KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut
Kilpailupäivä: 18.09.2017 / VIP: 15.09.2017
Vastuuhenkilö: eepu VRL-03745, eepukettula[at]gmail.com
Kilpailupaikka: Vinkavuo
Tulokset arvotaan arvontakoneella puolueettomasti, lyhyellä arvonnalla

Rajoitukset
Jokaiseen luokkaan 30 osallistujaa
3 hevosta/omistaja/luokka
Yksi hevonen saa osallistua 2 luokkaan, kuitenki 1 kerta/luokka

Osallistuminen
Osallistumiset sähköpostiin: eepukettula[at]gmail.com otsikolla KRJ 018-027 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista) muodossa:
Luokka [rv]
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000
VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-numero ei. Ratsastajan kuuluminen VRL:on alaiseen seuraan on suositeltavaa.
Väärin ilmottautuneet hylätään armotta!

Luokat
1. Helppo A
2. Helppo A
3. Grand Prix
4. Grand Prix

Tulokset
1. Helppo A
1. Dimma (VRL-08204) - Hengenvaaran Hallakka VH16-018-2557 
2. leah (VRL-11523) - Gwalch Eärwen VH15-023-0055 
3. Penelopeia (VRL-10625) - Turmeltajan Herjatar VH17-018-1565 
4. Desmi (VRL-14548) - Dragen v.d. Duren 
5. HM (VRL-00096) - Wonkale 
6. Dimma (VRL-08204) - Claridgen Sairaanhurma VH17-018-0927 
7. Melina (VRL-11408) - Hengenvaaran Humeeti VH17-018-1424 
8. leah (VRL-11523) - Idrus 'B VH17-001-0060 
9. Desmi (VRL-14548) - Elanor of Smithloch 
10. eepu (VRL-03745) - Kaunon Pätkis VH17-018-0671 
11. Milja (VRL-00692) - Fiktion Platina VH17-018-0906 
12. Isla (VRL-14577) - Tuulenpesän Paperihaarniska 
13. Isla (VRL-14577) - Vauhtipääl VH17-018-1545 
14. Penelopeia (VRL-10625) - Varismäen Ametisti 
15. Dimma (VRL-08204) - Pusuhippa VH16-018-2558 
16. varpu. (VRL-14111) - Aur Gwyn VH17-025-0055 
17. varpu. (VRL-14111) - Cedion Lladd Y Brenin VH16-022-0104 
18. Desmi (VRL-14548) - Emelie of Smithloch
19. Daisy (VRL-14508) - Riekontorpan Lasitähti 
20. eepu (VRL-03745) - Turmeltajan Kipinäkinttu VH17-018-1583 
21. eepu (VRL-03745) - Marten Coriolius 
22. Daisy (VRL-14508) - Kärmeniemen Lapinsuvi 
23. Isla (VRL-14577) - Karma VH17-018-1544 
24. Melina (VRL-11408) - Liljan Amalia VH17-018-1590 
25. Milja (VRL-00692) - Kaunon Kullerwo VH17-018-1095 
26. HM (VRL-00096) - Kuunveli 
27. Penelopeia (VRL-10625) - Urbaanilegenda 
28. HM (VRL-00096) - Hatuntekijä 
29. Melina (VRL-11408) - Runon Aaria VH17-018-1260 
30. varpu. (VRL-14111) - Vuornan Helle VH16-018-1352 

2. Helppo A
1. Milja (VRL-00692) - Fiktion Platina VH17-018-0906 
2. Dimma (VRL-08204) - Tuiskulan Hanski VH17-018-1490 
3. Milja (VRL-00692) - Kaunon Kullerwo VH17-018-1095 
4. Melina (VRL-11408) - Runon Aaria VH17-018-1260 
5. HM (VRL-00096) - Kuunveli 
6. Dimma (VRL-08204) - Claridgen Hassutus VH17-018-1503 
7. Melina (VRL-11408) - Hengenvaaran Humeeti VH17-018-1424 
8. eepu (VRL-03745) - Kaunon Pätkis VH17-018-0671 
9. Isla (VRL-14577) - Seppäjärven Marmatus 
10. Desmi (VRL-14548) - Dragen v.d. Duren 
11. HM (VRL-00096) - Wonkale 
12. Daisy (VRL-14508) - Riekontorpan Lasitähti 
13. varpu. (VRL-14111) - Cedion Lladd Y Brenin VH16-022-0104 
14. Hazel (VRL-14333) - Mörkövaaran Runoruusu 
15. varpu. (VRL-14111) - Aur Gwyn VH17-025-0055 
16. Isla (VRL-14577) - Tiusan Kipinöitä 
17. Desmi (VRL-14548) - Emelie of Smithloch 
18. Daisy (VRL-14508) - Kärmeniemen Lapinsuvi 
19. Melina (VRL-11408) - Liljan Amalia VH17-018-1590 
20. Penelopeia (VRL-10625) - Urbaanilegenda 
21. Hazel (VRL-14333) - Fiktion Remueetu
22. Isla (VRL-14577) - Sepp’s Morose 
23. varpu. (VRL-14111) - Riekontorpan Viljo VH17-018-1017 
24. Desmi (VRL-14548) - Elanor of Smithloch 
25. Dimma (VRL-08204) - Claridgen Hedelmäpeli VH17-018-1406 
26. eepu (VRL-03745) - Turmeltajan Kipinäkinttu VH17-018-1583 
27. HM (VRL-00096) - Hatuntekijä 
28. Penelopeia (VRL-10625) - Varismäen Ametisti 
29. eepu (VRL-03745) - Marten Coriolius 
30. Penelopeia (VRL-10625) - Turmeltajan Herjatar VH17-018-1565 

3. Grand Prix
1. eepu (VRL-03745) - Hukan Cherrychip VH17-044-0145 
2. Veera R. (VRL-10735) - Bailando Thrill VH17-031-0344 
3. Taciturn (VRL-12909) - Cupcake Joy 
4. Taciturn (VRL-12909) - Living is a Luxury STC 
5. Sorel (VRL-00884) - Everholt Moorcroft 
6. Otterley (VRL-12757) - Egon WSH 
7. Taciturn (VRL-12909) - le Rêve London 
8. Sorel (VRL-00884) - Colonel 
9. eepu (VRL-03745) - Canopus DFC VH17-031-0217
10. Sonja.P (VRL-06588) - Lebenslang Qual VH17-013-0071 
11. Melina (VRL-11408) - Stark Dionysos VH17-031-0385 
12. Veera R. (VRL-10735) - Knickknack Thrill VH17-031-0336 
13. Otterley (VRL-12757) - Senta WSH 
14. leah (VRL-11523) - Kaartin Pumpkin VH17-031-0417 
15. leah (VRL-11523) - Ana d’Lion VH17-044-0144 
16. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Premium VH16-013-0171 
17. eepu (VRL-03745) - Block Party Wolf VH17-031-0042 
18. Liia (VRL-11284) - Poinsettia Punch Grr VH17-031-0469 
19. Melina (VRL-11408) - Nefernefernefer VH17-031-0412 
20. HM (VRL-00096) - Nemesis v.d. Zelos 
21. Liia (VRL-11284) - Grand Icecream Dream VH17-031-0224 
22. Veera R. (VRL-10735) - Baudelaire Thrill VH17-031-0343 
23. Otterley (VRL-12757) - Manfred WSH 
24. HM (VRL-00096) - Viper v.d. Halor 
25. leah (VRL-11523) - Alba d’Lion VH17-044-0143 
26. Liia (VRL-11284) - Bramante J&K VH17-044-0139 
27. HM (VRL-00096) - Davy Jones' Locker 
28. Sonja.P (VRL-06588) - Silverbrand Pentaflake VH17-044-0114 
29. Sorel (VRL-00884) - Everholt Crushmachiné 
30. Sonja.P (VRL-06588) - Ferrous F VH17-021-0125 

4. Grand Prix
1. Sonja.P (VRL-06588) - Ferrous F VH17-021-0125 
2. Veera R. (VRL-10735) - Bailando Thrill VH17-031-0344 
3. Sorel (VRL-00884) - Everholt Crushmachiné 
4. Veera R. (VRL-10735) - Baudelaire Thrill VH17-031-0343 
5. Melina (VRL-11408) - Stark Dionysos VH17-031-0385 
6. leah (VRL-11523) - Ana d’Lion VH17-044-0144 
7. Taciturn (VRL-12909) - Cyral von Gateaway 
8. eepu (VRL-03745) - Block Party Wolf VH17-031-0042 
9. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Premium VH16-013-0171 
10. Liia (VRL-11284) - Poinsettia Punch Grr VH17-031-0469 
11. eepu (VRL-03745) - Canopus DFC VH17-031-0217
12. Otterley (VRL-12757) - Raimund WSH 
13. Sorel (VRL-00884) - Everholt Moorcroft 
14. Melina (VRL-11408) - Nefernefernefer VH17-031-0412 
15. Otterley (VRL-12757) - Kora WSH 
16. Liia (VRL-11284) - Bramante J&K VH17-044-0139 
17. Liia (VRL-11284) - Grand Icecream Dream VH17-031-0224 
18. HM (VRL-00096) - Davy Jones' Locker 
19. Sonja.P (VRL-06588) - Silverbrand Pentaflake VH17-044-0114 
20. Taciturn (VRL-12909) - Valiant Wildcat 
21. HM (VRL-00096) - Viper v.d. Halor 
22. HM (VRL-00096) - Nemesis v.d. Zelos 
23. eepu (VRL-03745) - Hukan Cherrychip VH17-044-0145 
24. leah (VRL-11523) - Kaartin Pumpkin VH17-031-0417 
25. Sorel (VRL-00884) - Colonel 
26. Veera R. (VRL-10735) - Knickknack Thrill VH17-031-0336 
27. Taciturn (VRL-12909) - Champagne Joy 
28. Otterley (VRL-12757) - Saskia WSH 
29. leah (VRL-11523) - Alba d’Lion VH17-044-0143 
30. Sonja.P (VRL-06588) - Lebenslang Qual VH17-013-0071