KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut
Kilpailupäivä: 19.09.2017 / VIP: 15.09.2017
Vastuuhenkilö: eepu VRL-03745, eepukettula[at]gmail.com
Kilpailupaikka: Vinkavuo
Tulokset arvotaan arvontakoneella puolueettomasti, lyhyellä arvonnalla

Rajoitukset
Jokaiseen luokkaan 30 osallistujaa
3 hevosta/omistaja/luokka
Yksi hevonen saa osallistua 2 luokkaan, kuitenki 1 kerta/luokka

Osallistuminen
Osallistumiset sähköpostiin: eepukettula[at]gmail.com otsikolla KRJ 018-027 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista) muodossa:
Luokka [rv]
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000
VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-numero ei. Ratsastajan kuuluminen VRL:on alaiseen seuraan on suositeltavaa.
Väärin ilmottautuneet hylätään armotta!

Luokat
1. Helppo A
2. Helppo A
3. Grand Prix
4. Grand Prix

Tulokset
1. Helppo A
1. Desmi (VRL-14548) - Dragen v.d. Duren 
2. Daisy (VRL-14508) - Riekontorpan Lasitähti 
3. Desmi (VRL-14548) - Elanor of Smithloch 
4. HM (VRL-00096) - Kuunveli 
5. varpu. (VRL-14111) - Aur Gwyn VH17-025-0055 
6. Milja (VRL-00692) - Fiktion Platina VH17-018-0906 
7. Dimma (VRL-08204) - Hengenvaaran Hallakka VH16-018-2557 
8. varpu. (VRL-14111) - Cedion Lladd Y Brenin VH16-022-0104 
9. Dimma (VRL-08204) - Pusuhippa VH16-018-2558 
10. Isla (VRL-14577) - Karma VH17-018-1544 
11. HM (VRL-00096) - Hatuntekijä 
12. Penelopeia (VRL-10625) - Varismäen Ametisti 
13. Dimma (VRL-08204) - Claridgen Sairaanhurma VH17-018-0927 
14. Desmi (VRL-14548) - Emelie of Smithloch
15. leah (VRL-11523) - Idrus 'B VH17-001-0060 
16. varpu. (VRL-14111) - Vuornan Helle VH16-018-1352 
17. Daisy (VRL-14508) - Kärmeniemen Lapinsuvi 
18. Isla (VRL-14577) - Tuulenpesän Paperihaarniska 
19. leah (VRL-11523) - Gwalch Eärwen VH15-023-0055 
20. eepu (VRL-03745) - Marten Coriolius 
21. Penelopeia (VRL-10625) - Urbaanilegenda 
22. Isla (VRL-14577) - Vauhtipääl VH17-018-1545 
23. Milja (VRL-00692) - Kaunon Kullerwo VH17-018-1095 
24. HM (VRL-00096) - Wonkale 
25. Melina (VRL-11408) - Runon Aaria VH17-018-1260 
26. eepu (VRL-03745) - Turmeltajan Kipinäkinttu VH17-018-1583 
27. eepu (VRL-03745) - Kaunon Pätkis VH17-018-0671 
28. Melina (VRL-11408) - Hengenvaaran Humeeti VH17-018-1424 
29. Melina (VRL-11408) - Liljan Amalia VH17-018-1590 
30. Penelopeia (VRL-10625) - Turmeltajan Herjatar VH17-018-1565 

2. Helppo A
1. Hazel (VRL-14333) - Mörkövaaran Runoruusu 
2. varpu. (VRL-14111) - Aur Gwyn VH17-025-0055 
3. Dimma (VRL-08204) - Tuiskulan Hanski VH17-018-1490 
4. varpu. (VRL-14111) - Cedion Lladd Y Brenin VH16-022-0104 
5. Melina (VRL-11408) - Hengenvaaran Humeeti VH17-018-1424 
6. Isla (VRL-14577) - Sepp’s Morose 
7. Hazel (VRL-14333) - Fiktion Remueetu
8. Daisy (VRL-14508) - Kärmeniemen Lapinsuvi 
9. Desmi (VRL-14548) - Elanor of Smithloch 
10. Dimma (VRL-08204) - Claridgen Hedelmäpeli VH17-018-1406 
11. Isla (VRL-14577) - Seppäjärven Marmatus 
12. HM (VRL-00096) - Kuunveli 
13. HM (VRL-00096) - Wonkale 
14. eepu (VRL-03745) - Turmeltajan Kipinäkinttu VH17-018-1583 
15. Daisy (VRL-14508) - Riekontorpan Lasitähti 
16. Milja (VRL-00692) - Kaunon Kullerwo VH17-018-1095 
17. Penelopeia (VRL-10625) - Varismäen Ametisti 
18. Penelopeia (VRL-10625) - Urbaanilegenda 
19. Dimma (VRL-08204) - Claridgen Hassutus VH17-018-1503 
20. Melina (VRL-11408) - Liljan Amalia VH17-018-1590 
21. eepu (VRL-03745) - Marten Coriolius 
22. Desmi (VRL-14548) - Emelie of Smithloch 
23. Penelopeia (VRL-10625) - Turmeltajan Herjatar VH17-018-1565 
24. HM (VRL-00096) - Hatuntekijä 
25. varpu. (VRL-14111) - Riekontorpan Viljo VH17-018-1017 
26. Isla (VRL-14577) - Tiusan Kipinöitä 
27. Milja (VRL-00692) - Fiktion Platina VH17-018-0906 
28. Desmi (VRL-14548) - Dragen v.d. Duren 
29. eepu (VRL-03745) - Kaunon Pätkis VH17-018-0671 
30. Melina (VRL-11408) - Runon Aaria VH17-018-1260 

3. Grand Prix
1. Sorel (VRL-00884) - Colonel 
2. leah (VRL-11523) - Alba d’Lion VH17-044-0143 
3. Sonja.P (VRL-06588) - Ferrous F VH17-021-0125 
4. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Premium VH16-013-0171 
5. Melina (VRL-11408) - Nefernefernefer VH17-031-0412 
6. Sorel (VRL-00884) - Everholt Crushmachiné 
7. leah (VRL-11523) - Ana d’Lion VH17-044-0144 
8. Veera R. (VRL-10735) - Knickknack Thrill VH17-031-0336 
9. eepu (VRL-03745) - Block Party Wolf VH17-031-0042 
10. Otterley (VRL-12757) - Egon WSH 
11. Otterley (VRL-12757) - Senta WSH 
12. Taciturn (VRL-12909) - le Rêve London 
13. HM (VRL-00096) - Davy Jones' Locker 
14. Veera R. (VRL-10735) - Bailando Thrill VH17-031-0344 
15. leah (VRL-11523) - Kaartin Pumpkin VH17-031-0417 
16. Sonja.P (VRL-06588) - Silverbrand Pentaflake VH17-044-0114 
17. eepu (VRL-03745) - Hukan Cherrychip VH17-044-0145 
18. Melina (VRL-11408) - Stark Dionysos VH17-031-0385 
19. eepu (VRL-03745) - Canopus DFC VH17-031-0217
20. Taciturn (VRL-12909) - Living is a Luxury STC 
21. Taciturn (VRL-12909) - Cupcake Joy 
22. Otterley (VRL-12757) - Manfred WSH 
23. HM (VRL-00096) - Nemesis v.d. Zelos 
24. HM (VRL-00096) - Viper v.d. Halor 
25. Sorel (VRL-00884) - Everholt Moorcroft 
26. Liia (VRL-11284) - Bramante J&K VH17-044-0139 
27. Liia (VRL-11284) - Grand Icecream Dream VH17-031-0224 
28. Liia (VRL-11284) - Poinsettia Punch Grr VH17-031-0469 
29. Sonja.P (VRL-06588) - Lebenslang Qual VH17-013-0071 
30. Veera R. (VRL-10735) - Baudelaire Thrill VH17-031-0343 

4. Grand Prix
1. eepu (VRL-03745) - Block Party Wolf VH17-031-0042 
2. HM (VRL-00096) - Nemesis v.d. Zelos 
3. eepu (VRL-03745) - Hukan Cherrychip VH17-044-0145 
4. Sonja.P (VRL-06588) - Ferrous F VH17-021-0125 
5. Sorel (VRL-00884) - Everholt Crushmachiné 
6. Liia (VRL-11284) - Poinsettia Punch Grr VH17-031-0469 
7. Taciturn (VRL-12909) - Valiant Wildcat 
8. Taciturn (VRL-12909) - Champagne Joy 
9. Veera R. (VRL-10735) - Knickknack Thrill VH17-031-0336 
10. Veera R. (VRL-10735) - Baudelaire Thrill VH17-031-0343 
11. Sonja.P (VRL-06588) - Lebenslang Qual VH17-013-0071 
12. Sorel (VRL-00884) - Everholt Moorcroft 
13. Otterley (VRL-12757) - Saskia WSH 
14. Sonja.P (VRL-06588) - Silverbrand Pentaflake VH17-044-0114 
15. Otterley (VRL-12757) - Raimund WSH 
16. leah (VRL-11523) - Kaartin Pumpkin VH17-031-0417 
17. Veera R. (VRL-10735) - Bailando Thrill VH17-031-0344 
18. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Premium VH16-013-0171 
19. Melina (VRL-11408) - Stark Dionysos VH17-031-0385 
20. Sorel (VRL-00884) - Colonel 
21. HM (VRL-00096) - Davy Jones' Locker 
22. Taciturn (VRL-12909) - Cyral von Gateaway 
23. eepu (VRL-03745) - Canopus DFC VH17-031-0217
24. Melina (VRL-11408) - Nefernefernefer VH17-031-0412 
25. Otterley (VRL-12757) - Kora WSH 
26. HM (VRL-00096) - Viper v.d. Halor 
27. Liia (VRL-11284) - Grand Icecream Dream VH17-031-0224 
28. leah (VRL-11523) - Ana d’Lion VH17-044-0144 
29. leah (VRL-11523) - Alba d’Lion VH17-044-0143 
30. Liia (VRL-11284) - Bramante J&K VH17-044-0139