KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut

-kilpailupäivä on 10.4.2019, vip on 4.4.2019
-kilpailujen vastuuhenkilö on Milma (VRL-14149), kilpailupaikka Lupsakan Suomenhevoset
-kilpailut ovat avoimet kaikille
-tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla hyväksikäyttäen jotain arvontakonetta
-VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen
-luokkiin otetaan 30 osallistujaa
-yhdeltä ratsastajalta 3 hevosta/luokka, yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailuissa

Osallistuminen

Sähköpostiin virtuaali.milma@gmail.com otsikolla KRJ25-34.
Muodossa:
Luokka nro(rivinvaihto)
ratsastaja (VRL-000000) - hepo mahd. VH-tunnus

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A

Tulokset

1. Helppo A (30/30)

1. Kida (VRL-08368) - Kuurtolan Kultakerä VH18-018-2125
2. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917
3. Liia (VRL-11284) - Brunnby Ben Hur VH19-022-0017
4. Jannica (VRL-04799) - Captain Canada in Wolf's Lands VH13-006-0035
5. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Sulttaani
6. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Myy VH18-018-1485
7. Cherry (VRL-12299) - Kuuran Hantikki
8. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163
9. Humutin (VRL-14618) - Ku Sieniä Sateella VH19-018-0251
10. Liia (VRL-11284) - Glenwood Piccadilly VH19-022-0016
11. reibili (VRL-10965) - Duanin Katalampi
12. Humutin (VRL-14618) - Vappulan Aliisa VH18-018-2131
13. reibili (VRL-10965) - Tilkkeen Rintamakarkuri
14. Cherry (VRL-12299) - Speksentti VH18-018-1156
15. Jannica (VRL-04799) - Derian Malvin VH15-053-0005
16. Sonja (VRL-11911) - Gwynedd Eisteddwod VH17-026-0037
17. Jenny (VRL-12948) - Hilipitappi VH19-018-0250
18. Humutin (VRL-14618) - Adinan Unessa VH19-018-0227
19. Kida (VRL-08368) - Ristikallion Tornado VH18-018-2225
20. meea (VRL-09844) - Mörkövaaran Kevätjekku VH17-018-1205
21. Jannica (VRL-04799) - Noel Still Dreaming VH16-027-0208
22. Milma (VRL-14149) - Kaihon Tervapääsky VH18-018-1170
23. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Savukapina VH19-018-0214
24. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Vadelmavaino VH19-018-0213
25. Cherry (VRL-12299) - Triblet’s Mirall VH18-084-0002
26. Kida (VRL-08368) - Noitarovio VH19-018-0305
27. Sonja (VRL-11911) - Godewyn VH17-026-0006
28. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227
29. Viixi (VRL-13923) - Oldfinion D. Anette VH16-013-0059
30. Sonja (VRL-11911) - Frostfall Dael VH17-022-0062

2. Helppo A (30/30)

1. Kida (VRL-08368) - Kuurtolan Kultakerä VH18-018-2125
2. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Vadelmavaino VH19-018-0213
3. Jannica (VRL-04799) - Captain Canada in Wolf's Lands VH13-006-0035
4. Sonja (VRL-11911) - Gwynedd Eisteddwod VH17-026-0037
5. Jannica (VRL-04799) - Noel Still Dreaming VH16-027-0208
6. Kida (VRL-08368) - Noitarovio VH19-018-0305
7. Viixi (VRL-13923) - Oldfinion D. Anette VH16-013-0059
8. Jenny (VRL-12948) - Hornanhovin Hunajanami VH18-018-1935
9. Cherry (VRL-12299) - Kuuran Hantikki
10. Cherry (VRL-12299) - Speksentti VH18-018-1156
11. Cherry (VRL-12299) - Triblet’s Mirall VH18-084-0002
12. Milma (VRL-14149) - Kaihon Tervapääsky VH18-018-1170
13. Jannica (VRL-04799) - Derian Malvin VH15-053-0005
14. Humutin (VRL-14618) - Adinan Unessa VH19-018-0227
15. Liia (VRL-11284) - Glenwood Piccadilly VH19-022-0016
16. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163
17. Humutin (VRL-14618) - Ku Sieniä Sateella VH19-018-0251
18. Sonja (VRL-11911) - Godewyn VH17-026-0006
19. meea (VRL-09844) - Tuulenpesän Kuusoturi VH17-018-0752
20. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Savukapina VH19-018-0214
21. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207
22. reibili (VRL-10965) - Saloniemen Sabotaasi
23. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227
24. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Hämyinen
25. Liia (VRL-11284) - Brunnby Ben Hur VH19-022-0017
26. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Sielunhätä
27. Sonja (VRL-11911) - Frostfall Dael VH17-022-0062
28. Jenny (VRL-12948) - Neonnokkosia VH18-018-2007
29. Kida (VRL-08368) - Ristikallion Tornado VH18-018-2225
30. Humutin (VRL-14618) - Vappulan Aliisa VH18-018-2131