KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut

-kilpailupäivä on 12.4.2019, vip on 4.4.2019
-kilpailujen vastuuhenkilö on Milma (VRL-14149), kilpailupaikka Lupsakan Suomenhevoset
-kilpailut ovat avoimet kaikille
-tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla hyväksikäyttäen jotain arvontakonetta
-VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen
-luokkiin otetaan 30 osallistujaa
-yhdeltä ratsastajalta 3 hevosta/luokka, yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailuissa

Osallistuminen

Sähköpostiin virtuaali.milma@gmail.com otsikolla KRJ25-34.
Muodossa:
Luokka nro(rivinvaihto)
ratsastaja (VRL-000000) - hepo mahd. VH-tunnus

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A

Tulokset

1. Helppo A (30/30)

1. Jannica (VRL-04799) - Captain Canada in Wolf's Lands VH13-006-0035
2. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227
3. Sonja (VRL-11911) - Godewyn VH17-026-0006
4. Kida (VRL-08368) - Ristikallion Tornado VH18-018-2225
5. Jenny (VRL-12948) - Hilipitappi VH19-018-0250
6. Kida (VRL-08368) - Noitarovio VH19-018-0305
7. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Savukapina VH19-018-0214
8. Liia (VRL-11284) - Glenwood Piccadilly VH19-022-0016
9. Milma (VRL-14149) - Kaihon Tervapääsky VH18-018-1170
10. Cherry (VRL-12299) - Speksentti VH18-018-1156
11. Cherry (VRL-12299) - Triblet’s Mirall VH18-084-0002
12. Sonja (VRL-11911) - Gwynedd Eisteddwod VH17-026-0037
13. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163
14. Humutin (VRL-14618) - Vappulan Aliisa VH18-018-2131
15. Jannica (VRL-04799) - Derian Malvin VH15-053-0005
16. Cherry (VRL-12299) - Kuuran Hantikki
17. reibili (VRL-10965) - Duanin Katalampi
18. meea (VRL-09844) - Mörkövaaran Kevätjekku VH17-018-1205
19. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Sulttaani
20. Sonja (VRL-11911) - Frostfall Dael VH17-022-0062
21. reibili (VRL-10965) - Tilkkeen Rintamakarkuri
22. Humutin (VRL-14618) - Ku Sieniä Sateella VH19-018-0251
23. Viixi (VRL-13923) - Oldfinion D. Anette VH16-013-0059
24. Kida (VRL-08368) - Kuurtolan Kultakerä VH18-018-2125
25. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917
26. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Myy VH18-018-1485
27. Liia (VRL-11284) - Brunnby Ben Hur VH19-022-0017
28. Humutin (VRL-14618) - Adinan Unessa VH19-018-0227
29. Jannica (VRL-04799) - Noel Still Dreaming VH16-027-0208
30. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Vadelmavaino VH19-018-0213

2. Helppo A (30/30)

1. Jenny (VRL-12948) - Hornanhovin Hunajanami VH18-018-1935
2. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Sielunhätä
3. Liia (VRL-11284) - Brunnby Ben Hur VH19-022-0017
4. Milma (VRL-14149) - Kaihon Tervapääsky VH18-018-1170
5. Liia (VRL-11284) - Glenwood Piccadilly VH19-022-0016
6. Jenny (VRL-12948) - Neonnokkosia VH18-018-2007
7. Kida (VRL-08368) - Kuurtolan Kultakerä VH18-018-2125
8. Sonja (VRL-11911) - Gwynedd Eisteddwod VH17-026-0037
9. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Hämyinen
10. Jannica (VRL-04799) - Captain Canada in Wolf's Lands VH13-006-0035
11. Cherry (VRL-12299) - Triblet’s Mirall VH18-084-0002
12. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Vadelmavaino VH19-018-0213
13. Kida (VRL-08368) - Noitarovio VH19-018-0305
14. Kida (VRL-08368) - Ristikallion Tornado VH18-018-2225
15. Humutin (VRL-14618) - Adinan Unessa VH19-018-0227
16. Humutin (VRL-14618) - Ku Sieniä Sateella VH19-018-0251
17. Sonja (VRL-11911) - Frostfall Dael VH17-022-0062
18. meea (VRL-09844) - Tuulenpesän Kuusoturi VH17-018-0752
19. Viixi (VRL-13923) - Oldfinion D. Anette VH16-013-0059
20. Cherry (VRL-12299) - Speksentti VH18-018-1156
21. Sonja (VRL-11911) - Godewyn VH17-026-0006
22. Humutin (VRL-14618) - Vappulan Aliisa VH18-018-2131
23. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163
24. Jannica (VRL-04799) - Derian Malvin VH15-053-0005
25. Cherry (VRL-12299) - Kuuran Hantikki
26. reibili (VRL-10965) - Saloniemen Sabotaasi
27. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207
28. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227
29. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Savukapina VH19-018-0214
30. Jannica (VRL-04799) - Noel Still Dreaming VH16-027-0208