KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut

-kilpailupäivä on 13.4.2019, vip on 4.4.2019
-kilpailujen vastuuhenkilö on Milma (VRL-14149), kilpailupaikka Lupsakan Suomenhevoset
-kilpailut ovat avoimet kaikille
-tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla hyväksikäyttäen jotain arvontakonetta
-VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen
-luokkiin otetaan 30 osallistujaa
-yhdeltä ratsastajalta 3 hevosta/luokka, yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailuissa

Osallistuminen

Sähköpostiin virtuaali.milma@gmail.com otsikolla KRJ25-34.
Muodossa:
Luokka nro(rivinvaihto)
ratsastaja (VRL-000000) - hepo mahd. VH-tunnus

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A

Tulokset

1. Helppo A (30/30)

1. Jannica (VRL-04799) - Noel Still Dreaming VH16-027-0208
2. meea (VRL-09844) - Mörkövaaran Kevätjekku VH17-018-1205
3. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Myy VH18-018-1485
4. Sonja (VRL-11911) - Frostfall Dael VH17-022-0062
5. Liia (VRL-11284) - Glenwood Piccadilly VH19-022-0016
6. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Vadelmavaino VH19-018-0213
7. Jannica (VRL-04799) - Derian Malvin VH15-053-0005
8. Jannica (VRL-04799) - Captain Canada in Wolf's Lands VH13-006-0035
9. Liia (VRL-11284) - Brunnby Ben Hur VH19-022-0017
10. Cherry (VRL-12299) - Kuuran Hantikki
11. Kida (VRL-08368) - Kuurtolan Kultakerä VH18-018-2125
12. Viixi (VRL-13923) - Oldfinion D. Anette VH16-013-0059
13. Milma (VRL-14149) - Kaihon Tervapääsky VH18-018-1170
14. Humutin (VRL-14618) - Vappulan Aliisa VH18-018-2131
15. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227
16. reibili (VRL-10965) - Tilkkeen Rintamakarkuri
17. Cherry (VRL-12299) - Speksentti VH18-018-1156
18. Kida (VRL-08368) - Ristikallion Tornado VH18-018-2225
19. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917
20. Humutin (VRL-14618) - Adinan Unessa VH19-018-0227
21. Jenny (VRL-12948) - Hilipitappi VH19-018-0250
22. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Sulttaani
23. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163
24. reibili (VRL-10965) - Duanin Katalampi
25. Kida (VRL-08368) - Noitarovio VH19-018-0305
26. Sonja (VRL-11911) - Godewyn VH17-026-0006
27. Cherry (VRL-12299) - Triblet’s Mirall VH18-084-0002
28. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Savukapina VH19-018-0214
29. Humutin (VRL-14618) - Ku Sieniä Sateella VH19-018-0251
30. Sonja (VRL-11911) - Gwynedd Eisteddwod VH17-026-0037

2. Helppo A (30/30)

1. Sonja (VRL-11911) - Godewyn VH17-026-0006
2. Kida (VRL-08368) - Kuurtolan Kultakerä VH18-018-2125
3. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Vadelmavaino VH19-018-0213
4. reibili (VRL-10965) - Saloniemen Sabotaasi
5. Milma (VRL-14149) - Kaihon Tervapääsky VH18-018-1170
6. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Hämyinen
7. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207
8. Jannica (VRL-04799) - Noel Still Dreaming VH16-027-0208
9. Sonja (VRL-11911) - Frostfall Dael VH17-022-0062
10. Humutin (VRL-14618) - Adinan Unessa VH19-018-0227
11. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163
12. Cherry (VRL-12299) - Speksentti VH18-018-1156
13. Liia (VRL-11284) - Glenwood Piccadilly VH19-022-0016
14. Kida (VRL-08368) - Noitarovio VH19-018-0305
15. Sonja (VRL-11911) - Gwynedd Eisteddwod VH17-026-0037
16. Jenny (VRL-12948) - Hornanhovin Hunajanami VH18-018-1935
17. Jenny (VRL-12948) - Neonnokkosia VH18-018-2007
18. Humutin (VRL-14618) - Vappulan Aliisa VH18-018-2131
19. Jannica (VRL-04799) - Captain Canada in Wolf's Lands VH13-006-0035
20. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Savukapina VH19-018-0214
21. Humutin (VRL-14618) - Ku Sieniä Sateella VH19-018-0251
22. Viixi (VRL-13923) - Oldfinion D. Anette VH16-013-0059
23. Cherry (VRL-12299) - Kuuran Hantikki
24. Jannica (VRL-04799) - Derian Malvin VH15-053-0005
25. Cherry (VRL-12299) - Triblet’s Mirall VH18-084-0002
26. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Sielunhätä
27. Kida (VRL-08368) - Ristikallion Tornado VH18-018-2225
28. meea (VRL-09844) - Tuulenpesän Kuusoturi VH17-018-0752
29. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227
30. Liia (VRL-11284) - Brunnby Ben Hur VH19-022-0017