KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut

-kilpailupäivä on 24.3.2019, vip on 14.3.2019
-kilpailujen vastuuhenkilö on Milma (VRL-14149), kilpailupaikka Lupsakan Suomenhevoset
-kilpailut ovat avoimet kaikille
-tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla hyväksikäyttäen jotain arvontakonetta
-VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen
-luokkiin otetaan 30 osallistujaa
-yhdeltä ratsastajalta 3 hevosta/luokka, yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailuissa

Osallistuminen

Sähköpostiin virtuaali.milma@gmail.com otsikolla KRJ15-24.
Muodossa:
Luokka nro(rivinvaihto)
ratsastaja (VRL-000000) - hepo mahd. VH-tunnus

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A

Tulokset

1. Helppo A (30/30)

1. Kida (VRL-08368) - Ristikallion Tornado VH18-018-2225
2. Humutin (VRL-14618) - Riimuvaaran Klippsvala VH19-018-0240
3. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163
4. Kida (VRL-08368) - Hopeatuulen Korpisuru VH18-018-2281
5. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja
6. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Polle VH18-018-0472
7. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402
8. Lissu T. (VRL-12701) - Valkokalma
9. birdie (VRL-14733) - Nadezhda VH18-003-0220
10. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Rammstein
11. turjake (VRL-07415) - Cefnmoor Bluebell
12. sonya (VRL-09386) - Which Watch
13. Cherry (VRL-12299) - Kuuran Hantikki
14. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Savukapina VH19-018-0214
15. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195
16. turjake (VRL-07415) - Pumpkinspice Latte Dawn
17. Humutin (VRL-14618) - Adinan Unessa VH19-018-0227
18. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Vadelmavaino VH19-018-0213
19. Humutin (VRL-14618) - Ku Sieniä Sateella VH19-018-0251
20. sonya (VRL-09386) - Cassiterite
21. Cherry (VRL-12299) - Triblet’s Mirall VH18-084-0002
22. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Surunnaaraus VH18-018-0380
23. Frida (VRL-05826) - Fame's Nekhbet
24. birdie (VRL-14733) - Brunnby Brightglow VH18-035-0204
25. turjake (VRL-07415) - Hopewood Gilroy
26. Kida (VRL-08368) - Kuurtolan Kultakerä VH18-018-2125
27. birdie (VRL-14733) - Khariton VH18-003-0217
28. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Kavalatar VH18-018-0606
29. sonya (VRL-09386) - Vermilion VH16-244-0024
30. Cherry (VRL-12299) - Speksentti VH18-018-1156

2. Helppo A (30/30)

1. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Surunnaaraus VH18-018-0380
2. birdie (VRL-14733) - Khariton VH18-003-0217
3. Cherry (VRL-12299) - Triblet’s Mirall VH18-084-0002
4. Humutin (VRL-14618) - Riimuvaaran Klippsvala VH19-018-0240
5. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja
6. Dimma (VRL-08204) - Briallen Dawn VH15-026-0010
7. Cherry (VRL-12299) - Speksentti VH18-018-1156
8. sonya (VRL-09386) - Cassiterite
9. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Polle VH18-018-0472
10. Kida (VRL-08368) - Kuurtolan Kultakerä VH18-018-2125
11. sonya (VRL-09386) - Which Watch
12. Cherry (VRL-12299) - Kuuran Hantikki
13. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Rammstein
14. Kida (VRL-08368) - Hopeatuulen Korpisuru VH18-018-2281
15. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195
16. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Baci
17. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Vadelmavaino VH19-018-0213
18. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Savukapina VH19-018-0214
19. Humutin (VRL-14618) - Vappulan Aliisa VH18-018-2131
20. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Kavalatar VH18-018-0606
21. Lissu T. (VRL-12701) - Valkokalma
22. birdie (VRL-14733) - Nadezhda VH18-003-0220
23. Humutin (VRL-14618) - Talvikankaan Niukka VH19-018-0257
24. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402
25. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163
26. turjake (VRL-07415) - Cefnmoor Bluebell
27. Kida (VRL-08368) - Ristikallion Tornado VH18-018-2225
28. turjake (VRL-07415) - Hopewood Gilroy
29. birdie (VRL-14733) - Brunnby Brightglow VH18-035-0204
30. sonya (VRL-09386) - Vermilion VH16-244-0024