Pyökkipolku

ERJ:n alaiset esteratsastuskisat

Kisainfo

Kisapäivä 09.02.2021
Viimeinen ilmoittautumispäivä 01.02.2021
Järjestyspaikka Pyökkipolku
Vastuuhenkilö Veera R. VRL-10735, virtuaaliveera@gmail.com
Alaisuus Esteratsastusjaos

Säännöt

- Kilpailut ovat avoimet kaikille.
- Luokkiin otetaan 100 osallistujaa.
- Yhdeltä ratsastajalta max. 10 hevosta / luokka.
- Sama hevonen saa mennä max. 2 luokkaa.
- Tulokset arvotaan lyhyellä kaavalla
- Yhteen kutsuun osallistuminen ei mahdollista, osallistut kerralla kymmeneen kutsuun (ERJ15-24)

Osallistumisohjeet

Osallistumiset sähköpostiin virtuaaliveera@gmail.com otsikolla ERJ15-24, alla olevassa muodossa:
Luokka
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu VH-tunnus

Ratsun VH-tunnuksen ilmoittaminen ei ole pakollista

Luokat

1. 50cm
2. 50cm

Tulokset

1. 50cm

1. Tuulia T. (VRL-00084) - A.D. Pink Blossom VH19-017-0343 2. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Liliwen 3. Uppe (VRL-11253) - Cadogan Divida 4. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Twilight Sparkle 5. Veera R. (VRL-10735) - Hämäränhyssy VH20-018-1013 6. Liia (VRL-11284) - Shref Flufferberry VH20-017-0320 7. Veera R. (VRL-10735) - PP's Tamkje VH19-040-0003 8. Serena (VRL-09334) - Ananaksia VH19-018-0587 9. Kida (VRL-08368) - Moorgate Rockscotch VH20-024-0052 10. Uppe (VRL-11253) - Goldina MPB 11. Serena (VRL-09334) - Pilvipellon Ajanhaltija VH20-018-0936 12. Vibaja (VRL-00727) - Arthes O Newid VH18-025-0011 13. Uppe (VRL-11253) - Frostlow Abyss 14. Kida (VRL-08368) - Hwy Tegeirian 15. Tuulia T. (VRL-00084) - Ceiriosen Matholwch VH19-024-0055 16. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Skydancer 17. Kida (VRL-08368) - Myrskylän Runopilvi VH20-018-0972 18. Reprobate (VRL-01333) - A.D. Baltic Princess VH13-025-0038 19. Kida (VRL-08368) - Mordecai Clayton 20. Kida (VRL-08368) - Trallwng Aurddolen 21. sarqquu (VRL-04374) - Criccith Morwenna 22. Veera R. (VRL-10735) - Juwiel van Khim VH20-040-0148 23. Veera R. (VRL-10735) - KH Kadalim Ata ox VH12-003-0753 24. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Picasso 25. Kida (VRL-08368) - Llamsach Rhiangar 26. Kida (VRL-08368) - Lloeren Honeyvalley VH20-024-0054 27. Vibaja (VRL-00727) - Rhydywyll Coch Cain VH20-024-0084 28. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Isadora 29. Kida (VRL-08368) - Capelafon Annwr 30. Tuulia T. (VRL-00084) - Romulo v. RVN VH15-017-0134 31. Uppe (VRL-11253) - Brimful Beautybel 32. Veera R. (VRL-10735) - Melker LH VH20-010-0082 33. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Odessa VH20-017-0096 34. Tuulia T. (VRL-00084) - Erika v. Raad VH05-017-9771 35. Reprobate (VRL-01333) - A.D. Honey Princess VH13-017-0245 36. alina (VRL-14858) - Ceiriosen Aileana VH21-017-0034 37. Veera R. (VRL-10735) - Birkir frá Jón VH20-030-0016 38. Vibaja (VRL-00727) - Lagdyn Ffion 39. Disa (VRL-03335) - Derynant Eirianedd VH17-024-0018 40. Tuulia T. (VRL-00084) - Scarlet Rogue Dei VH16-017-0199 41. Vibaja (VRL-00727) - Creiddylad Janine Eneuwag VH20-025-0049 42. Disa (VRL-03335) - Llancarfan Cellwair Caru 43. Kida (VRL-08368) - Caruaidd Nwyd 44. Disa (VRL-03335) - Moylgrove Eleri 45. Kida (VRL-08368) - Llancefni Ifor 46. alina (VRL-14858) - Ceiriosen Rodric VH21-017-0033 47. Siguri (VRL-11290) - Dahlgårds Stellar VH17-028-0047 48. Serena (VRL-09334) - Jeilin Eldarion VH20-018-0583 49. Uppe (VRL-11253) - Maribel Dael 50. Siguri (VRL-11290) - Dahlgårds Belle Arti VH17-028-0049 51. Veera R. (VRL-10735) - Narri frá Tolva VH20-030-0093 52. Vibaja (VRL-00727) - Hirmu-Hiisi VH19-018-0738 53. Disa (VRL-03335) - Aneirin Dael VH18-022-0083 54. Vibaja (VRL-00727) - Mordecai Dwyn Kevyn VH18-025-0013 55. Reprobate (VRL-01333) - Creepy Igor VH14-017-0237 56. Veera R. (VRL-10735) - Von frá Ponipallero VH20-030-0004 57. Disa (VRL-03335) - Northbridge Romance 58. Siguri (VRL-11290) - Dinsmore Iarla VH00-035-7357 59. Veera R. (VRL-10735) - Sesilja frá Erdon VH13-030-0135

2. 50cm

1. Uppe (VRL-11253) - Brimful Beautybel 2. Tuulia T. (VRL-00084) - Romulo v. RVN VH15-017-0134 3. Disa (VRL-03335) - Northbridge Romance 4. Kida (VRL-08368) - Lloeren Honeyvalley VH20-024-0054 5. Kida (VRL-08368) - Moorgate Rockscotch VH20-024-0052 6. Kida (VRL-08368) - Myrskylän Runopilvi VH20-018-0972 7. Kida (VRL-08368) - Capelafon Annwr 8. Uppe (VRL-11253) - Goldina MPB 9. Disa (VRL-03335) - Aneirin Dael VH18-022-0083 10. Veera R. (VRL-10735) - Melker LH VH20-010-0082 11. Veera R. (VRL-10735) - Von frá Ponipallero VH20-030-0004 12. Siguri (VRL-11290) - Dinsmore Iarla VH00-035-7357 13. Vibaja (VRL-00727) - Arthes O Newid VH18-025-0011 14. Disa (VRL-03335) - Moylgrove Eleri 15. Serena (VRL-09334) - Jeilin Eldarion VH20-018-0583 16. alina (VRL-14858) - Ceiriosen Aileana VH21-017-0034 17. Uppe (VRL-11253) - Frostlow Abyss 18. Siguri (VRL-11290) - Dahlgårds Stellar VH17-028-0047 19. Kida (VRL-08368) - Caruaidd Nwyd 20. Veera R. (VRL-10735) - KH Kadalim Ata ox VH12-003-0753 21. Veera R. (VRL-10735) - Hämäränhyssy VH20-018-1013 22. Tuulia T. (VRL-00084) - Ceiriosen Matholwch VH19-024-0055 23. Vibaja (VRL-00727) - Hirmu-Hiisi VH19-018-0738 24. Veera R. (VRL-10735) - Birkir frá Jón VH20-030-0016 25. Reprobate (VRL-01333) - A.D. Honey Princess VH13-017-0245 26. Tuulia T. (VRL-00084) - Erika v. Raad VH05-017-9771 27. Veera R. (VRL-10735) - Juwiel van Khim VH20-040-0148 28. Vibaja (VRL-00727) - Mordecai Dwyn Kevyn VH18-025-0013 29. Vibaja (VRL-00727) - Lagdyn Ffion 30. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Isadora 31. Veera R. (VRL-10735) - Sesilja frá Erdon VH13-030-0135 32. Disa (VRL-03335) - Derynant Eirianedd VH17-024-0018 33. Kida (VRL-08368) - Llancefni Ifor 34. alina (VRL-14858) - Ceiriosen Rodric VH21-017-0033 35. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Picasso 36. Liia (VRL-11284) - Shref Flufferberry VH20-017-0320 37. Reprobate (VRL-01333) - A.D. Baltic Princess VH13-025-0038 38. Tuulia T. (VRL-00084) - A.D. Pink Blossom VH19-017-0343 39. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Liliwen 40. Tuulia T. (VRL-00084) - Scarlet Rogue Dei VH16-017-0199 41. Veera R. (VRL-10735) - PP's Tamkje VH19-040-0003 42. Siguri (VRL-11290) - Dahlgårds Belle Arti VH17-028-0049 43. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Odessa VH20-017-0096 44. Kida (VRL-08368) - Mordecai Clayton 45. Uppe (VRL-11253) - Cadogan Divida 46. Reprobate (VRL-01333) - Creepy Igor VH14-017-0237 47. Vibaja (VRL-00727) - Creiddylad Janine Eneuwag VH20-025-0049 48. Serena (VRL-09334) - Ananaksia VH19-018-0587 49. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Twilight Sparkle 50. Kida (VRL-08368) - Trallwng Aurddolen 51. Veera R. (VRL-10735) - Narri frá Tolva VH20-030-0093 52. sarqquu (VRL-04374) - Criccith Morwenna 53. Uppe (VRL-11253) - Maribel Dael 54. Serena (VRL-09334) - Pilvipellon Ajanhaltija VH20-018-0936 55. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Skydancer 56. Vibaja (VRL-00727) - Rhydywyll Coch Cain VH20-024-0084 57. Kida (VRL-08368) - Llamsach Rhiangar 58. Disa (VRL-03335) - Llancarfan Cellwair Caru 59. Kida (VRL-08368) - Hwy Tegeirian

Virtuaalitalli  |  virtuaalihevonen
Ulkoasu © Vapaasti kopioitavaa by evia & Milja  |  Ulkoasun kuva © Milja  |  Hevoslistaus © Pilvimarja