KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut
Kilpailupäivä: 25.03.2017 / VIP: 17.03.2017
Vastuuhenkilö: eepu VRL-03745, eepukettula[at]gmail.com
Kilpailupaikka: Kettula
Tulokset arvotaan arvontakoneella puolueettomasti, lyhyellä arvonnalla

Rajoitukset
Jokaiseen luokkaan 30 osallistujaa
3 hevosta/omistaja/luokka
Yksi hevonen saa osallistua 2 luokkaan, kuitenki 1 kerta/luokka

Osallistuminen
Osallistumiset sähköpostiin: eepukettula[at]gmail.com otsikolla Kettula KRJ 001-007 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista) muodossa:
Luokka [rv]
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000
VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-numero ei. Ratsastajan kuuluminen VRL:on alaiseen seuraan on suositeltavaa.
Väärin ilmottautuneet hylätään armotta!

Luokat
1. Vaativa B TT
2. Vaativa B TT
3. Grand Prix
4. Grand Prix

LUOKAN 1. VAATIVA B TULOKSET ARVOTTU UUDESTAAN 5.3.2017 KLO 18.25!!!
Domain temppuili tuloksia laittaessa ja jokaisessa kutsussa oli samat tulokset.

Osallistujat
1. Vaativa B (30/30)
1. Vibaja (VRL-00727) - Nouvion Ksawery VH16-100-0004 
2. Alaska (VRL-06525) - Surkuparku VH16-018-2774 
3. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Himmeli VH17-018-0039 
4. Sonja.P (VRL-06588) - Gawdat al Najya VH16-003-0296 
5. Tuulia T. (VRL-00084) - Rätvänän Lillami VH14-018-0605 
6. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Halittava 
7. Sonja.P (VRL-06588) - KH Burkan ox VH16-003-0187 
8. Tuulia T. (VRL-00084) - Pirunkorven Kiviyrtti VH14-018-1086 
9. Nerita (VRL-12557) - Viveka 
10. Alaska (VRL-06525) - Hunajamäen Toffeli VH16-018-2771
11. Ireth (VRL-03777) - Zanabaq Alma' ox 
12. VP (VRL-14355) - Kärmeniemen Verner VH17-018-0246 
13. miivi (VRL-13320) - Genheit Carlos VH16-013-0167 
14. miivi (VRL-13320) - My Little Superstar VH16-037-0033 
15. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Untuva VH16-018-2828 
16. Eepos (VRL-14322) - Rosalyn 
17. Kemiina (VRL-02815) - Kaunankalpa 
18. Eepos (VRL-14322) - Llandud Shamrock 
19. Sonja.P (VRL-06588) - Shafali al Najya VH16-003-0294 
20. miivi (VRL-13320) - Spocane Yemn VH16-029-0045 
21. Tuulia T. (VRL-00084) - Peijooni VH17-018-0020 
22. dookie (VRL-04373) - Save The Last Dance VH16-012-0153 
23. Vibaja (VRL-00727) - Keskiviikon Konsta VH16-018-2722 
24. Nerita (VRL-12557) - Griffith LAC 
25. dookie (VRL-04373) - Kjeldoran VH15-066-0173 
26. Vibaja (VRL-00727) - Riitamaan Vitari VH16-018-0401 
27. Eepos (VRL-14322) - Pencampwr 
28. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Ikihartsi VH17-018-0041 
29. Nerita (VRL-12557) - Wyrda Heartbreakdance 
30. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Vilijonkka VH17-018-0250 

2. Vaativa B (30/30)
1. Eepos (VRL-14322) - Llandud Shamrock 
2. felissa (VRL-04000) - Delicate Berry Bomb VH17-029-0003 
3. dookie (VRL-04373) - Save The Last Dance VH16-012-0153 
4. Vibaja (VRL-00727) - Keskiviikon Konsta VH16-018-2722 
5. Tuulia T. (VRL-00084) - Koistilan Viluri VH11-018-1112 
6. Kemiina (VRL-02815) - Kaunankalpa 
7. Ireth (VRL-03777) - Zanabaq Alma' ox 
8. Eepos (VRL-14322) - Pencampwr 
9. Alaska (VRL-06525) - Surkuparku VH16-018-2774 
10. miivi (VRL-13320) - Spocane Yemn VH16-029-0045 
11. felissa (VRL-04000) - Ruudin Melankoholista VH17-018-0224 
12. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Halittava 
13. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Vilijonkka VH17-018-0250 
14. Sonja.P (VRL-06588) - KH Burkan ox VH16-003-0187 
15. Nerita (VRL-12557) - Ziva 
16. miivi (VRL-13320) - My Little Superstar VH16-037-0033 
17. Tuulia T. (VRL-00084) - Moon Varjostaja VH14-018-0313 
18. Nerita (VRL-12557) - Delicate Mistress 
19. dookie (VRL-04373) - Kjeldoran VH15-066-0173 
20. Sonja.P (VRL-06588) - Shafali al Najya VH16-003-0294 
21. Tuulia T. (VRL-00084) - Lakean Valder VH06-018-3935 
22. VP (VRL-14355) - Kärmeniemen Verner VH17-018-0246 
23. Sonja.P (VRL-06588) - Gawdat al Najya VH16-003-0296 
24. Vibaja (VRL-00727) - Nouvion Ksawery VH16-100-0004 
25. miivi (VRL-13320) - Genheit Carlos VH16-013-0167 
26. Eepos (VRL-14322) - Rosalyn 
27. Alaska (VRL-06525) - Hunajamäen Toffeli VH16-018-2771 
28. Alaska (VRL-06525) - Mixedin Herttakuningatar VH17-018-0123
29. Nerita (VRL-12557) - Abigail 
30. Vibaja (VRL-00727) - Riitamaan Vitari VH16-018-0401 

3. Grand Prix (30/30)
1. Otterley (VRL-12757) - Etzl WSH 
2. Amy (VRL-10961) – Oasis v.d. Romilly VH17-012-0142 
3. Kemiina (VRL-02815) - Fonzie RBE 
4. miivi (VRL-13320) - Genheit Time Turner VH17-031-0107 
5. HM (VRL-00096) - Hukkapuron Hypno 
6. Veera R. (VRL-10735) - Finnlay 
7. Cery (VRL-02116) - Sandella 13 VH16-139-0020 
8. Cery (VRL-02116) - Thirteen Zektzerite VH17-259-0001 
9. Ireth (VRL-03777) - Arend WSH 
10. Otterley (VRL-12757) - Bergen WSH 
11. Sonja.P (VRL-06588) - Premium Rewa VH16-021-0405 
12. HM (VRL-00096) - Danior van de Halor 
13. Veera R. (VRL-10735) - Rusty Cliff 
14. HM (VRL-00096) - #NoShitSherlock 5318 
15. Kemiina (VRL-02815) - Princess Ariel 
16. Ireth (VRL-03777) - Selma WSH
17. Amy (VRL-10961) – Acardia HMS VH17-012-0140 
18. Otterley (VRL-12757) - Michi WSH 
19. Loci (VRL-12679) - Nemesis v.d. Zelos 
20. Sonja.P (VRL-06588) - Lakota F VH16-021-0201 
21. Loci (VRL-12679) - Adelfina 
22. eepu (VRL-03745) - Shalor VH15-031-1268 
23. Kemiina (VRL-02815) - Gangster College WH 
24. Sonja.P (VRL-06588) - Rock & Rio Wolf VH16-031-0708 
25. Cery (VRL-02116) - Thirteen Siren VH16-259-0019 
26. Amy (VRL-10961) – Baron v.d. Romilly VH17-012-0141 
27. Lithy (VRL-07127) - Al-Qabir ox 
28. Veera R. (VRL-10735) - Rock Soloist Flow 
29. eepu (VRL-03745) - Galant v.d. Halor 
30. Ireth (VRL-03777) - Eva WSH 

4. Grand Prix (30/30)
1. Kemiina (VRL-02815) - Princess Ariel 
2. Amy (VRL-10961) – Oasis v.d. Romilly VH17-012-0142 
3. Veera R. (VRL-10735) - Mithra 
4. Sonja.P (VRL-06588) - Lakota F VH16-021-0201 
5. Kemiina (VRL-02815) - Fonzie RBE 
6. Cery (VRL-02116) - Thirteen Zektzerite VH17-259-0001 
7. Ireth (VRL-03777) - Arend WSH 
8. Veera R. (VRL-10735) - Dynamite Z 
9. Otterley (VRL-12757) - Hildemar WSH 
10. Veera R. (VRL-10735) - Rostov Thrill 
11. Cery (VRL-02116) - Sandella 13 VH16-139-0020 
12. eepu (VRL-03745) - Shalor VH15-031-1268 
13. HM (VRL-00096) - #NoShitSherlock 5318 
14. HM (VRL-00096) - Hukkapuron Hypno 
15. Loci (VRL-12679) - Adelfina 
16. Kemiina (VRL-02815) - Gangster College WH 
17. Loci (VRL-12679) - Nemesis v.d. Zelos 
18. Amy (VRL-10961) – Acardia HMS VH17-012-0140 
19. miivi (VRL-13320) - Genheit Time Turner VH17-031-0107 
20. Otterley (VRL-12757) - Sylvia WSH 
21. Otterley (VRL-12757) - Kuno WSH 
22. Sonja.P (VRL-06588) - Premium Rewa VH16-021-0405 
23. Cery (VRL-02116) - Thirteen Siren VH16-259-0019 
24. eepu (VRL-03745) - Galant v.d. Halor 
25. Ireth (VRL-03777) - Eva WSH 
26. HM (VRL-00096) - Danior van de Halor 
27. Sonja.P (VRL-06588) - Rock & Rio Wolf VH16-031-0708 
28. Amy (VRL-10961) – Baron v.d. Romilly VH17-012-0141 
29. Lithy (VRL-07127) - Al-Qabir ox 
30. Ireth (VRL-03777) - Selma WSH