Vapaasti kopioitavaa by evia & Milja  |  Ulkoasun kuva © Milja  |  Hevoslistaus © Pilvimarja