KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut
Kilpailupäivä: 20.09.2017 / VIP: 15.09.2017
Vastuuhenkilö: eepu VRL-03745, eepukettula[at]gmail.com
Kilpailupaikka: Vinkavuo
Tulokset arvotaan arvontakoneella puolueettomasti, lyhyellä arvonnalla

Rajoitukset
Jokaiseen luokkaan 30 osallistujaa
3 hevosta/omistaja/luokka
Yksi hevonen saa osallistua 2 luokkaan, kuitenki 1 kerta/luokka

Osallistuminen
Osallistumiset sähköpostiin: eepukettula[at]gmail.com otsikolla KRJ 018-027 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista) muodossa:
Luokka [rv]
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000
VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-numero ei. Ratsastajan kuuluminen VRL:on alaiseen seuraan on suositeltavaa.
Väärin ilmottautuneet hylätään armotta!

Luokat
1. Helppo A
2. Helppo A
3. Grand Prix
4. Grand Prix

Tulokset
1. Helppo A
1. Melina (VRL-11408) - Hengenvaaran Humeeti VH17-018-1424 
2. Milja (VRL-00692) - Kaunon Kullerwo VH17-018-1095 
3. Melina (VRL-11408) - Liljan Amalia VH17-018-1590 
4. leah (VRL-11523) - Idrus 'B VH17-001-0060 
5. varpu. (VRL-14111) - Vuornan Helle VH16-018-1352 
6. Daisy (VRL-14508) - Riekontorpan Lasitähti 
7. Desmi (VRL-14548) - Dragen v.d. Duren 
8. leah (VRL-11523) - Gwalch Eärwen VH15-023-0055 
9. varpu. (VRL-14111) - Aur Gwyn VH17-025-0055 
10. Milja (VRL-00692) - Fiktion Platina VH17-018-0906 
11. HM (VRL-00096) - Wonkale 
12. Dimma (VRL-08204) - Claridgen Sairaanhurma VH17-018-0927 
13. eepu (VRL-03745) - Marten Coriolius 
14. Desmi (VRL-14548) - Emelie of Smithloch
15. varpu. (VRL-14111) - Cedion Lladd Y Brenin VH16-022-0104 
16. Penelopeia (VRL-10625) - Turmeltajan Herjatar VH17-018-1565 
17. Isla (VRL-14577) - Karma VH17-018-1544 
18. Daisy (VRL-14508) - Kärmeniemen Lapinsuvi 
19. Penelopeia (VRL-10625) - Varismäen Ametisti 
20. Melina (VRL-11408) - Runon Aaria VH17-018-1260 
21. Desmi (VRL-14548) - Elanor of Smithloch 
22. eepu (VRL-03745) - Kaunon Pätkis VH17-018-0671 
23. Isla (VRL-14577) - Vauhtipääl VH17-018-1545 
24. eepu (VRL-03745) - Turmeltajan Kipinäkinttu VH17-018-1583 
25. Dimma (VRL-08204) - Hengenvaaran Hallakka VH16-018-2557 
26. HM (VRL-00096) - Kuunveli 
27. Dimma (VRL-08204) - Pusuhippa VH16-018-2558 
28. HM (VRL-00096) - Hatuntekijä 
29. Isla (VRL-14577) - Tuulenpesän Paperihaarniska 
30. Penelopeia (VRL-10625) - Urbaanilegenda 

2. Helppo A
1. Penelopeia (VRL-10625) - Urbaanilegenda 
2. Melina (VRL-11408) - Hengenvaaran Humeeti VH17-018-1424 
3. Hazel (VRL-14333) - Mörkövaaran Runoruusu 
4. Penelopeia (VRL-10625) - Varismäen Ametisti 
5. Milja (VRL-00692) - Fiktion Platina VH17-018-0906 
6. HM (VRL-00096) - Wonkale 
7. varpu. (VRL-14111) - Riekontorpan Viljo VH17-018-1017 
8. Penelopeia (VRL-10625) - Turmeltajan Herjatar VH17-018-1565 
9. Milja (VRL-00692) - Kaunon Kullerwo VH17-018-1095 
10. Desmi (VRL-14548) - Dragen v.d. Duren 
11. Isla (VRL-14577) - Seppäjärven Marmatus 
12. Daisy (VRL-14508) - Riekontorpan Lasitähti 
13. varpu. (VRL-14111) - Aur Gwyn VH17-025-0055 
14. eepu (VRL-03745) - Turmeltajan Kipinäkinttu VH17-018-1583 
15. Daisy (VRL-14508) - Kärmeniemen Lapinsuvi 
16. Melina (VRL-11408) - Runon Aaria VH17-018-1260 
17. HM (VRL-00096) - Hatuntekijä 
18. Hazel (VRL-14333) - Fiktion Remueetu
19. Dimma (VRL-08204) - Tuiskulan Hanski VH17-018-1490 
20. Melina (VRL-11408) - Liljan Amalia VH17-018-1590 
21. HM (VRL-00096) - Kuunveli 
22. eepu (VRL-03745) - Kaunon Pätkis VH17-018-0671 
23. Desmi (VRL-14548) - Elanor of Smithloch 
24. eepu (VRL-03745) - Marten Coriolius 
25. varpu. (VRL-14111) - Cedion Lladd Y Brenin VH16-022-0104 
26. Desmi (VRL-14548) - Emelie of Smithloch 
27. Dimma (VRL-08204) - Claridgen Hedelmäpeli VH17-018-1406 
28. Isla (VRL-14577) - Tiusan Kipinöitä 
29. Isla (VRL-14577) - Sepp’s Morose 
30. Dimma (VRL-08204) - Claridgen Hassutus VH17-018-1503 

3. Grand Prix
1. Otterley (VRL-12757) - Manfred WSH 
2. Otterley (VRL-12757) - Senta WSH 
3. Veera R. (VRL-10735) - Bailando Thrill VH17-031-0344 
4. Liia (VRL-11284) - Poinsettia Punch Grr VH17-031-0469 
5. leah (VRL-11523) - Kaartin Pumpkin VH17-031-0417 
6. Taciturn (VRL-12909) - Cupcake Joy 
7. Taciturn (VRL-12909) - le Rêve London 
8. Veera R. (VRL-10735) - Knickknack Thrill VH17-031-0336 
9. Sorel (VRL-00884) - Everholt Crushmachiné 
10. leah (VRL-11523) - Ana d’Lion VH17-044-0144 
11. Melina (VRL-11408) - Nefernefernefer VH17-031-0412 
12. Sorel (VRL-00884) - Colonel 
13. eepu (VRL-03745) - Canopus DFC VH17-031-0217
14. eepu (VRL-03745) - Hukan Cherrychip VH17-044-0145 
15. Veera R. (VRL-10735) - Baudelaire Thrill VH17-031-0343 
16. HM (VRL-00096) - Viper v.d. Halor 
17. Taciturn (VRL-12909) - Living is a Luxury STC 
18. HM (VRL-00096) - Nemesis v.d. Zelos 
19. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Premium VH16-013-0171 
20. Sonja.P (VRL-06588) - Lebenslang Qual VH17-013-0071 
21. Liia (VRL-11284) - Bramante J&K VH17-044-0139 
22. Melina (VRL-11408) - Stark Dionysos VH17-031-0385 
23. Sonja.P (VRL-06588) - Ferrous F VH17-021-0125 
24. leah (VRL-11523) - Alba d’Lion VH17-044-0143 
25. eepu (VRL-03745) - Block Party Wolf VH17-031-0042 
26. Sorel (VRL-00884) - Everholt Moorcroft 
27. Sonja.P (VRL-06588) - Silverbrand Pentaflake VH17-044-0114 
28. Liia (VRL-11284) - Grand Icecream Dream VH17-031-0224 
29. HM (VRL-00096) - Davy Jones' Locker 
30. Otterley (VRL-12757) - Egon WSH 

4. Grand Prix
1. Liia (VRL-11284) - Poinsettia Punch Grr VH17-031-0469 
2. eepu (VRL-03745) - Hukan Cherrychip VH17-044-0145 
3. Melina (VRL-11408) - Nefernefernefer VH17-031-0412 
4. Sonja.P (VRL-06588) - Ferrous F VH17-021-0125 
5. Taciturn (VRL-12909) - Cyral von Gateaway 
6. Veera R. (VRL-10735) - Bailando Thrill VH17-031-0344 
7. eepu (VRL-03745) - Block Party Wolf VH17-031-0042 
8. leah (VRL-11523) - Alba d’Lion VH17-044-0143 
9. Taciturn (VRL-12909) - Champagne Joy 
10. Sonja.P (VRL-06588) - Lebenslang Qual VH17-013-0071 
11. Sorel (VRL-00884) - Colonel 
12. Melina (VRL-11408) - Stark Dionysos VH17-031-0385 
13. Sonja.P (VRL-06588) - Silverbrand Pentaflake VH17-044-0114 
14. Otterley (VRL-12757) - Saskia WSH 
15. HM (VRL-00096) - Viper v.d. Halor 
16. Liia (VRL-11284) - Bramante J&K VH17-044-0139 
17. eepu (VRL-03745) - Canopus DFC VH17-031-0217
18. Veera R. (VRL-10735) - Knickknack Thrill VH17-031-0336 
19. Veera R. (VRL-10735) - Baudelaire Thrill VH17-031-0343 
20. leah (VRL-11523) - Kaartin Pumpkin VH17-031-0417 
21. Otterley (VRL-12757) - Raimund WSH 
22. HM (VRL-00096) - Davy Jones' Locker 
23. Liia (VRL-11284) - Grand Icecream Dream VH17-031-0224 
24. Taciturn (VRL-12909) - Valiant Wildcat 
25. leah (VRL-11523) - Ana d’Lion VH17-044-0144 
26. Sorel (VRL-00884) - Everholt Crushmachiné 
27. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Premium VH16-013-0171 
28. Sorel (VRL-00884) - Everholt Moorcroft 
29. Otterley (VRL-12757) - Kora WSH 
30. HM (VRL-00096) - Nemesis v.d. Zelos