KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut
Kilpailupäivä: 22.09.2017 / VIP: 15.09.2017
Vastuuhenkilö: eepu VRL-03745, eepukettula[at]gmail.com
Kilpailupaikka: Vinkavuo
Tulokset arvotaan arvontakoneella puolueettomasti, lyhyellä arvonnalla

Rajoitukset
Jokaiseen luokkaan 30 osallistujaa
3 hevosta/omistaja/luokka
Yksi hevonen saa osallistua 2 luokkaan, kuitenki 1 kerta/luokka

Osallistuminen
Osallistumiset sähköpostiin: eepukettula[at]gmail.com otsikolla KRJ 018-027 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista) muodossa:
Luokka [rv]
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000
VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-numero ei. Ratsastajan kuuluminen VRL:on alaiseen seuraan on suositeltavaa.
Väärin ilmottautuneet hylätään armotta!

Luokat
1. Helppo A
2. Helppo A
3. Grand Prix
4. Grand Prix

Tulokset
1. Helppo A
1. Penelopeia (VRL-10625) - Urbaanilegenda 
2. Isla (VRL-14577) - Karma VH17-018-1544 
3. varpu. (VRL-14111) - Cedion Lladd Y Brenin VH16-022-0104 
4. Daisy (VRL-14508) - Riekontorpan Lasitähti 
5. Daisy (VRL-14508) - Kärmeniemen Lapinsuvi 
6. varpu. (VRL-14111) - Vuornan Helle VH16-018-1352 
7. Milja (VRL-00692) - Fiktion Platina VH17-018-0906 
8. Isla (VRL-14577) - Tuulenpesän Paperihaarniska 
9. HM (VRL-00096) - Wonkale 
10. Dimma (VRL-08204) - Hengenvaaran Hallakka VH16-018-2557 
11. HM (VRL-00096) - Hatuntekijä 
12. eepu (VRL-03745) - Marten Coriolius 
13. eepu (VRL-03745) - Kaunon Pätkis VH17-018-0671 
14. Penelopeia (VRL-10625) - Turmeltajan Herjatar VH17-018-1565 
15. Desmi (VRL-14548) - Dragen v.d. Duren 
16. Melina (VRL-11408) - Liljan Amalia VH17-018-1590 
17. Isla (VRL-14577) - Vauhtipääl VH17-018-1545 
18. Milja (VRL-00692) - Kaunon Kullerwo VH17-018-1095 
19. varpu. (VRL-14111) - Aur Gwyn VH17-025-0055 
20. Desmi (VRL-14548) - Elanor of Smithloch 
21. eepu (VRL-03745) - Turmeltajan Kipinäkinttu VH17-018-1583 
22. Melina (VRL-11408) - Runon Aaria VH17-018-1260 
23. Dimma (VRL-08204) - Pusuhippa VH16-018-2558 
24. leah (VRL-11523) - Idrus 'B VH17-001-0060 
25. HM (VRL-00096) - Kuunveli 
26. Desmi (VRL-14548) - Emelie of Smithloch
27. Melina (VRL-11408) - Hengenvaaran Humeeti VH17-018-1424 
28. Dimma (VRL-08204) - Claridgen Sairaanhurma VH17-018-0927 
29. leah (VRL-11523) - Gwalch Eärwen VH15-023-0055 
30. Penelopeia (VRL-10625) - Varismäen Ametisti 

2. Helppo A
1. Milja (VRL-00692) - Kaunon Kullerwo VH17-018-1095 
2. varpu. (VRL-14111) - Cedion Lladd Y Brenin VH16-022-0104 
3. Hazel (VRL-14333) - Mörkövaaran Runoruusu 
4. Isla (VRL-14577) - Seppäjärven Marmatus 
5. varpu. (VRL-14111) - Riekontorpan Viljo VH17-018-1017 
6. Dimma (VRL-08204) - Claridgen Hassutus VH17-018-1503 
7. Melina (VRL-11408) - Liljan Amalia VH17-018-1590 
8. Dimma (VRL-08204) - Claridgen Hedelmäpeli VH17-018-1406 
9. Melina (VRL-11408) - Runon Aaria VH17-018-1260 
10. varpu. (VRL-14111) - Aur Gwyn VH17-025-0055 
11. Desmi (VRL-14548) - Emelie of Smithloch 
12. Penelopeia (VRL-10625) - Turmeltajan Herjatar VH17-018-1565 
13. Hazel (VRL-14333) - Fiktion Remueetu
14. Daisy (VRL-14508) - Riekontorpan Lasitähti 
15. HM (VRL-00096) - Kuunveli 
16. Dimma (VRL-08204) - Tuiskulan Hanski VH17-018-1490 
17. Desmi (VRL-14548) - Dragen v.d. Duren 
18. Melina (VRL-11408) - Hengenvaaran Humeeti VH17-018-1424 
19. eepu (VRL-03745) - Kaunon Pätkis VH17-018-0671 
20. eepu (VRL-03745) - Turmeltajan Kipinäkinttu VH17-018-1583 
21. Isla (VRL-14577) - Sepp’s Morose 
22. HM (VRL-00096) - Wonkale 
23. HM (VRL-00096) - Hatuntekijä 
24. Penelopeia (VRL-10625) - Varismäen Ametisti 
25. Desmi (VRL-14548) - Elanor of Smithloch 
26. Isla (VRL-14577) - Tiusan Kipinöitä 
27. eepu (VRL-03745) - Marten Coriolius 
28. Milja (VRL-00692) - Fiktion Platina VH17-018-0906 
29. Penelopeia (VRL-10625) - Urbaanilegenda 
30. Daisy (VRL-14508) - Kärmeniemen Lapinsuvi 

3. Grand Prix
1. Taciturn (VRL-12909) - le Rêve London 
2. Otterley (VRL-12757) - Senta WSH 
3. HM (VRL-00096) - Davy Jones' Locker 
4. Liia (VRL-11284) - Grand Icecream Dream VH17-031-0224 
5. Sonja.P (VRL-06588) - Lebenslang Qual VH17-013-0071 
6. Melina (VRL-11408) - Nefernefernefer VH17-031-0412 
7. Sonja.P (VRL-06588) - Silverbrand Pentaflake VH17-044-0114 
8. Sorel (VRL-00884) - Colonel 
9. Melina (VRL-11408) - Stark Dionysos VH17-031-0385 
10. leah (VRL-11523) - Ana d’Lion VH17-044-0144 
11. Sorel (VRL-00884) - Everholt Crushmachiné 
12. eepu (VRL-03745) - Canopus DFC VH17-031-0217
13. Sorel (VRL-00884) - Everholt Moorcroft 
14. leah (VRL-11523) - Kaartin Pumpkin VH17-031-0417 
15. Veera R. (VRL-10735) - Baudelaire Thrill VH17-031-0343 
16. Liia (VRL-11284) - Bramante J&K VH17-044-0139 
17. leah (VRL-11523) - Alba d’Lion VH17-044-0143 
18. eepu (VRL-03745) - Block Party Wolf VH17-031-0042 
19. Veera R. (VRL-10735) - Knickknack Thrill VH17-031-0336 
20. eepu (VRL-03745) - Hukan Cherrychip VH17-044-0145 
21. HM (VRL-00096) - Viper v.d. Halor 
22. Otterley (VRL-12757) - Egon WSH 
23. Otterley (VRL-12757) - Manfred WSH 
24. Veera R. (VRL-10735) - Bailando Thrill VH17-031-0344 
25. Sonja.P (VRL-06588) - Ferrous F VH17-021-0125 
26. Liia (VRL-11284) - Poinsettia Punch Grr VH17-031-0469 
27. HM (VRL-00096) - Nemesis v.d. Zelos 
28. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Premium VH16-013-0171 
29. Taciturn (VRL-12909) - Cupcake Joy 
30. Taciturn (VRL-12909) - Living is a Luxury STC 

4. Grand Prix
1. Sonja.P (VRL-06588) - Lebenslang Qual VH17-013-0071 
2. Sorel (VRL-00884) - Colonel 
3. Taciturn (VRL-12909) - Valiant Wildcat 
4. Veera R. (VRL-10735) - Bailando Thrill VH17-031-0344 
5. Liia (VRL-11284) - Bramante J&K VH17-044-0139 
6. Veera R. (VRL-10735) - Knickknack Thrill VH17-031-0336 
7. leah (VRL-11523) - Alba d’Lion VH17-044-0143 
8. Sorel (VRL-00884) - Everholt Moorcroft 
9. Liia (VRL-11284) - Poinsettia Punch Grr VH17-031-0469 
10. leah (VRL-11523) - Kaartin Pumpkin VH17-031-0417 
11. Melina (VRL-11408) - Nefernefernefer VH17-031-0412 
12. leah (VRL-11523) - Ana d’Lion VH17-044-0144 
13. HM (VRL-00096) - Viper v.d. Halor 
14. HM (VRL-00096) - Davy Jones' Locker 
15. Veera R. (VRL-10735) - Baudelaire Thrill VH17-031-0343 
16. Otterley (VRL-12757) - Saskia WSH 
17. Taciturn (VRL-12909) - Cyral von Gateaway 
18. eepu (VRL-03745) - Canopus DFC VH17-031-0217
19. Otterley (VRL-12757) - Kora WSH 
20. Liia (VRL-11284) - Grand Icecream Dream VH17-031-0224 
21. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Premium VH16-013-0171 
22. Taciturn (VRL-12909) - Champagne Joy 
23. Sorel (VRL-00884) - Everholt Crushmachiné 
24. eepu (VRL-03745) - Hukan Cherrychip VH17-044-0145 
25. Sonja.P (VRL-06588) - Silverbrand Pentaflake VH17-044-0114 
26. Sonja.P (VRL-06588) - Ferrous F VH17-021-0125 
27. Otterley (VRL-12757) - Raimund WSH 
28. Melina (VRL-11408) - Stark Dionysos VH17-031-0385 
29. HM (VRL-00096) - Nemesis v.d. Zelos 
30. eepu (VRL-03745) - Block Party Wolf VH17-031-0042