KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut
Kilpailupäivä: 20.03.2017 / VIP: 17.03.2017
Vastuuhenkilö: eepu VRL-03745, eepukettula[at]gmail.com
Kilpailupaikka: Kettula
Tulokset arvotaan arvontakoneella puolueettomasti, lyhyellä arvonnalla

Rajoitukset
Jokaiseen luokkaan 30 osallistujaa
3 hevosta/omistaja/luokka
Yksi hevonen saa osallistua 2 luokkaan, kuitenki 1 kerta/luokka

Osallistuminen
Osallistumiset sähköpostiin: eepukettula[at]gmail.com otsikolla Kettula KRJ 001-007 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista) muodossa:
Luokka [rv]
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000
VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-numero ei. Ratsastajan kuuluminen VRL:on alaiseen seuraan on suositeltavaa.
Väärin ilmottautuneet hylätään armotta!

Luokat
1. Vaativa B TT
2. Vaativa B TT
3. Grand Prix TT
4. Grand Prix TT

LUOKAN 1. VAATIVA B TULOKSET ARVOTTU UUDESTAAN 5.3.2017 KLO 18.25!!!
Domain temppuili tuloksia laittaessa ja jokaisessa kutsussa oli samat tulokset.

Osallistujat
1. Vaativa B (30/30)
1. Sonja.P (VRL-06588) - KH Burkan ox VH16-003-0187 
2. Ireth (VRL-03777) - Zanabaq Alma' ox 
3. Vibaja (VRL-00727) - Riitamaan Vitari VH16-018-0401 
4. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Ikihartsi VH17-018-0041 
5. miivi (VRL-13320) - Spocane Yemn VH16-029-0045 
6. Sonja.P (VRL-06588) - Gawdat al Najya VH16-003-0296 
7. Nerita (VRL-12557) - Wyrda Heartbreakdance 
8. Tuulia T. (VRL-00084) - Pirunkorven Kiviyrtti VH14-018-1086 
9. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Halittava 
10. dookie (VRL-04373) - Kjeldoran VH15-066-0173 
11. Tuulia T. (VRL-00084) - Rätvänän Lillami VH14-018-0605 
12. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Untuva VH16-018-2828 
13. VP (VRL-14355) - Kärmeniemen Verner VH17-018-0246 
14. Nerita (VRL-12557) - Griffith LAC 
15. Kemiina (VRL-02815) - Kaunankalpa 
16. miivi (VRL-13320) - My Little Superstar VH16-037-0033 
17. Vibaja (VRL-00727) - Keskiviikon Konsta VH16-018-2722 
18. Tuulia T. (VRL-00084) - Peijooni VH17-018-0020 
19. Alaska (VRL-06525) - Surkuparku VH16-018-2774 
20. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Vilijonkka VH17-018-0250 
21. Eepos (VRL-14322) - Rosalyn 
22. Sonja.P (VRL-06588) - Shafali al Najya VH16-003-0294 
23. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Himmeli VH17-018-0039 
24. Vibaja (VRL-00727) - Nouvion Ksawery VH16-100-0004 
25. miivi (VRL-13320) - Genheit Carlos VH16-013-0167 
26. Eepos (VRL-14322) - Llandud Shamrock 
27. dookie (VRL-04373) - Save The Last Dance VH16-012-0153 
28. Nerita (VRL-12557) - Viveka 
29. Alaska (VRL-06525) - Hunajamäen Toffeli VH16-018-2771
30. Eepos (VRL-14322) - Pencampwr 

2. Vaativa B (30/30)
1. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Vilijonkka VH17-018-0250 
2. VP (VRL-14355) - Kärmeniemen Verner VH17-018-0246 
3. felissa (VRL-04000) - Delicate Berry Bomb VH17-029-0003 
4. Nerita (VRL-12557) - Delicate Mistress 
5. Eepos (VRL-14322) - Pencampwr 
6. felissa (VRL-04000) - Ruudin Melankoholista VH17-018-0224 
7. Tuulia T. (VRL-00084) - Koistilan Viluri VH11-018-1112 
8. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Halittava 
9. Ireth (VRL-03777) - Zanabaq Alma' ox 
10. Tuulia T. (VRL-00084) - Lakean Valder VH06-018-3935 
11. Alaska (VRL-06525) - Hunajamäen Toffeli VH16-018-2771 
12. Eepos (VRL-14322) - Rosalyn 
13. Sonja.P (VRL-06588) - Gawdat al Najya VH16-003-0296 
14. Nerita (VRL-12557) - Abigail 
15. Alaska (VRL-06525) - Surkuparku VH16-018-2774 
16. Kemiina (VRL-02815) - Kaunankalpa 
17. miivi (VRL-13320) - Genheit Carlos VH16-013-0167 
18. miivi (VRL-13320) - My Little Superstar VH16-037-0033 
19. dookie (VRL-04373) - Kjeldoran VH15-066-0173 
20. dookie (VRL-04373) - Save The Last Dance VH16-012-0153 
21. Alaska (VRL-06525) - Mixedin Herttakuningatar VH17-018-0123
22. Vibaja (VRL-00727) - Keskiviikon Konsta VH16-018-2722 
23. Vibaja (VRL-00727) - Riitamaan Vitari VH16-018-0401 
24. Sonja.P (VRL-06588) - Shafali al Najya VH16-003-0294 
25. Vibaja (VRL-00727) - Nouvion Ksawery VH16-100-0004 
26. Nerita (VRL-12557) - Ziva 
27. Eepos (VRL-14322) - Llandud Shamrock 
28. Sonja.P (VRL-06588) - KH Burkan ox VH16-003-0187 
29. Tuulia T. (VRL-00084) - Moon Varjostaja VH14-018-0313 
30. miivi (VRL-13320) - Spocane Yemn VH16-029-0045 

3. Grand Prix
1. Otterley (VRL-12757) - Michi WSH 
2. Veera R. (VRL-10735) - Rock Soloist Flow 
3. Kemiina (VRL-02815) - Gangster College WH 
4. Otterley (VRL-12757) - Etzl WSH 
5. Veera R. (VRL-10735) - Rusty Cliff 
6. Sonja.P (VRL-06588) - Lakota F VH16-021-0201 
7. Cery (VRL-02116) - Thirteen Zektzerite VH17-259-0001 
8. Amy (VRL-10961) – Baron v.d. Romilly VH17-012-0141 
9. miivi (VRL-13320) - Genheit Time Turner VH17-031-0107 
10. Lithy (VRL-07127) - Al-Qabir ox 
11. Ireth (VRL-03777) - Arend WSH 
12. Ireth (VRL-03777) - Selma WSH
13. Amy (VRL-10961) – Acardia HMS VH17-012-0140 
14. Kemiina (VRL-02815) - Fonzie RBE 
15. HM (VRL-00096) - Hukkapuron Hypno 
16. Loci (VRL-12679) - Adelfina 
17. Otterley (VRL-12757) - Bergen WSH 
18. eepu (VRL-03745) - Shalor VH15-031-1268 
19. eepu (VRL-03745) - Galant v.d. Halor 
20. Sonja.P (VRL-06588) - Premium Rewa VH16-021-0405 
21. Ireth (VRL-03777) - Eva WSH 
22. HM (VRL-00096) - #NoShitSherlock 5318 
23. Cery (VRL-02116) - Sandella 13 VH16-139-0020 
24. Kemiina (VRL-02815) - Princess Ariel 
25. Loci (VRL-12679) - Nemesis v.d. Zelos 
26. Veera R. (VRL-10735) - Finnlay 
27. Cery (VRL-02116) - Thirteen Siren VH16-259-0019 
28. Amy (VRL-10961) – Oasis v.d. Romilly VH17-012-0142 
29. Sonja.P (VRL-06588) - Rock & Rio Wolf VH16-031-0708 
30. HM (VRL-00096) - Danior van de Halor 

4. Grand Prix (30/30)
1. Ireth (VRL-03777) - Arend WSH 
2. Loci (VRL-12679) - Nemesis v.d. Zelos 
3. HM (VRL-00096) - Danior van de Halor 
4. Sonja.P (VRL-06588) - Premium Rewa VH16-021-0405 
5. Cery (VRL-02116) - Sandella 13 VH16-139-0020 
6. Veera R. (VRL-10735) - Mithra 
7. Kemiina (VRL-02815) - Princess Ariel 
8. Sonja.P (VRL-06588) - Rock & Rio Wolf VH16-031-0708 
9. Lithy (VRL-07127) - Al-Qabir ox 
10. Kemiina (VRL-02815) - Fonzie RBE 
11. eepu (VRL-03745) - Galant v.d. Halor 
12. Amy (VRL-10961) – Baron v.d. Romilly VH17-012-0141 
13. eepu (VRL-03745) - Shalor VH15-031-1268 
14. Veera R. (VRL-10735) - Rostov Thrill 
15. Ireth (VRL-03777) - Selma WSH
16. Otterley (VRL-12757) - Hildemar WSH 
17. Amy (VRL-10961) – Oasis v.d. Romilly VH17-012-0142 
18. Sonja.P (VRL-06588) - Lakota F VH16-021-0201 
19. HM (VRL-00096) - Hukkapuron Hypno 
20. Cery (VRL-02116) - Thirteen Zektzerite VH17-259-0001 
21. Amy (VRL-10961) – Acardia HMS VH17-012-0140 
22. Cery (VRL-02116) - Thirteen Siren VH16-259-0019 
23. Kemiina (VRL-02815) - Gangster College WH 
24. miivi (VRL-13320) - Genheit Time Turner VH17-031-0107 
25. Ireth (VRL-03777) - Eva WSH 
26. Loci (VRL-12679) - Adelfina 
27. Veera R. (VRL-10735) - Dynamite Z 
28. Otterley (VRL-12757) - Kuno WSH 
29. HM (VRL-00096) - #NoShitSherlock 5318 
30. Otterley (VRL-12757) - Sylvia WSH