KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut
Kilpailupäivä: 23.03.2017 / VIP: 17.03.2017
Vastuuhenkilö: eepu VRL-03745, eepukettula[at]gmail.com
Kilpailupaikka: Kettula
Tulokset arvotaan arvontakoneella puolueettomasti, lyhyellä arvonnalla

Rajoitukset
Jokaiseen luokkaan 30 osallistujaa
3 hevosta/omistaja/luokka
Yksi hevonen saa osallistua 2 luokkaan, kuitenki 1 kerta/luokka

Osallistuminen
Osallistumiset sähköpostiin: eepukettula[at]gmail.com otsikolla Kettula KRJ 001-007 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista) muodossa:
Luokka [rv]
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000
VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-numero ei. Ratsastajan kuuluminen VRL:on alaiseen seuraan on suositeltavaa.
Väärin ilmottautuneet hylätään armotta!

Luokat
1. Vaativa B TT
2. Vaativa B TT
3. Grand Prix TT
4. Grand Prix TT

LUOKAN 1. ja 2. VAATIVA B TULOKSET ARVOTTU UUDESTAAN 5.3.2017 KLO 18.25!!!
Domain temppuili tuloksia laittaessa ja jokaisessa kutsussa oli samat tulokset.

Osallistujat
1. Vaativa B (30/30)
1. Tuulia T. (VRL-00084) - Pirunkorven Kiviyrtti VH14-018-1086 
2. Nerita (VRL-12557) - Wyrda Heartbreakdance 
3. Tuulia T. (VRL-00084) - Peijooni VH17-018-0020 
4. Sonja.P (VRL-06588) - Gawdat al Najya VH16-003-0296 
5. Sonja.P (VRL-06588) - KH Burkan ox VH16-003-0187 
6. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Untuva VH16-018-2828 
7. Vibaja (VRL-00727) - Nouvion Ksawery VH16-100-0004 
8. Ireth (VRL-03777) - Zanabaq Alma' ox 
9. Sonja.P (VRL-06588) - Shafali al Najya VH16-003-0294 
10. dookie (VRL-04373) - Save The Last Dance VH16-012-0153 
11. Vibaja (VRL-00727) - Riitamaan Vitari VH16-018-0401 
12. Eepos (VRL-14322) - Llandud Shamrock 
13. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Himmeli VH17-018-0039 
14. Kemiina (VRL-02815) - Kaunankalpa 
15. Nerita (VRL-12557) - Viveka 
16. miivi (VRL-13320) - Spocane Yemn VH16-029-0045 
17. dookie (VRL-04373) - Kjeldoran VH15-066-0173 
18. Alaska (VRL-06525) - Hunajamäen Toffeli VH16-018-2771
19. Vibaja (VRL-00727) - Keskiviikon Konsta VH16-018-2722 
20. Tuulia T. (VRL-00084) - Rätvänän Lillami VH14-018-0605 
21. miivi (VRL-13320) - My Little Superstar VH16-037-0033 
22. miivi (VRL-13320) - Genheit Carlos VH16-013-0167 
23. Alaska (VRL-06525) - Surkuparku VH16-018-2774 
24. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Ikihartsi VH17-018-0041 
25. Eepos (VRL-14322) - Pencampwr 
26. Eepos (VRL-14322) - Rosalyn 
27. VP (VRL-14355) - Kärmeniemen Verner VH17-018-0246 
28. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Halittava 
29. Nerita (VRL-12557) - Griffith LAC 
30. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Vilijonkka VH17-018-0250 

2. Vaativa B (30/30)
1. Eepos (VRL-14322) - Llandud Shamrock 
2. miivi (VRL-13320) - My Little Superstar VH16-037-0033 
3. dookie (VRL-04373) - Save The Last Dance VH16-012-0153 
4. Tuulia T. (VRL-00084) - Moon Varjostaja VH14-018-0313 
5. Alaska (VRL-06525) - Surkuparku VH16-018-2774 
6. miivi (VRL-13320) - Spocane Yemn VH16-029-0045 
7. Eepos (VRL-14322) - Rosalyn 
8. Sonja.P (VRL-06588) - KH Burkan ox VH16-003-0187 
9. Nerita (VRL-12557) - Delicate Mistress 
10. miivi (VRL-13320) - Genheit Carlos VH16-013-0167 
11. dookie (VRL-04373) - Kjeldoran VH15-066-0173 
12. Vibaja (VRL-00727) - Riitamaan Vitari VH16-018-0401 
13. Sonja.P (VRL-06588) - Gawdat al Najya VH16-003-0296 
14. Tuulia T. (VRL-00084) - Lakean Valder VH06-018-3935 
15. Ireth (VRL-03777) - Zanabaq Alma' ox 
16. felissa (VRL-04000) - Ruudin Melankoholista VH17-018-0224 
17. Alaska (VRL-06525) - Mixedin Herttakuningatar VH17-018-0123 
18. Sonja.P (VRL-06588) - Shafali al Najya VH16-003-0294 
19. felissa (VRL-04000) - Delicate Berry Bomb VH17-029-0003 
20. Alaska (VRL-06525) - Hunajamäen Toffeli VH16-018-2771 
21. Vibaja (VRL-00727) - Keskiviikon Konsta VH16-018-2722 
22. Nerita (VRL-12557) - Ziva 
23. Eepos (VRL-14322) - Pencampwr 
24. Vibaja (VRL-00727) - Nouvion Ksawery VH16-100-0004 
25. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Halittava 
26. Tuulia T. (VRL-00084) - Koistilan Viluri VH11-018-1112 
27. VP (VRL-14355) - Kärmeniemen Verner VH17-018-0246 
28. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Vilijonkka VH17-018-0250 
29. Nerita (VRL-12557) - Abigail 
30. Kemiina (VRL-02815) - Kaunankalpa 

3. Grand Prix (30/30)
1. Ireth (VRL-03777) - Selma WSH
2. Sonja.P (VRL-06588) - Lakota F VH16-021-0201 
3. Ireth (VRL-03777) - Arend WSH 
4. Loci (VRL-12679) - Nemesis v.d. Zelos 
5. Kemiina (VRL-02815) - Fonzie RBE 
6. Cery (VRL-02116) - Thirteen Siren VH16-259-0019 
7. Kemiina (VRL-02815) - Gangster College WH 
8. Kemiina (VRL-02815) - Princess Ariel 
9. Amy (VRL-10961) – Acardia HMS VH17-012-0140 
10. Ireth (VRL-03777) - Eva WSH 
11. Sonja.P (VRL-06588) - Premium Rewa VH16-021-0405 
12. Amy (VRL-10961) – Oasis v.d. Romilly VH17-012-0142 
13. Sonja.P (VRL-06588) - Rock & Rio Wolf VH16-031-0708 
14. Otterley (VRL-12757) - Bergen WSH 
15. HM (VRL-00096) - Danior van de Halor 
16. eepu (VRL-03745) - Galant v.d. Halor 
17. Cery (VRL-02116) - Thirteen Zektzerite VH17-259-0001 
18. miivi (VRL-13320) - Genheit Time Turner VH17-031-0107 
19. Otterley (VRL-12757) - Michi WSH 
20. HM (VRL-00096) - Hukkapuron Hypno 
21. HM (VRL-00096) - #NoShitSherlock 5318 
22. Veera R. (VRL-10735) - Rusty Cliff 
23. Veera R. (VRL-10735) - Finnlay 
24. Cery (VRL-02116) - Sandella 13 VH16-139-0020 
25. Amy (VRL-10961) – Baron v.d. Romilly VH17-012-0141 
26. Otterley (VRL-12757) - Etzl WSH 
27. Lithy (VRL-07127) - Al-Qabir ox 
28. Veera R. (VRL-10735) - Rock Soloist Flow 
29. eepu (VRL-03745) - Shalor VH15-031-1268 
30. Loci (VRL-12679) - Adelfina 

4. Grand Prix (30/30)
1. Ireth (VRL-03777) - Selma WSH
2. Veera R. (VRL-10735) - Mithra 
3. Lithy (VRL-07127) - Al-Qabir ox 
4. Ireth (VRL-03777) - Eva WSH 
5. Otterley (VRL-12757) - Sylvia WSH 
6. Sonja.P (VRL-06588) - Lakota F VH16-021-0201 
7. Sonja.P (VRL-06588) - Premium Rewa VH16-021-0405 
8. Kemiina (VRL-02815) - Fonzie RBE 
9. HM (VRL-00096) - #NoShitSherlock 5318 
10. HM (VRL-00096) - Hukkapuron Hypno 
11. Amy (VRL-10961) – Oasis v.d. Romilly VH17-012-0142 
12. Ireth (VRL-03777) - Arend WSH 
13. Veera R. (VRL-10735) - Dynamite Z 
14. Loci (VRL-12679) - Nemesis v.d. Zelos 
15. Cery (VRL-02116) - Sandella 13 VH16-139-0020 
16. Otterley (VRL-12757) - Kuno WSH 
17. Kemiina (VRL-02815) - Princess Ariel 
18. HM (VRL-00096) - Danior van de Halor 
19. miivi (VRL-13320) - Genheit Time Turner VH17-031-0107 
20. Otterley (VRL-12757) - Hildemar WSH 
21. eepu (VRL-03745) - Galant v.d. Halor 
22. eepu (VRL-03745) - Shalor VH15-031-1268 
23. Kemiina (VRL-02815) - Gangster College WH 
24. Cery (VRL-02116) - Thirteen Zektzerite VH17-259-0001 
25. Veera R. (VRL-10735) - Rostov Thrill 
26. Amy (VRL-10961) – Baron v.d. Romilly VH17-012-0141 
27. Amy (VRL-10961) – Acardia HMS VH17-012-0140 
28. Sonja.P (VRL-06588) - Rock & Rio Wolf VH16-031-0708 
29. Loci (VRL-12679) - Adelfina 
30. Cery (VRL-02116) - Thirteen Siren VH16-259-0019