Pyökkipolku

ERJ:n alaiset esteratsastuskisat

Kisainfo

Kisapäivä 10.02.2021
Viimeinen ilmoittautumispäivä 01.02.2021
Järjestyspaikka Pyökkipolku
Vastuuhenkilö Veera R. VRL-10735, virtuaaliveera@gmail.com
Alaisuus Esteratsastusjaos

Säännöt

- Kilpailut ovat avoimet kaikille.
- Luokkiin otetaan 100 osallistujaa.
- Yhdeltä ratsastajalta max. 10 hevosta / luokka.
- Sama hevonen saa mennä max. 2 luokkaa.
- Tulokset arvotaan lyhyellä kaavalla
- Yhteen kutsuun osallistuminen ei mahdollista, osallistut kerralla kymmeneen kutsuun (ERJ15-24)

Osallistumisohjeet

Osallistumiset sähköpostiin virtuaaliveera@gmail.com otsikolla ERJ15-24, alla olevassa muodossa:
Luokka
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu VH-tunnus

Ratsun VH-tunnuksen ilmoittaminen ei ole pakollista

Luokat

1. 50cm
2. 50cm

Tulokset

1. 50cm

1. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Twilight Sparkle 2. Liia (VRL-11284) - Shref Flufferberry VH20-017-0320 3. Tuulia T. (VRL-00084) - Erika v. Raad VH05-017-9771 4. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Picasso 5. Kida (VRL-08368) - Capelafon Annwr 6. Disa (VRL-03335) - Northbridge Romance 7. Siguri (VRL-11290) - Dinsmore Iarla VH00-035-7357 8. Veera R. (VRL-10735) - PP's Tamkje VH19-040-0003 9. Veera R. (VRL-10735) - Juwiel van Khim VH20-040-0148 10. Veera R. (VRL-10735) - KH Kadalim Ata ox VH12-003-0753 11. Veera R. (VRL-10735) - Hämäränhyssy VH20-018-1013 12. Serena (VRL-09334) - Pilvipellon Ajanhaltija VH20-018-0936 13. Veera R. (VRL-10735) - Sesilja frá Erdon VH13-030-0135 14. Disa (VRL-03335) - Derynant Eirianedd VH17-024-0018 15. Serena (VRL-09334) - Ananaksia VH19-018-0587 16. Uppe (VRL-11253) - Cadogan Divida 17. Kida (VRL-08368) - Moorgate Rockscotch VH20-024-0052 18. sarqquu (VRL-04374) - Criccith Morwenna 19. Vibaja (VRL-00727) - Hirmu-Hiisi VH19-018-0738 20. Tuulia T. (VRL-00084) - Scarlet Rogue Dei VH16-017-0199 21. Kida (VRL-08368) - Mordecai Clayton 22. Veera R. (VRL-10735) - Birkir frá Jón VH20-030-0016 23. Veera R. (VRL-10735) - Von frá Ponipallero VH20-030-0004 24. alina (VRL-14858) - Ceiriosen Rodric VH21-017-0033 25. Vibaja (VRL-00727) - Lagdyn Ffion 26. Reprobate (VRL-01333) - A.D. Honey Princess VH13-017-0245 27. Reprobate (VRL-01333) - Creepy Igor VH14-017-0237 28. Tuulia T. (VRL-00084) - Ceiriosen Matholwch VH19-024-0055 29. Tuulia T. (VRL-00084) - Romulo v. RVN VH15-017-0134 30. Reprobate (VRL-01333) - A.D. Baltic Princess VH13-025-0038 31. Veera R. (VRL-10735) - Narri frá Tolva VH20-030-0093 32. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Liliwen 33. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Isadora 34. Kida (VRL-08368) - Hwy Tegeirian 35. Siguri (VRL-11290) - Dahlgårds Belle Arti VH17-028-0049 36. Disa (VRL-03335) - Moylgrove Eleri 37. Kida (VRL-08368) - Trallwng Aurddolen 38. Uppe (VRL-11253) - Maribel Dael 39. Veera R. (VRL-10735) - Melker LH VH20-010-0082 40. Vibaja (VRL-00727) - Rhydywyll Coch Cain VH20-024-0084 41. Disa (VRL-03335) - Aneirin Dael VH18-022-0083 42. Uppe (VRL-11253) - Frostlow Abyss 43. Serena (VRL-09334) - Jeilin Eldarion VH20-018-0583 44. Kida (VRL-08368) - Llancefni Ifor 45. Kida (VRL-08368) - Llamsach Rhiangar 46. Vibaja (VRL-00727) - Mordecai Dwyn Kevyn VH18-025-0013 47. Kida (VRL-08368) - Caruaidd Nwyd 48. Vibaja (VRL-00727) - Arthes O Newid VH18-025-0011 49. alina (VRL-14858) - Ceiriosen Aileana VH21-017-0034 50. Siguri (VRL-11290) - Dahlgårds Stellar VH17-028-0047 51. Tuulia T. (VRL-00084) - A.D. Pink Blossom VH19-017-0343 52. Kida (VRL-08368) - Myrskylän Runopilvi VH20-018-0972 53. Kida (VRL-08368) - Lloeren Honeyvalley VH20-024-0054 54. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Odessa VH20-017-0096 55. Uppe (VRL-11253) - Goldina MPB 56. Disa (VRL-03335) - Llancarfan Cellwair Caru 57. Uppe (VRL-11253) - Brimful Beautybel 58. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Skydancer 59. Vibaja (VRL-00727) - Creiddylad Janine Eneuwag VH20-025-0049

2. 50cm

1. Kida (VRL-08368) - Myrskylän Runopilvi VH20-018-0972 2. Kida (VRL-08368) - Moorgate Rockscotch VH20-024-0052 3. Siguri (VRL-11290) - Dahlgårds Stellar VH17-028-0047 4. Siguri (VRL-11290) - Dinsmore Iarla VH00-035-7357 5. Uppe (VRL-11253) - Maribel Dael 6. Siguri (VRL-11290) - Dahlgårds Belle Arti VH17-028-0049 7. Vibaja (VRL-00727) - Hirmu-Hiisi VH19-018-0738 8. Veera R. (VRL-10735) - Sesilja frá Erdon VH13-030-0135 9. Disa (VRL-03335) - Derynant Eirianedd VH17-024-0018 10. Uppe (VRL-11253) - Goldina MPB 11. Kida (VRL-08368) - Mordecai Clayton 12. Reprobate (VRL-01333) - A.D. Honey Princess VH13-017-0245 13. Kida (VRL-08368) - Caruaidd Nwyd 14. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Liliwen 15. Veera R. (VRL-10735) - Von frá Ponipallero VH20-030-0004 16. Disa (VRL-03335) - Northbridge Romance 17. Reprobate (VRL-01333) - A.D. Baltic Princess VH13-025-0038 18. Reprobate (VRL-01333) - Creepy Igor VH14-017-0237 19. Uppe (VRL-11253) - Frostlow Abyss 20. Tuulia T. (VRL-00084) - Scarlet Rogue Dei VH16-017-0199 21. alina (VRL-14858) - Ceiriosen Aileana VH21-017-0034 22. alina (VRL-14858) - Ceiriosen Rodric VH21-017-0033 23. Serena (VRL-09334) - Jeilin Eldarion VH20-018-0583 24. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Picasso 25. Vibaja (VRL-00727) - Creiddylad Janine Eneuwag VH20-025-0049 26. Kida (VRL-08368) - Llamsach Rhiangar 27. Uppe (VRL-11253) - Brimful Beautybel 28. Kida (VRL-08368) - Trallwng Aurddolen 29. Veera R. (VRL-10735) - PP's Tamkje VH19-040-0003 30. Vibaja (VRL-00727) - Rhydywyll Coch Cain VH20-024-0084 31. Tuulia T. (VRL-00084) - A.D. Pink Blossom VH19-017-0343 32. Veera R. (VRL-10735) - Narri frá Tolva VH20-030-0093 33. sarqquu (VRL-04374) - Criccith Morwenna 34. Veera R. (VRL-10735) - KH Kadalim Ata ox VH12-003-0753 35. Veera R. (VRL-10735) - Birkir frá Jón VH20-030-0016 36. Serena (VRL-09334) - Pilvipellon Ajanhaltija VH20-018-0936 37. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Twilight Sparkle 38. Vibaja (VRL-00727) - Arthes O Newid VH18-025-0011 39. Tuulia T. (VRL-00084) - Ceiriosen Matholwch VH19-024-0055 40. Tuulia T. (VRL-00084) - Erika v. Raad VH05-017-9771 41. Vibaja (VRL-00727) - Lagdyn Ffion 42. Kida (VRL-08368) - Hwy Tegeirian 43. Veera R. (VRL-10735) - Juwiel van Khim VH20-040-0148 44. Disa (VRL-03335) - Llancarfan Cellwair Caru 45. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Odessa VH20-017-0096 46. Serena (VRL-09334) - Ananaksia VH19-018-0587 47. Veera R. (VRL-10735) - Hämäränhyssy VH20-018-1013 48. Disa (VRL-03335) - Aneirin Dael VH18-022-0083 49. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Skydancer 50. Kida (VRL-08368) - Capelafon Annwr 51. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Isadora 52. Liia (VRL-11284) - Shref Flufferberry VH20-017-0320 53. Tuulia T. (VRL-00084) - Romulo v. RVN VH15-017-0134 54. Disa (VRL-03335) - Moylgrove Eleri 55. Uppe (VRL-11253) - Cadogan Divida 56. Kida (VRL-08368) - Lloeren Honeyvalley VH20-024-0054 57. Veera R. (VRL-10735) - Melker LH VH20-010-0082 58. Kida (VRL-08368) - Llancefni Ifor 59. Vibaja (VRL-00727) - Mordecai Dwyn Kevyn VH18-025-0013

Virtuaalitalli  |  virtuaalihevonen
Ulkoasu © Vapaasti kopioitavaa by evia & Milja  |  Ulkoasun kuva © Milja  |  Hevoslistaus © Pilvimarja