Pyökkipolku

ERJ:n alaiset esteratsastuskisat

Kisainfo

Kisapäivä 12.02.2021
Viimeinen ilmoittautumispäivä 01.02.2021
Järjestyspaikka Pyökkipolku
Vastuuhenkilö Veera R. VRL-10735, virtuaaliveera@gmail.com
Alaisuus Esteratsastusjaos

Säännöt

- Kilpailut ovat avoimet kaikille.
- Luokkiin otetaan 100 osallistujaa.
- Yhdeltä ratsastajalta max. 10 hevosta / luokka.
- Sama hevonen saa mennä max. 2 luokkaa.
- Tulokset arvotaan lyhyellä kaavalla
- Yhteen kutsuun osallistuminen ei mahdollista, osallistut kerralla kymmeneen kutsuun (ERJ15-24)

Osallistumisohjeet

Osallistumiset sähköpostiin virtuaaliveera@gmail.com otsikolla ERJ15-24, alla olevassa muodossa:
Luokka
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu VH-tunnus

Ratsun VH-tunnuksen ilmoittaminen ei ole pakollista

Luokat

1. 50cm
2. 50cm

Tulokset

1. 50cm

1. Kida (VRL-08368) - Lloeren Honeyvalley VH20-024-0054 2. Kida (VRL-08368) - Trallwng Aurddolen 3. Disa (VRL-03335) - Moylgrove Eleri 4. Liia (VRL-11284) - Shref Flufferberry VH20-017-0320 5. Kida (VRL-08368) - Capelafon Annwr 6. Veera R. (VRL-10735) - Juwiel van Khim VH20-040-0148 7. Disa (VRL-03335) - Northbridge Romance 8. Tuulia T. (VRL-00084) - Ceiriosen Matholwch VH19-024-0055 9. Disa (VRL-03335) - Derynant Eirianedd VH17-024-0018 10. Disa (VRL-03335) - Aneirin Dael VH18-022-0083 11. Reprobate (VRL-01333) - A.D. Honey Princess VH13-017-0245 12. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Skydancer 13. Kida (VRL-08368) - Llancefni Ifor 14. Kida (VRL-08368) - Moorgate Rockscotch VH20-024-0052 15. Vibaja (VRL-00727) - Lagdyn Ffion 16. Serena (VRL-09334) - Pilvipellon Ajanhaltija VH20-018-0936 17. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Liliwen 18. Kida (VRL-08368) - Caruaidd Nwyd 19. sarqquu (VRL-04374) - Criccith Morwenna 20. Veera R. (VRL-10735) - Narri frá Tolva VH20-030-0093 21. alina (VRL-14858) - Ceiriosen Aileana VH21-017-0034 22. Tuulia T. (VRL-00084) - Scarlet Rogue Dei VH16-017-0199 23. Veera R. (VRL-10735) - Von frá Ponipallero VH20-030-0004 24. Siguri (VRL-11290) - Dahlgårds Stellar VH17-028-0047 25. Kida (VRL-08368) - Llamsach Rhiangar 26. Reprobate (VRL-01333) - Creepy Igor VH14-017-0237 27. alina (VRL-14858) - Ceiriosen Rodric VH21-017-0033 28. Vibaja (VRL-00727) - Rhydywyll Coch Cain VH20-024-0084 29. Tuulia T. (VRL-00084) - A.D. Pink Blossom VH19-017-0343 30. Veera R. (VRL-10735) - Melker LH VH20-010-0082 31. Veera R. (VRL-10735) - Hämäränhyssy VH20-018-1013 32. Veera R. (VRL-10735) - PP's Tamkje VH19-040-0003 33. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Isadora 34. Uppe (VRL-11253) - Cadogan Divida 35. Siguri (VRL-11290) - Dinsmore Iarla VH00-035-7357 36. Kida (VRL-08368) - Myrskylän Runopilvi VH20-018-0972 37. Kida (VRL-08368) - Mordecai Clayton 38. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Picasso 39. Uppe (VRL-11253) - Frostlow Abyss 40. Serena (VRL-09334) - Ananaksia VH19-018-0587 41. Vibaja (VRL-00727) - Mordecai Dwyn Kevyn VH18-025-0013 42. Siguri (VRL-11290) - Dahlgårds Belle Arti VH17-028-0049 43. Tuulia T. (VRL-00084) - Erika v. Raad VH05-017-9771 44. Vibaja (VRL-00727) - Hirmu-Hiisi VH19-018-0738 45. Serena (VRL-09334) - Jeilin Eldarion VH20-018-0583 46. Veera R. (VRL-10735) - Birkir frá Jón VH20-030-0016 47. Vibaja (VRL-00727) - Creiddylad Janine Eneuwag VH20-025-0049 48. Uppe (VRL-11253) - Maribel Dael 49. Veera R. (VRL-10735) - Sesilja frá Erdon VH13-030-0135 50. Reprobate (VRL-01333) - A.D. Baltic Princess VH13-025-0038 51. Tuulia T. (VRL-00084) - Romulo v. RVN VH15-017-0134 52. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Odessa VH20-017-0096 53. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Twilight Sparkle 54. Kida (VRL-08368) - Hwy Tegeirian 55. Uppe (VRL-11253) - Brimful Beautybel 56. Uppe (VRL-11253) - Goldina MPB 57. Veera R. (VRL-10735) - KH Kadalim Ata ox VH12-003-0753 58. Disa (VRL-03335) - Llancarfan Cellwair Caru 59. Vibaja (VRL-00727) - Arthes O Newid VH18-025-0011

2. 50cm

1. Kida (VRL-08368) - Llamsach Rhiangar 2. alina (VRL-14858) - Ceiriosen Aileana VH21-017-0034 3. Serena (VRL-09334) - Jeilin Eldarion VH20-018-0583 4. Uppe (VRL-11253) - Maribel Dael 5. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Liliwen 6. Kida (VRL-08368) - Mordecai Clayton 7. Tuulia T. (VRL-00084) - Erika v. Raad VH05-017-9771 8. Kida (VRL-08368) - Trallwng Aurddolen 9. Kida (VRL-08368) - Llancefni Ifor 10. Kida (VRL-08368) - Moorgate Rockscotch VH20-024-0052 11. Vibaja (VRL-00727) - Creiddylad Janine Eneuwag VH20-025-0049 12. Veera R. (VRL-10735) - Hämäränhyssy VH20-018-1013 13. Uppe (VRL-11253) - Frostlow Abyss 14. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Skydancer 15. Tuulia T. (VRL-00084) - Scarlet Rogue Dei VH16-017-0199 16. Tuulia T. (VRL-00084) - Ceiriosen Matholwch VH19-024-0055 17. sarqquu (VRL-04374) - Criccith Morwenna 18. Vibaja (VRL-00727) - Rhydywyll Coch Cain VH20-024-0084 19. Uppe (VRL-11253) - Cadogan Divida 20. Siguri (VRL-11290) - Dahlgårds Belle Arti VH17-028-0049 21. Veera R. (VRL-10735) - KH Kadalim Ata ox VH12-003-0753 22. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Odessa VH20-017-0096 23. Vibaja (VRL-00727) - Lagdyn Ffion 24. Kida (VRL-08368) - Hwy Tegeirian 25. Uppe (VRL-11253) - Goldina MPB 26. Liia (VRL-11284) - Shref Flufferberry VH20-017-0320 27. Tuulia T. (VRL-00084) - Romulo v. RVN VH15-017-0134 28. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Twilight Sparkle 29. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Picasso 30. Veera R. (VRL-10735) - Narri frá Tolva VH20-030-0093 31. Disa (VRL-03335) - Moylgrove Eleri 32. Vibaja (VRL-00727) - Mordecai Dwyn Kevyn VH18-025-0013 33. Veera R. (VRL-10735) - Von frá Ponipallero VH20-030-0004 34. Siguri (VRL-11290) - Dahlgårds Stellar VH17-028-0047 35. Disa (VRL-03335) - Northbridge Romance 36. Vibaja (VRL-00727) - Arthes O Newid VH18-025-0011 37. Kida (VRL-08368) - Capelafon Annwr 38. Veera R. (VRL-10735) - Birkir frá Jón VH20-030-0016 39. Reprobate (VRL-01333) - Creepy Igor VH14-017-0237 40. Kida (VRL-08368) - Caruaidd Nwyd 41. Kida (VRL-08368) - Lloeren Honeyvalley VH20-024-0054 42. Veera R. (VRL-10735) - Juwiel van Khim VH20-040-0148 43. Siguri (VRL-11290) - Dinsmore Iarla VH00-035-7357 44. Kida (VRL-08368) - Myrskylän Runopilvi VH20-018-0972 45. Disa (VRL-03335) - Llancarfan Cellwair Caru 46. Serena (VRL-09334) - Ananaksia VH19-018-0587 47. Disa (VRL-03335) - Derynant Eirianedd VH17-024-0018 48. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Isadora 49. Reprobate (VRL-01333) - A.D. Baltic Princess VH13-025-0038 50. Uppe (VRL-11253) - Brimful Beautybel 51. Disa (VRL-03335) - Aneirin Dael VH18-022-0083 52. Veera R. (VRL-10735) - Melker LH VH20-010-0082 53. Veera R. (VRL-10735) - PP's Tamkje VH19-040-0003 54. Reprobate (VRL-01333) - A.D. Honey Princess VH13-017-0245 55. Tuulia T. (VRL-00084) - A.D. Pink Blossom VH19-017-0343 56. Vibaja (VRL-00727) - Hirmu-Hiisi VH19-018-0738 57. Veera R. (VRL-10735) - Sesilja frá Erdon VH13-030-0135 58. alina (VRL-14858) - Ceiriosen Rodric VH21-017-0033 59. Serena (VRL-09334) - Pilvipellon Ajanhaltija VH20-018-0936

Virtuaalitalli  |  virtuaalihevonen
Ulkoasu © Vapaasti kopioitavaa by evia & Milja  |  Ulkoasun kuva © Milja  |  Hevoslistaus © Pilvimarja