KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut

-kilpailupäivä on 7.4.2019, vip on 4.4.2019
-kilpailujen vastuuhenkilö on Milma (VRL-14149), kilpailupaikka Lupsakan Suomenhevoset
-kilpailut ovat avoimet kaikille
-tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla hyväksikäyttäen jotain arvontakonetta
-VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen
-luokkiin otetaan 30 osallistujaa
-yhdeltä ratsastajalta 3 hevosta/luokka, yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailuissa

Osallistuminen

Sähköpostiin virtuaali.milma@gmail.com otsikolla KRJ25-34.
Muodossa:
Luokka nro(rivinvaihto)
ratsastaja (VRL-000000) - hepo mahd. VH-tunnus

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A

Tulokset

1. Helppo A (30/30)

1. reibili (VRL-10965) - Tilkkeen Rintamakarkuri
2. Sonja (VRL-11911) - Gwynedd Eisteddwod VH17-026-0037
3. Sonja (VRL-11911) - Godewyn VH17-026-0006
4. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163
5. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Savukapina VH19-018-0214
6. Liia (VRL-11284) - Brunnby Ben Hur VH19-022-0017
7. reibili (VRL-10965) - Duanin Katalampi
8. Humutin (VRL-14618) - Vappulan Aliisa VH18-018-2131
9. Cherry (VRL-12299) - Speksentti VH18-018-1156
10. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227
11. Kida (VRL-08368) - Kuurtolan Kultakerä VH18-018-2125
12. Kida (VRL-08368) - Ristikallion Tornado VH18-018-2225
13. Jenny (VRL-12948) - Hilipitappi VH19-018-0250
14. Viixi (VRL-13923) - Oldfinion D. Anette VH16-013-0059
15. Cherry (VRL-12299) - Kuuran Hantikki
16. Jannica (VRL-04799) - Noel Still Dreaming VH16-027-0208
17. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Vadelmavaino VH19-018-0213
18. Jannica (VRL-04799) - Derian Malvin VH15-053-0005
19. Milma (VRL-14149) - Kaihon Tervapääsky VH18-018-1170
20. meea (VRL-09844) - Mörkövaaran Kevätjekku VH17-018-1205
21. Liia (VRL-11284) - Glenwood Piccadilly VH19-022-0016
22. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Sulttaani
23. Cherry (VRL-12299) - Triblet’s Mirall VH18-084-0002
24. Humutin (VRL-14618) - Ku Sieniä Sateella VH19-018-0251
25. Sonja (VRL-11911) - Frostfall Dael VH17-022-0062
26. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Myy VH18-018-1485
27. Jannica (VRL-04799) - Captain Canada in Wolf's Lands VH13-006-0035
28. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917
29. Kida (VRL-08368) - Noitarovio VH19-018-0305
30. Humutin (VRL-14618) - Adinan Unessa VH19-018-0227

2. Helppo A (30/30)

1. Kida (VRL-08368) - Noitarovio VH19-018-0305
2. Viixi (VRL-13923) - Oldfinion D. Anette VH16-013-0059
3. Sonja (VRL-11911) - Godewyn VH17-026-0006
4. Liia (VRL-11284) - Glenwood Piccadilly VH19-022-0016
5. Kida (VRL-08368) - Kuurtolan Kultakerä VH18-018-2125
6. Sonja (VRL-11911) - Gwynedd Eisteddwod VH17-026-0037
7. Jannica (VRL-04799) - Derian Malvin VH15-053-0005
8. Sonja (VRL-11911) - Frostfall Dael VH17-022-0062
9. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Hämyinen
10. Jenny (VRL-12948) - Neonnokkosia VH18-018-2007
11. Jannica (VRL-04799) - Captain Canada in Wolf's Lands VH13-006-0035
12. Humutin (VRL-14618) - Adinan Unessa VH19-018-0227
13. Cherry (VRL-12299) - Kuuran Hantikki
14. Humutin (VRL-14618) - Vappulan Aliisa VH18-018-2131
15. Kida (VRL-08368) - Ristikallion Tornado VH18-018-2225
16. Humutin (VRL-14618) - Ku Sieniä Sateella VH19-018-0251
17. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Sielunhätä
18. Cherry (VRL-12299) - Speksentti VH18-018-1156
19. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Vadelmavaino VH19-018-0213
20. Milma (VRL-14149) - Kaihon Tervapääsky VH18-018-1170
21. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Savukapina VH19-018-0214
22. Jannica (VRL-04799) - Noel Still Dreaming VH16-027-0208
23. Jenny (VRL-12948) - Hornanhovin Hunajanami VH18-018-1935
24. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227
25. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163
26. Cherry (VRL-12299) - Triblet’s Mirall VH18-084-0002
27. meea (VRL-09844) - Tuulenpesän Kuusoturi VH17-018-0752
28. Liia (VRL-11284) - Brunnby Ben Hur VH19-022-0017
29. reibili (VRL-10965) - Saloniemen Sabotaasi
30. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207