KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut
Kilpailupäivä: 21.09.2017 / VIP: 15.09.2017
Vastuuhenkilö: eepu VRL-03745, eepukettula[at]gmail.com
Kilpailupaikka: Vinkavuo
Tulokset arvotaan arvontakoneella puolueettomasti, lyhyellä arvonnalla

Rajoitukset
Jokaiseen luokkaan 30 osallistujaa
3 hevosta/omistaja/luokka
Yksi hevonen saa osallistua 2 luokkaan, kuitenki 1 kerta/luokka

Osallistuminen
Osallistumiset sähköpostiin: eepukettula[at]gmail.com otsikolla KRJ 018-027 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista) muodossa:
Luokka [rv]
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000
VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-numero ei. Ratsastajan kuuluminen VRL:on alaiseen seuraan on suositeltavaa.
Väärin ilmottautuneet hylätään armotta!

Luokat
1. Helppo A
2. Helppo A
3. Grand Prix
4. Grand Prix

Tulokset
1. Helppo A
1. Milja (VRL-00692) - Fiktion Platina VH17-018-0906 
2. leah (VRL-11523) - Idrus 'B VH17-001-0060 
3. Isla (VRL-14577) - Tuulenpesän Paperihaarniska 
4. varpu. (VRL-14111) - Cedion Lladd Y Brenin VH16-022-0104 
5. leah (VRL-11523) - Gwalch Eärwen VH15-023-0055 
6. Melina (VRL-11408) - Liljan Amalia VH17-018-1590 
7. Melina (VRL-11408) - Hengenvaaran Humeeti VH17-018-1424 
8. Isla (VRL-14577) - Karma VH17-018-1544 
9. Daisy (VRL-14508) - Riekontorpan Lasitähti 
10. HM (VRL-00096) - Kuunveli 
11. Dimma (VRL-08204) - Claridgen Sairaanhurma VH17-018-0927 
12. Desmi (VRL-14548) - Emelie of Smithloch
13. Melina (VRL-11408) - Runon Aaria VH17-018-1260 
14. eepu (VRL-03745) - Turmeltajan Kipinäkinttu VH17-018-1583 
15. varpu. (VRL-14111) - Aur Gwyn VH17-025-0055 
16. Dimma (VRL-08204) - Hengenvaaran Hallakka VH16-018-2557 
17. Penelopeia (VRL-10625) - Turmeltajan Herjatar VH17-018-1565 
18. Penelopeia (VRL-10625) - Varismäen Ametisti 
19. eepu (VRL-03745) - Marten Coriolius 
20. Penelopeia (VRL-10625) - Urbaanilegenda 
21. eepu (VRL-03745) - Kaunon Pätkis VH17-018-0671 
22. Isla (VRL-14577) - Vauhtipääl VH17-018-1545 
23. HM (VRL-00096) - Hatuntekijä 
24. Daisy (VRL-14508) - Kärmeniemen Lapinsuvi 
25. Desmi (VRL-14548) - Elanor of Smithloch 
26. HM (VRL-00096) - Wonkale 
27. varpu. (VRL-14111) - Vuornan Helle VH16-018-1352 
28. Desmi (VRL-14548) - Dragen v.d. Duren 
29. Milja (VRL-00692) - Kaunon Kullerwo VH17-018-1095 
30. Dimma (VRL-08204) - Pusuhippa VH16-018-2558 

2. Helppo A
1. Hazel (VRL-14333) - Fiktion Remueetu
2. Melina (VRL-11408) - Runon Aaria VH17-018-1260 
3. Milja (VRL-00692) - Fiktion Platina VH17-018-0906 
4. HM (VRL-00096) - Kuunveli 
5. Milja (VRL-00692) - Kaunon Kullerwo VH17-018-1095 
6. Desmi (VRL-14548) - Dragen v.d. Duren 
7. Dimma (VRL-08204) - Claridgen Hassutus VH17-018-1503 
8. HM (VRL-00096) - Wonkale 
9. Penelopeia (VRL-10625) - Varismäen Ametisti 
10. Melina (VRL-11408) - Hengenvaaran Humeeti VH17-018-1424 
11. Isla (VRL-14577) - Sepp’s Morose 
12. Daisy (VRL-14508) - Riekontorpan Lasitähti 
13. Melina (VRL-11408) - Liljan Amalia VH17-018-1590 
14. eepu (VRL-03745) - Kaunon Pätkis VH17-018-0671 
15. Desmi (VRL-14548) - Emelie of Smithloch 
16. Daisy (VRL-14508) - Kärmeniemen Lapinsuvi 
17. varpu. (VRL-14111) - Aur Gwyn VH17-025-0055 
18. Dimma (VRL-08204) - Claridgen Hedelmäpeli VH17-018-1406 
19. Penelopeia (VRL-10625) - Urbaanilegenda 
20. Desmi (VRL-14548) - Elanor of Smithloch 
21. Dimma (VRL-08204) - Tuiskulan Hanski VH17-018-1490 
22. HM (VRL-00096) - Hatuntekijä 
23. Penelopeia (VRL-10625) - Turmeltajan Herjatar VH17-018-1565 
24. varpu. (VRL-14111) - Riekontorpan Viljo VH17-018-1017 
25. eepu (VRL-03745) - Marten Coriolius 
26. varpu. (VRL-14111) - Cedion Lladd Y Brenin VH16-022-0104 
27. Isla (VRL-14577) - Seppäjärven Marmatus 
28. eepu (VRL-03745) - Turmeltajan Kipinäkinttu VH17-018-1583 
29. Hazel (VRL-14333) - Mörkövaaran Runoruusu 
30. Isla (VRL-14577) - Tiusan Kipinöitä 

3. Grand Prix
1. Taciturn (VRL-12909) - le Rêve London 
2. Otterley (VRL-12757) - Egon WSH 
3. HM (VRL-00096) - Viper v.d. Halor 
4. Sorel (VRL-00884) - Everholt Moorcroft 
5. eepu (VRL-03745) - Block Party Wolf VH17-031-0042 
6. Sonja.P (VRL-06588) - Lebenslang Qual VH17-013-0071 
7. Sorel (VRL-00884) - Colonel 
8. Veera R. (VRL-10735) - Bailando Thrill VH17-031-0344 
9. Sonja.P (VRL-06588) - Ferrous F VH17-021-0125 
10. Veera R. (VRL-10735) - Baudelaire Thrill VH17-031-0343 
11. eepu (VRL-03745) - Canopus DFC VH17-031-0217
12. Liia (VRL-11284) - Poinsettia Punch Grr VH17-031-0469 
13. leah (VRL-11523) - Ana d’Lion VH17-044-0144 
14. HM (VRL-00096) - Nemesis v.d. Zelos 
15. eepu (VRL-03745) - Hukan Cherrychip VH17-044-0145 
16. Otterley (VRL-12757) - Manfred WSH 
17. Liia (VRL-11284) - Grand Icecream Dream VH17-031-0224 
18. Sonja.P (VRL-06588) - Silverbrand Pentaflake VH17-044-0114 
19. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Premium VH16-013-0171 
20. Otterley (VRL-12757) - Senta WSH 
21. Liia (VRL-11284) - Bramante J&K VH17-044-0139 
22. Sorel (VRL-00884) - Everholt Crushmachiné 
23. leah (VRL-11523) - Alba d’Lion VH17-044-0143 
24. HM (VRL-00096) - Davy Jones' Locker 
25. Taciturn (VRL-12909) - Living is a Luxury STC 
26. Melina (VRL-11408) - Nefernefernefer VH17-031-0412 
27. Melina (VRL-11408) - Stark Dionysos VH17-031-0385 
28. leah (VRL-11523) - Kaartin Pumpkin VH17-031-0417 
29. Veera R. (VRL-10735) - Knickknack Thrill VH17-031-0336 
30. Taciturn (VRL-12909) - Cupcake Joy 

4. Grand Prix
1. eepu (VRL-03745) - Canopus DFC VH17-031-0217
2. Sorel (VRL-00884) - Colonel 
3. Taciturn (VRL-12909) - Cyral von Gateaway 
4. eepu (VRL-03745) - Block Party Wolf VH17-031-0042 
5. Taciturn (VRL-12909) - Valiant Wildcat 
6. eepu (VRL-03745) - Hukan Cherrychip VH17-044-0145 
7. Sonja.P (VRL-06588) - Silverbrand Pentaflake VH17-044-0114 
8. HM (VRL-00096) - Davy Jones' Locker 
9. Veera R. (VRL-10735) - Baudelaire Thrill VH17-031-0343 
10. HM (VRL-00096) - Nemesis v.d. Zelos 
11. Melina (VRL-11408) - Stark Dionysos VH17-031-0385 
12. Sonja.P (VRL-06588) - Ferrous F VH17-021-0125 
13. Otterley (VRL-12757) - Kora WSH 
14. HM (VRL-00096) - Viper v.d. Halor 
15. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Premium VH16-013-0171 
16. leah (VRL-11523) - Alba d’Lion VH17-044-0143 
17. Otterley (VRL-12757) - Saskia WSH 
18. Taciturn (VRL-12909) - Champagne Joy 
19. leah (VRL-11523) - Kaartin Pumpkin VH17-031-0417 
20. Otterley (VRL-12757) - Raimund WSH 
21. leah (VRL-11523) - Ana d’Lion VH17-044-0144 
22. Veera R. (VRL-10735) - Knickknack Thrill VH17-031-0336 
23. Liia (VRL-11284) - Bramante J&K VH17-044-0139 
24. Liia (VRL-11284) - Grand Icecream Dream VH17-031-0224 
25. Veera R. (VRL-10735) - Bailando Thrill VH17-031-0344 
26. Sorel (VRL-00884) - Everholt Moorcroft 
27. Sorel (VRL-00884) - Everholt Crushmachiné 
28. Sonja.P (VRL-06588) - Lebenslang Qual VH17-013-0071 
29. Melina (VRL-11408) - Nefernefernefer VH17-031-0412 
30. Liia (VRL-11284) - Poinsettia Punch Grr VH17-031-0469