KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut

-kilpailupäivä on 14.4.2019, vip on 4.4.2019
-kilpailujen vastuuhenkilö on Milma (VRL-14149), kilpailupaikka Lupsakan Suomenhevoset
-kilpailut ovat avoimet kaikille
-tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla hyväksikäyttäen jotain arvontakonetta
-VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen
-luokkiin otetaan 30 osallistujaa
-yhdeltä ratsastajalta 3 hevosta/luokka, yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailuissa

Osallistuminen

Sähköpostiin virtuaali.milma@gmail.com otsikolla KRJ25-34.
Muodossa:
Luokka nro(rivinvaihto)
ratsastaja (VRL-000000) - hepo mahd. VH-tunnus

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A

Osallistujat

1. Helppo A (30/30)

1. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917
2. Sonja (VRL-11911) - Frostfall Dael VH17-022-0062
3. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163
4. Sonja (VRL-11911) - Godewyn VH17-026-0006
5. Jenny (VRL-12948) - Hilipitappi VH19-018-0250
6. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Myy VH18-018-1485
7. meea (VRL-09844) - Mörkövaaran Kevätjekku VH17-018-1205
8. Humutin (VRL-14618) - Vappulan Aliisa VH18-018-2131
9. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227
10. reibili (VRL-10965) - Duanin Katalampi
11. Jannica (VRL-04799) - Noel Still Dreaming VH16-027-0208
12. Jannica (VRL-04799) - Derian Malvin VH15-053-0005
13. Kida (VRL-08368) - Ristikallion Tornado VH18-018-2225
14. Kida (VRL-08368) - Noitarovio VH19-018-0305
15. Jannica (VRL-04799) - Captain Canada in Wolf's Lands VH13-006-0035
16. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Sulttaani
17. Cherry (VRL-12299) - Triblet’s Mirall VH18-084-0002
18. reibili (VRL-10965) - Tilkkeen Rintamakarkuri
19. Liia (VRL-11284) - Brunnby Ben Hur VH19-022-0017
20. Liia (VRL-11284) - Glenwood Piccadilly VH19-022-0016
21. Cherry (VRL-12299) - Speksentti VH18-018-1156
22. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Savukapina VH19-018-0214
23. Humutin (VRL-14618) - Adinan Unessa VH19-018-0227
24. Cherry (VRL-12299) - Kuuran Hantikki
25. Milma (VRL-14149) - Kaihon Tervapääsky VH18-018-1170
26. Sonja (VRL-11911) - Gwynedd Eisteddwod VH17-026-0037
27. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Vadelmavaino VH19-018-0213
28. Humutin (VRL-14618) - Ku Sieniä Sateella VH19-018-0251
29. Kida (VRL-08368) - Kuurtolan Kultakerä VH18-018-2125
30. Viixi (VRL-13923) - Oldfinion D. Anette VH16-013-0059

2. Helppo A (30/30)

1. Kida (VRL-08368) - Kuurtolan Kultakerä VH18-018-2125
2. Jenny (VRL-12948) - Hornanhovin Hunajanami VH18-018-1935
3. Humutin (VRL-14618) - Ku Sieniä Sateella VH19-018-0251
4. Liia (VRL-11284) - Glenwood Piccadilly VH19-022-0016
5. Liia (VRL-11284) - Brunnby Ben Hur VH19-022-0017
6. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163
7. Jannica (VRL-04799) - Noel Still Dreaming VH16-027-0208
8. Jannica (VRL-04799) - Captain Canada in Wolf's Lands VH13-006-0035
9. Kida (VRL-08368) - Ristikallion Tornado VH18-018-2225
10. Jannica (VRL-04799) - Derian Malvin VH15-053-0005
11. Humutin (VRL-14618) - Vappulan Aliisa VH18-018-2131
12. Cherry (VRL-12299) - Triblet’s Mirall VH18-084-0002
13. Milma (VRL-14149) - Kaihon Tervapääsky VH18-018-1170
14. Humutin (VRL-14618) - Adinan Unessa VH19-018-0227
15. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Hämyinen
16. Sonja (VRL-11911) - Gwynedd Eisteddwod VH17-026-0037
17. meea (VRL-09844) - Tuulenpesän Kuusoturi VH17-018-0752
18. Cherry (VRL-12299) - Speksentti VH18-018-1156
19. Cherry (VRL-12299) - Kuuran Hantikki
20. Sonja (VRL-11911) - Frostfall Dael VH17-022-0062
21. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Vadelmavaino VH19-018-0213
22. Kida (VRL-08368) - Noitarovio VH19-018-0305
23. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227
24. reibili (VRL-10965) - Saloniemen Sabotaasi
25. Sonja (VRL-11911) - Godewyn VH17-026-0006
26. Viixi (VRL-13923) - Oldfinion D. Anette VH16-013-0059
27. Jenny (VRL-12948) - Neonnokkosia VH18-018-2007
28. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Savukapina VH19-018-0214
29. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Sielunhätä
30. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207