KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut

-kilpailupäivä on 9.4.2019, vip on 4.4.2019
-kilpailujen vastuuhenkilö on Milma (VRL-14149), kilpailupaikka Lupsakan Suomenhevoset
-kilpailut ovat avoimet kaikille
-tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla hyväksikäyttäen jotain arvontakonetta
-VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen
-luokkiin otetaan 30 osallistujaa
-yhdeltä ratsastajalta 3 hevosta/luokka, yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailuissa

Osallistuminen

Sähköpostiin virtuaali.milma@gmail.com otsikolla KRJ25-34.
Muodossa:
Luokka nro(rivinvaihto)
ratsastaja (VRL-000000) - hepo mahd. VH-tunnus

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A

Tulokset

1. Helppo A (30/30)

1. Liia (VRL-11284) - Glenwood Piccadilly VH19-022-0016
2. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Savukapina VH19-018-0214
3. reibili (VRL-10965) - Tilkkeen Rintamakarkuri
4. Humutin (VRL-14618) - Adinan Unessa VH19-018-0227
5. meea (VRL-09844) - Mörkövaaran Kevätjekku VH17-018-1205
6. Jannica (VRL-04799) - Derian Malvin VH15-053-0005
7. Kida (VRL-08368) - Noitarovio VH19-018-0305
8. Cherry (VRL-12299) - Kuuran Hantikki
9. Sonja (VRL-11911) - Frostfall Dael VH17-022-0062
10. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163
11. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Myy VH18-018-1485
12. Jannica (VRL-04799) - Noel Still Dreaming VH16-027-0208
13. Jenny (VRL-12948) - Hilipitappi VH19-018-0250
14. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227
15. Jannica (VRL-04799) - Captain Canada in Wolf's Lands VH13-006-0035
16. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Vadelmavaino VH19-018-0213
17. Humutin (VRL-14618) - Ku Sieniä Sateella VH19-018-0251
18. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Sulttaani
19. Sonja (VRL-11911) - Gwynedd Eisteddwod VH17-026-0037
20. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917
21. Humutin (VRL-14618) - Vappulan Aliisa VH18-018-2131
22. Kida (VRL-08368) - Kuurtolan Kultakerä VH18-018-2125
23. Cherry (VRL-12299) - Triblet’s Mirall VH18-084-0002
24. Viixi (VRL-13923) - Oldfinion D. Anette VH16-013-0059
25. Kida (VRL-08368) - Ristikallion Tornado VH18-018-2225
26. Liia (VRL-11284) - Brunnby Ben Hur VH19-022-0017
27. Cherry (VRL-12299) - Speksentti VH18-018-1156
28. Sonja (VRL-11911) - Godewyn VH17-026-0006
29. Milma (VRL-14149) - Kaihon Tervapääsky VH18-018-1170
30. reibili (VRL-10965) - Duanin Katalampi

2. Helppo A (30/30)

1. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Vadelmavaino VH19-018-0213
2. meea (VRL-09844) - Tuulenpesän Kuusoturi VH17-018-0752
3. Cherry (VRL-12299) - Triblet’s Mirall VH18-084-0002
4. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163
5. Sonja (VRL-11911) - Godewyn VH17-026-0006
6. Cherry (VRL-12299) - Speksentti VH18-018-1156
7. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227
8. Liia (VRL-11284) - Brunnby Ben Hur VH19-022-0017
9. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207
10. reibili (VRL-10965) - Saloniemen Sabotaasi
11. Cherry (VRL-12299) - Kuuran Hantikki
12. Jannica (VRL-04799) - Derian Malvin VH15-053-0005
13. Jannica (VRL-04799) - Noel Still Dreaming VH16-027-0208
14. Jenny (VRL-12948) - Hornanhovin Hunajanami VH18-018-1935
15. Viixi (VRL-13923) - Oldfinion D. Anette VH16-013-0059
16. Kida (VRL-08368) - Ristikallion Tornado VH18-018-2225
17. Kida (VRL-08368) - Kuurtolan Kultakerä VH18-018-2125
18. Liia (VRL-11284) - Glenwood Piccadilly VH19-022-0016
19. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Sielunhätä
20. Kida (VRL-08368) - Noitarovio VH19-018-0305
21. Jenny (VRL-12948) - Neonnokkosia VH18-018-2007
22. Jannica (VRL-04799) - Captain Canada in Wolf's Lands VH13-006-0035
23. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Hämyinen
24. Humutin (VRL-14618) - Ku Sieniä Sateella VH19-018-0251
25. Sonja (VRL-11911) - Frostfall Dael VH17-022-0062
26. Sonja (VRL-11911) - Gwynedd Eisteddwod VH17-026-0037
27. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Savukapina VH19-018-0214
28. Milma (VRL-14149) - Kaihon Tervapääsky VH18-018-1170
29. Humutin (VRL-14618) - Adinan Unessa VH19-018-0227
30. Humutin (VRL-14618) - Vappulan Aliisa VH18-018-2131