KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut

-kilpailupäivä on 23.3.2019, vip on 14.3.2019
-kilpailujen vastuuhenkilö on Milma (VRL-14149), kilpailupaikka Lupsakan Suomenhevoset
-kilpailut ovat avoimet kaikille
-tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla hyväksikäyttäen jotain arvontakonetta
-VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen
-luokkiin otetaan 30 osallistujaa
-yhdeltä ratsastajalta 3 hevosta/luokka, yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailuissa

Osallistuminen

Sähköpostiin virtuaali.milma@gmail.com otsikolla KRJ15-24.
Muodossa:
Luokka nro(rivinvaihto)
ratsastaja (VRL-000000) - hepo mahd. VH-tunnus

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A

Tulokset

1. Helppo A (30/30)

1. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Kavalatar VH18-018-0606
2. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Savukapina VH19-018-0214
3. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Rammstein
4. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Vadelmavaino VH19-018-0213
5. Lissu T. (VRL-12701) - Valkokalma
6. Humutin (VRL-14618) - Ku Sieniä Sateella VH19-018-0251
7. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195
8. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402
9. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Polle VH18-018-0472
10. Cherry (VRL-12299) - Triblet’s Mirall VH18-084-0002
11. sonya (VRL-09386) - Which Watch
12. sonya (VRL-09386) - Cassiterite
13. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163
14. turjake (VRL-07415) - Hopewood Gilroy
15. sonya (VRL-09386) - Vermilion VH16-244-0024
16. Humutin (VRL-14618) - Adinan Unessa VH19-018-0227
17. Kida (VRL-08368) - Kuurtolan Kultakerä VH18-018-2125
18. Kida (VRL-08368) - Ristikallion Tornado VH18-018-2225
19. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja
20. Frida (VRL-05826) - Fame's Nekhbet
21. turjake (VRL-07415) - Pumpkinspice Latte Dawn
22. birdie (VRL-14733) - Brunnby Brightglow VH18-035-0204
23. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Surunnaaraus VH18-018-0380
24. Kida (VRL-08368) - Hopeatuulen Korpisuru VH18-018-2281
25. turjake (VRL-07415) - Cefnmoor Bluebell
26. Cherry (VRL-12299) - Kuuran Hantikki
27. birdie (VRL-14733) - Nadezhda VH18-003-0220
28. Cherry (VRL-12299) - Speksentti VH18-018-1156
29. Humutin (VRL-14618) - Riimuvaaran Klippsvala VH19-018-0240
30. birdie (VRL-14733) - Khariton VH18-003-0217

2. Helppo A (30/30)

1. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Kavalatar VH18-018-0606
2. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Vadelmavaino VH19-018-0213
3. Lissu T. (VRL-12701) - Valkokalma
4. birdie (VRL-14733) - Brunnby Brightglow VH18-035-0204
5. Dimma (VRL-08204) - Briallen Dawn VH15-026-0010
6. sonya (VRL-09386) - Vermilion VH16-244-0024
7. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Rammstein
8. sonya (VRL-09386) - Which Watch
9. birdie (VRL-14733) - Khariton VH18-003-0217
10. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402
11. Cherry (VRL-12299) - Speksentti VH18-018-1156
12. Humutin (VRL-14618) - Talvikankaan Niukka VH19-018-0257
13. Cherry (VRL-12299) - Kuuran Hantikki
14. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Savukapina VH19-018-0214
15. Kida (VRL-08368) - Kuurtolan Kultakerä VH18-018-2125
16. Humutin (VRL-14618) - Vappulan Aliisa VH18-018-2131
17. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163
18. Humutin (VRL-14618) - Riimuvaaran Klippsvala VH19-018-0240
19. turjake (VRL-07415) - Hopewood Gilroy
20. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Baci
21. Kida (VRL-08368) - Ristikallion Tornado VH18-018-2225
22. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Polle VH18-018-0472
23. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja
24. turjake (VRL-07415) - Cefnmoor Bluebell
25. Kida (VRL-08368) - Hopeatuulen Korpisuru VH18-018-2281
26. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Surunnaaraus VH18-018-0380
27. birdie (VRL-14733) - Nadezhda VH18-003-0220
28. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195
29. Cherry (VRL-12299) - Triblet’s Mirall VH18-084-0002
30. sonya (VRL-09386) - Cassiterite