KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut

-kilpailupäivä on 11.4.2019, vip on 4.4.2019
-kilpailujen vastuuhenkilö on Milma (VRL-14149), kilpailupaikka Lupsakan Suomenhevoset
-kilpailut ovat avoimet kaikille
-tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla hyväksikäyttäen jotain arvontakonetta
-VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen
-luokkiin otetaan 30 osallistujaa
-yhdeltä ratsastajalta 3 hevosta/luokka, yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailuissa

Osallistuminen

Sähköpostiin virtuaali.milma@gmail.com otsikolla KRJ25-34.
Muodossa:
Luokka nro(rivinvaihto)
ratsastaja (VRL-000000) - hepo mahd. VH-tunnus

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A

Tulokset

1. Helppo A (30/30)

1. Viixi (VRL-13923) - Oldfinion D. Anette VH16-013-0059
2. Liia (VRL-11284) - Brunnby Ben Hur VH19-022-0017
3. Cherry (VRL-12299) - Triblet’s Mirall VH18-084-0002
4. Kida (VRL-08368) - Ristikallion Tornado VH18-018-2225
5. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163
6. Kida (VRL-08368) - Noitarovio VH19-018-0305
7. Sonja (VRL-11911) - Frostfall Dael VH17-022-0062
8. reibili (VRL-10965) - Duanin Katalampi
9. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917
10. Cherry (VRL-12299) - Speksentti VH18-018-1156
11. Humutin (VRL-14618) - Adinan Unessa VH19-018-0227
12. Cherry (VRL-12299) - Kuuran Hantikki
13. Jenny (VRL-12948) - Hilipitappi VH19-018-0250
14. Sonja (VRL-11911) - Godewyn VH17-026-0006
15. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Savukapina VH19-018-0214
16. Jannica (VRL-04799) - Derian Malvin VH15-053-0005
17. Milma (VRL-14149) - Kaihon Tervapääsky VH18-018-1170
18. Kida (VRL-08368) - Kuurtolan Kultakerä VH18-018-2125
19. Sonja (VRL-11911) - Gwynedd Eisteddwod VH17-026-0037
20. Jannica (VRL-04799) - Captain Canada in Wolf's Lands VH13-006-0035
21. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Myy VH18-018-1485
22. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227
23. meea (VRL-09844) - Mörkövaaran Kevätjekku VH17-018-1205
24. Liia (VRL-11284) - Glenwood Piccadilly VH19-022-0016
25. Humutin (VRL-14618) - Vappulan Aliisa VH18-018-2131
26. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Sulttaani
27. Jannica (VRL-04799) - Noel Still Dreaming VH16-027-0208
28. Humutin (VRL-14618) - Ku Sieniä Sateella VH19-018-0251
29. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Vadelmavaino VH19-018-0213
30. reibili (VRL-10965) - Tilkkeen Rintamakarkuri

2. Helppo A (30/30)

1. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207
2. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Savukapina VH19-018-0214
3. Milma (VRL-14149) - Kaihon Tervapääsky VH18-018-1170
4. Cherry (VRL-12299) - Triblet’s Mirall VH18-084-0002
5. Jannica (VRL-04799) - Noel Still Dreaming VH16-027-0208
6. Cherry (VRL-12299) - Speksentti VH18-018-1156
7. Jannica (VRL-04799) - Captain Canada in Wolf's Lands VH13-006-0035
8. Humutin (VRL-14618) - Adinan Unessa VH19-018-0227
9. Liia (VRL-11284) - Glenwood Piccadilly VH19-022-0016
10. Sonja (VRL-11911) - Frostfall Dael VH17-022-0062
11. Liia (VRL-11284) - Brunnby Ben Hur VH19-022-0017
12. Viixi (VRL-13923) - Oldfinion D. Anette VH16-013-0059
13. Sonja (VRL-11911) - Godewyn VH17-026-0006
14. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Sielunhätä
15. Jenny (VRL-12948) - Neonnokkosia VH18-018-2007
16. Humutin (VRL-14618) - Ku Sieniä Sateella VH19-018-0251
17. Kida (VRL-08368) - Ristikallion Tornado VH18-018-2225
18. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227
19. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Vadelmavaino VH19-018-0213
20. Sonja (VRL-11911) - Gwynedd Eisteddwod VH17-026-0037
21. Kida (VRL-08368) - Noitarovio VH19-018-0305
22. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163
23. reibili (VRL-10965) - Saloniemen Sabotaasi
24. Jenny (VRL-12948) - Hornanhovin Hunajanami VH18-018-1935
25. Jannica (VRL-04799) - Derian Malvin VH15-053-0005
26. Kida (VRL-08368) - Kuurtolan Kultakerä VH18-018-2125
27. Cherry (VRL-12299) - Kuuran Hantikki
28. meea (VRL-09844) - Tuulenpesän Kuusoturi VH17-018-0752
29. Humutin (VRL-14618) - Vappulan Aliisa VH18-018-2131
30. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Hämyinen