Pyökkipolku

ERJ:n alaiset esteratsastuskisat

Kisainfo

Kisapäivä 06.02.2021
Viimeinen ilmoittautumispäivä 01.02.2021
Järjestyspaikka Pyökkipolku
Vastuuhenkilö Veera R. VRL-10735, virtuaaliveera@gmail.com
Alaisuus Esteratsastusjaos

Säännöt

- Kilpailut ovat avoimet kaikille.
- Luokkiin otetaan 100 osallistujaa.
- Yhdeltä ratsastajalta max. 10 hevosta / luokka.
- Sama hevonen saa mennä max. 2 luokkaa.
- Tulokset arvotaan lyhyellä kaavalla
- Yhteen kutsuun osallistuminen ei mahdollista, osallistut kerralla kymmeneen kutsuun (ERJ15-24)

Osallistumisohjeet

Osallistumiset sähköpostiin virtuaaliveera@gmail.com otsikolla ERJ15-24, alla olevassa muodossa:
Luokka
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu VH-tunnus

Ratsun VH-tunnuksen ilmoittaminen ei ole pakollista

Luokat

1. 50cm
2. 50cm

Tulokset

1. 50cm

1. Kida (VRL-08368) - Llancefni Ifor 2. Vibaja (VRL-00727) - Lagdyn Ffion 3. Vibaja (VRL-00727) - Hirmu-Hiisi VH19-018-0738 4. Vibaja (VRL-00727) - Rhydywyll Coch Cain VH20-024-0084 5. Uppe (VRL-11253) - Cadogan Divida 6. sarqquu (VRL-04374) - Criccith Morwenna 7. Veera R. (VRL-10735) - Birkir frá Jón VH20-030-0016 8. Vibaja (VRL-00727) - Arthes O Newid VH18-025-0011 9. Veera R. (VRL-10735) - Sesilja frá Erdon VH13-030-0135 10. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Twilight Sparkle 11. Disa (VRL-03335) - Aneirin Dael VH18-022-0083 12. Tuulia T. (VRL-00084) - Romulo v. RVN VH15-017-0134 13. Kida (VRL-08368) - Lloeren Honeyvalley VH20-024-0054 14. Kida (VRL-08368) - Myrskylän Runopilvi VH20-018-0972 15. Veera R. (VRL-10735) - Melker LH VH20-010-0082 16. Kida (VRL-08368) - Moorgate Rockscotch VH20-024-0052 17. Veera R. (VRL-10735) - Narri frá Tolva VH20-030-0093 18. Vibaja (VRL-00727) - Mordecai Dwyn Kevyn VH18-025-0013 19. Siguri (VRL-11290) - Dahlgårds Belle Arti VH17-028-0049 20. Siguri (VRL-11290) - Dinsmore Iarla VH00-035-7357 21. Veera R. (VRL-10735) - Von frá Ponipallero VH20-030-0004 22. Disa (VRL-03335) - Llancarfan Cellwair Caru 23. Reprobate (VRL-01333) - A.D. Baltic Princess VH13-025-0038 24. Serena (VRL-09334) - Jeilin Eldarion VH20-018-0583 25. Serena (VRL-09334) - Pilvipellon Ajanhaltija VH20-018-0936 26. Uppe (VRL-11253) - Goldina MPB 27. Veera R. (VRL-10735) - Hämäränhyssy VH20-018-1013 28. Disa (VRL-03335) - Moylgrove Eleri 29. Reprobate (VRL-01333) - Creepy Igor VH14-017-0237 30. Vibaja (VRL-00727) - Creiddylad Janine Eneuwag VH20-025-0049 31. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Liliwen 32. Kida (VRL-08368) - Capelafon Annwr 33. Veera R. (VRL-10735) - Juwiel van Khim VH20-040-0148 34. Tuulia T. (VRL-00084) - A.D. Pink Blossom VH19-017-0343 35. Disa (VRL-03335) - Northbridge Romance 36. Tuulia T. (VRL-00084) - Ceiriosen Matholwch VH19-024-0055 37. Liia (VRL-11284) - Shref Flufferberry VH20-017-0320 38. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Isadora 39. Kida (VRL-08368) - Hwy Tegeirian 40. Reprobate (VRL-01333) - A.D. Honey Princess VH13-017-0245 41. alina (VRL-14858) - Ceiriosen Aileana VH21-017-0034 42. Siguri (VRL-11290) - Dahlgårds Stellar VH17-028-0047 43. Tuulia T. (VRL-00084) - Scarlet Rogue Dei VH16-017-0199 44. Uppe (VRL-11253) - Frostlow Abyss 45. Kida (VRL-08368) - Mordecai Clayton 46. Veera R. (VRL-10735) - KH Kadalim Ata ox VH12-003-0753 47. Veera R. (VRL-10735) - PP's Tamkje VH19-040-0003 48. Disa (VRL-03335) - Derynant Eirianedd VH17-024-0018 49. Serena (VRL-09334) - Ananaksia VH19-018-0587 50. Tuulia T. (VRL-00084) - Erika v. Raad VH05-017-9771 51. Kida (VRL-08368) - Llamsach Rhiangar 52. alina (VRL-14858) - Ceiriosen Rodric VH21-017-0033 53. Uppe (VRL-11253) - Maribel Dael 54. Kida (VRL-08368) - Caruaidd Nwyd 55. Kida (VRL-08368) - Trallwng Aurddolen 56. Uppe (VRL-11253) - Brimful Beautybel 57. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Picasso 58. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Odessa VH20-017-0096 59. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Skydancer

2. 50cm

1. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Isadora 2. Vibaja (VRL-00727) - Creiddylad Janine Eneuwag VH20-025-0049 3. Uppe (VRL-11253) - Brimful Beautybel 4. Veera R. (VRL-10735) - Von frá Ponipallero VH20-030-0004 5. Kida (VRL-08368) - Capelafon Annwr 6. Kida (VRL-08368) - Myrskylän Runopilvi VH20-018-0972 7. Veera R. (VRL-10735) - Birkir frá Jón VH20-030-0016 8. Veera R. (VRL-10735) - PP's Tamkje VH19-040-0003 9. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Odessa VH20-017-0096 10. Vibaja (VRL-00727) - Mordecai Dwyn Kevyn VH18-025-0013 11. Serena (VRL-09334) - Pilvipellon Ajanhaltija VH20-018-0936 12. Tuulia T. (VRL-00084) - Scarlet Rogue Dei VH16-017-0199 13. Kida (VRL-08368) - Lloeren Honeyvalley VH20-024-0054 14. Tuulia T. (VRL-00084) - Erika v. Raad VH05-017-9771 15. Siguri (VRL-11290) - Dahlgårds Stellar VH17-028-0047 16. alina (VRL-14858) - Ceiriosen Rodric VH21-017-0033 17. Serena (VRL-09334) - Ananaksia VH19-018-0587 18. Disa (VRL-03335) - Derynant Eirianedd VH17-024-0018 19. Tuulia T. (VRL-00084) - A.D. Pink Blossom VH19-017-0343 20. alina (VRL-14858) - Ceiriosen Aileana VH21-017-0034 21. Reprobate (VRL-01333) - Creepy Igor VH14-017-0237 22. Vibaja (VRL-00727) - Rhydywyll Coch Cain VH20-024-0084 23. Liia (VRL-11284) - Shref Flufferberry VH20-017-0320 24. Kida (VRL-08368) - Caruaidd Nwyd 25. Serena (VRL-09334) - Jeilin Eldarion VH20-018-0583 26. Disa (VRL-03335) - Northbridge Romance 27. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Picasso 28. Siguri (VRL-11290) - Dahlgårds Belle Arti VH17-028-0049 29. Vibaja (VRL-00727) - Hirmu-Hiisi VH19-018-0738 30. Uppe (VRL-11253) - Frostlow Abyss 31. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Twilight Sparkle 32. Kida (VRL-08368) - Hwy Tegeirian 33. Reprobate (VRL-01333) - A.D. Baltic Princess VH13-025-0038 34. Siguri (VRL-11290) - Dinsmore Iarla VH00-035-7357 35. Uppe (VRL-11253) - Goldina MPB 36. Veera R. (VRL-10735) - Sesilja frá Erdon VH13-030-0135 37. Vibaja (VRL-00727) - Arthes O Newid VH18-025-0011 38. Uppe (VRL-11253) - Maribel Dael 39. Kida (VRL-08368) - Moorgate Rockscotch VH20-024-0052 40. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Skydancer 41. Tuulia T. (VRL-00084) - Ceiriosen Matholwch VH19-024-0055 42. Veera R. (VRL-10735) - Juwiel van Khim VH20-040-0148 43. sarqquu (VRL-04374) - Criccith Morwenna 44. Veera R. (VRL-10735) - Melker LH VH20-010-0082 45. Tuulia T. (VRL-00084) - Romulo v. RVN VH15-017-0134 46. Uppe (VRL-11253) - Cadogan Divida 47. Kida (VRL-08368) - Mordecai Clayton 48. Kida (VRL-08368) - Llamsach Rhiangar 49. Veera R. (VRL-10735) - Hämäränhyssy VH20-018-1013 50. Disa (VRL-03335) - Llancarfan Cellwair Caru 51. Vibaja (VRL-00727) - Lagdyn Ffion 52. Kida (VRL-08368) - Trallwng Aurddolen 53. Veera R. (VRL-10735) - KH Kadalim Ata ox VH12-003-0753 54. Disa (VRL-03335) - Aneirin Dael VH18-022-0083 55. Disa (VRL-03335) - Moylgrove Eleri 56. Kida (VRL-08368) - Llancefni Ifor 57. Veera R. (VRL-10735) - Narri frá Tolva VH20-030-0093 58. Reprobate (VRL-01333) - A.D. Honey Princess VH13-017-0245 59. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Liliwen

Virtuaalitalli  |  virtuaalihevonen
Ulkoasu © Vapaasti kopioitavaa by evia & Milja  |  Ulkoasun kuva © Milja  |  Hevoslistaus © Pilvimarja