25.02.2018 Thrillium ERJ

PVM / VIP 25.02.2018 / 22.02.2018
Järjestyspaikka Thrillium (THRI9578)
Vastuuhenkilö Veera R. (VRL-10735)
Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella, lyhyt arvonta

Rajoitukset

- Luokat ovat avoimet kaikille
- Luokkiin otetaan 30 osallistujaa
- 1 ratsastaja / 3 hevosta / luokka
- Sama hevonen saa osallistua kahteen luokkaan koko kilpailuissa ja vain kerran yhteen luokkaan
- VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen

Osallistuminen

Osalllistumiset sähköpostiin virtuaaliveera@gmail.com otsikolla ERJ1 muodossa:
Luokka [nro]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu VH-tunnus

Luokat

1. 80cm
2. 80cm

Osallistujat


1. 80cm 22/30
1. Melina (VRL-11408) - Tyrskyn Tuura VH17-018-1423 
2. Shannon. (VRL-05645) - BT Benedykta VH17-003-0146 
3. Shannon. (VRL-05645) - Haya al Qismat VH06-003-7201 
4. Kida (VRL-08368) - Pencalow Broby VH17-024-0143 
5. Desmi (VRL-14548) - Nanna
6. Veera R. (VRL-10735) - Ylva 
7. HM (VRL-00096) - Sikuriinan Mahtimimmi 
8. Kida (VRL-08368) - Pencalow Licorice VH17-024-0145 
9. Shannon. (VRL-05645) - MJA Sa'idah Anmar VH11-003-0613 
10. Jannica (VRL-04799) - Briallen LAC VH14-026-0009 
11. Jannica (VRL-04799) - Elmeri II VH16-028-0009 
12. Melina (VRL-11408) - Heinämaan Hannes VH18-018-0016 
13. HM (VRL-00096) - Aikanoita 
14. Elva (VRL-14586) - A.D Charléne 
15. Melina (VRL-11408) - Runon Aamos VH16-018-0572 
16. Veera R. (VRL-10735) - Sovnig LAC 
17. Jannica (VRL-04799) - Perfect Beginning Delm VH15-023-0105 
18. Veera R. (VRL-10735) - Sagavik Signe 
19. Desmi (VRL-14548) - Grimhildr Rewa 
20. Kida (VRL-08368) - Pencalow Danberry VH17-024-0144 
21. HM (VRL-00096) - Kuutamovalssi 
22. Elva (VRL-14586) - Pilgrim Audrey 
 
2. 80cm 22/30
1. Kida (VRL-08368) - Pencalow Licorice VH17-024-0145 
2. HM (VRL-00096) - Sikuriinan Mahtimimmi 
3. Melina (VRL-11408) - Runon Aamos VH16-018-0572 
4. Shannon. (VRL-05645) - MJA Pilgrim VH05-003-2172 
5. Veera R. (VRL-10735) - Merike 
6. Kida (VRL-08368) - Pencalow Danberry VH17-024-0144 
7. Veera R. (VRL-10735) - Viktor of Smithloch 
8. Shannon. (VRL-05645) - MJA Sa'idah Anmar VH11-003-0613 
9. Melina (VRL-11408) - Tyrskyn Tuura VH17-018-1423 
10. Jannica (VRL-04799) - Elmeri II VH16-028-0009 
11. Veera R. (VRL-10735) - GL Prins Minor 
12. Kida (VRL-08368) - Pencalow Broby VH17-024-0143 
13. Shannon. (VRL-05645) - BT Benedykta VH17-003-0146 
14. Jannica (VRL-04799) - Perfect Beginning Delm VH15-023-0105 
15. Elva (VRL-14586) - Pilgrim Audrey 
16. Elva (VRL-14586) - A.D Charléne 
17. HM (VRL-00096) - Kuutamovalssi 
18. Desmi (VRL-14548) - Nanna
19. Melina (VRL-11408) - Heinämaan Hannes VH18-018-0016 
20. HM (VRL-00096) - Aikanoita 
21. Desmi (VRL-14548) - Grimhildr Rewa 
22. Jannica (VRL-04799) - Briallen LAC VH14-026-0009