Pyökkipolku

ERJ:n alaiset esteratsastuskisat

Kisainfo

Kisapäivä 11.02.2021
Viimeinen ilmoittautumispäivä 01.02.2021
Järjestyspaikka Pyökkipolku
Vastuuhenkilö Veera R. VRL-10735, virtuaaliveera@gmail.com
Alaisuus Esteratsastusjaos

Säännöt

- Kilpailut ovat avoimet kaikille.
- Luokkiin otetaan 100 osallistujaa.
- Yhdeltä ratsastajalta max. 10 hevosta / luokka.
- Sama hevonen saa mennä max. 2 luokkaa.
- Tulokset arvotaan lyhyellä kaavalla
- Yhteen kutsuun osallistuminen ei mahdollista, osallistut kerralla kymmeneen kutsuun (ERJ15-24)

Osallistumisohjeet

Osallistumiset sähköpostiin virtuaaliveera@gmail.com otsikolla ERJ15-24, alla olevassa muodossa:
Luokka
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu VH-tunnus

Ratsun VH-tunnuksen ilmoittaminen ei ole pakollista

Luokat

1. 50cm
2. 50cm

Tulokset

1. 50cm

1. Vibaja (VRL-00727) - Lagdyn Ffion 2. Veera R. (VRL-10735) - Von frá Ponipallero VH20-030-0004 3. Veera R. (VRL-10735) - Narri frá Tolva VH20-030-0093 4. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Odessa VH20-017-0096 5. Tuulia T. (VRL-00084) - A.D. Pink Blossom VH19-017-0343 6. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Picasso 7. Disa (VRL-03335) - Aneirin Dael VH18-022-0083 8. Veera R. (VRL-10735) - Melker LH VH20-010-0082 9. Reprobate (VRL-01333) - A.D. Honey Princess VH13-017-0245 10. Kida (VRL-08368) - Caruaidd Nwyd 11. Serena (VRL-09334) - Pilvipellon Ajanhaltija VH20-018-0936 12. Tuulia T. (VRL-00084) - Erika v. Raad VH05-017-9771 13. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Liliwen 14. Veera R. (VRL-10735) - Hämäränhyssy VH20-018-1013 15. Disa (VRL-03335) - Derynant Eirianedd VH17-024-0018 16. Disa (VRL-03335) - Llancarfan Cellwair Caru 17. Tuulia T. (VRL-00084) - Ceiriosen Matholwch VH19-024-0055 18. Tuulia T. (VRL-00084) - Scarlet Rogue Dei VH16-017-0199 19. Uppe (VRL-11253) - Maribel Dael 20. Kida (VRL-08368) - Llancefni Ifor 21. Uppe (VRL-11253) - Brimful Beautybel 22. Kida (VRL-08368) - Trallwng Aurddolen 23. Siguri (VRL-11290) - Dahlgårds Stellar VH17-028-0047 24. Uppe (VRL-11253) - Goldina MPB 25. Veera R. (VRL-10735) - KH Kadalim Ata ox VH12-003-0753 26. Vibaja (VRL-00727) - Creiddylad Janine Eneuwag VH20-025-0049 27. Reprobate (VRL-01333) - Creepy Igor VH14-017-0237 28. alina (VRL-14858) - Ceiriosen Aileana VH21-017-0034 29. Kida (VRL-08368) - Lloeren Honeyvalley VH20-024-0054 30. Kida (VRL-08368) - Llamsach Rhiangar 31. Tuulia T. (VRL-00084) - Romulo v. RVN VH15-017-0134 32. Serena (VRL-09334) - Ananaksia VH19-018-0587 33. Vibaja (VRL-00727) - Hirmu-Hiisi VH19-018-0738 34. Siguri (VRL-11290) - Dinsmore Iarla VH00-035-7357 35. Kida (VRL-08368) - Hwy Tegeirian 36. Kida (VRL-08368) - Moorgate Rockscotch VH20-024-0052 37. Liia (VRL-11284) - Shref Flufferberry VH20-017-0320 38. Kida (VRL-08368) - Myrskylän Runopilvi VH20-018-0972 39. Disa (VRL-03335) - Moylgrove Eleri 40. Siguri (VRL-11290) - Dahlgårds Belle Arti VH17-028-0049 41. Vibaja (VRL-00727) - Arthes O Newid VH18-025-0011 42. sarqquu (VRL-04374) - Criccith Morwenna 43. Veera R. (VRL-10735) - Birkir frá Jón VH20-030-0016 44. Veera R. (VRL-10735) - Juwiel van Khim VH20-040-0148 45. Kida (VRL-08368) - Mordecai Clayton 46. Disa (VRL-03335) - Northbridge Romance 47. Vibaja (VRL-00727) - Rhydywyll Coch Cain VH20-024-0084 48. Veera R. (VRL-10735) - Sesilja frá Erdon VH13-030-0135 49. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Isadora 50. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Skydancer 51. Veera R. (VRL-10735) - PP's Tamkje VH19-040-0003 52. Serena (VRL-09334) - Jeilin Eldarion VH20-018-0583 53. Vibaja (VRL-00727) - Mordecai Dwyn Kevyn VH18-025-0013 54. Reprobate (VRL-01333) - A.D. Baltic Princess VH13-025-0038 55. alina (VRL-14858) - Ceiriosen Rodric VH21-017-0033 56. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Twilight Sparkle 57. Kida (VRL-08368) - Capelafon Annwr 58. Uppe (VRL-11253) - Frostlow Abyss 59. Uppe (VRL-11253) - Cadogan Divida

2. 50cm

1. Reprobate (VRL-01333) - Creepy Igor VH14-017-0237 2. Veera R. (VRL-10735) - Birkir frá Jón VH20-030-0016 3. Disa (VRL-03335) - Northbridge Romance 4. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Isadora 5. Kida (VRL-08368) - Myrskylän Runopilvi VH20-018-0972 6. Uppe (VRL-11253) - Goldina MPB 7. alina (VRL-14858) - Ceiriosen Aileana VH21-017-0034 8. Tuulia T. (VRL-00084) - Scarlet Rogue Dei VH16-017-0199 9. Kida (VRL-08368) - Moorgate Rockscotch VH20-024-0052 10. Kida (VRL-08368) - Llamsach Rhiangar 11. Veera R. (VRL-10735) - Sesilja frá Erdon VH13-030-0135 12. Veera R. (VRL-10735) - Von frá Ponipallero VH20-030-0004 13. Veera R. (VRL-10735) - PP's Tamkje VH19-040-0003 14. Siguri (VRL-11290) - Dahlgårds Belle Arti VH17-028-0049 15. Vibaja (VRL-00727) - Rhydywyll Coch Cain VH20-024-0084 16. Veera R. (VRL-10735) - Juwiel van Khim VH20-040-0148 17. Veera R. (VRL-10735) - Melker LH VH20-010-0082 18. Serena (VRL-09334) - Ananaksia VH19-018-0587 19. alina (VRL-14858) - Ceiriosen Rodric VH21-017-0033 20. Serena (VRL-09334) - Pilvipellon Ajanhaltija VH20-018-0936 21. Liia (VRL-11284) - Shref Flufferberry VH20-017-0320 22. Kida (VRL-08368) - Mordecai Clayton 23. Reprobate (VRL-01333) - A.D. Honey Princess VH13-017-0245 24. Tuulia T. (VRL-00084) - A.D. Pink Blossom VH19-017-0343 25. Vibaja (VRL-00727) - Arthes O Newid VH18-025-0011 26. Siguri (VRL-11290) - Dinsmore Iarla VH00-035-7357 27. sarqquu (VRL-04374) - Criccith Morwenna 28. Kida (VRL-08368) - Capelafon Annwr 29. Disa (VRL-03335) - Moylgrove Eleri 30. Siguri (VRL-11290) - Dahlgårds Stellar VH17-028-0047 31. Tuulia T. (VRL-00084) - Romulo v. RVN VH15-017-0134 32. Veera R. (VRL-10735) - Narri frá Tolva VH20-030-0093 33. Tuulia T. (VRL-00084) - Erika v. Raad VH05-017-9771 34. Disa (VRL-03335) - Llancarfan Cellwair Caru 35. Vibaja (VRL-00727) - Creiddylad Janine Eneuwag VH20-025-0049 36. Vibaja (VRL-00727) - Mordecai Dwyn Kevyn VH18-025-0013 37. Disa (VRL-03335) - Aneirin Dael VH18-022-0083 38. Kida (VRL-08368) - Hwy Tegeirian 39. Disa (VRL-03335) - Derynant Eirianedd VH17-024-0018 40. Vibaja (VRL-00727) - Lagdyn Ffion 41. Uppe (VRL-11253) - Frostlow Abyss 42. Uppe (VRL-11253) - Brimful Beautybel 43. Vibaja (VRL-00727) - Hirmu-Hiisi VH19-018-0738 44. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Twilight Sparkle 45. Kida (VRL-08368) - Caruaidd Nwyd 46. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Picasso 47. Reprobate (VRL-01333) - A.D. Baltic Princess VH13-025-0038 48. Tuulia T. (VRL-00084) - Ceiriosen Matholwch VH19-024-0055 49. Uppe (VRL-11253) - Cadogan Divida 50. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Skydancer 51. Kida (VRL-08368) - Trallwng Aurddolen 52. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Liliwen 53. Veera R. (VRL-10735) - KH Kadalim Ata ox VH12-003-0753 54. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Odessa VH20-017-0096 55. Kida (VRL-08368) - Llancefni Ifor 56. Kida (VRL-08368) - Lloeren Honeyvalley VH20-024-0054 57. Uppe (VRL-11253) - Maribel Dael 58. Serena (VRL-09334) - Jeilin Eldarion VH20-018-0583 59. Veera R. (VRL-10735) - Hämäränhyssy VH20-018-1013

Virtuaalitalli  |  virtuaalihevonen
Ulkoasu © Vapaasti kopioitavaa by evia & Milja  |  Ulkoasun kuva © Milja  |  Hevoslistaus © Pilvimarja