KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut

-kilpailupäivä on 21.3.2019, vip on 14.3.2019
-kilpailujen vastuuhenkilö on Milma (VRL-14149), kilpailupaikka Lupsakan Suomenhevoset
-kilpailut ovat avoimet kaikille
-tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla hyväksikäyttäen jotain arvontakonetta
-VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen
-luokkiin otetaan 30 osallistujaa
-yhdeltä ratsastajalta 3 hevosta/luokka, yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailuissa

Osallistuminen

Sähköpostiin virtuaali.milma@gmail.com otsikolla KRJ15-24.
Muodossa:
Luokka nro(rivinvaihto)
ratsastaja (VRL-000000) - hepo mahd. VH-tunnus

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A

Tulokset

1. Helppo A (30/30)

1. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402
2. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Kavalatar VH18-018-0606
3. Frida (VRL-05826) - Fame's Nekhbet
4. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195
5. birdie (VRL-14733) - Khariton VH18-003-0217
6. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Surunnaaraus VH18-018-0380
7. Lissu T. (VRL-12701) - Valkokalma
8. Humutin (VRL-14618) - Riimuvaaran Klippsvala VH19-018-0240
9. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163
10. sonya (VRL-09386) - Cassiterite
11. turjake (VRL-07415) - Pumpkinspice Latte Dawn
12. Cherry (VRL-12299) - Triblet’s Mirall VH18-084-0002
13. Cherry (VRL-12299) - Speksentti VH18-018-1156
14. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja
15. Kida (VRL-08368) - Hopeatuulen Korpisuru VH18-018-2281
16. turjake (VRL-07415) - Cefnmoor Bluebell
17. sonya (VRL-09386) - Vermilion VH16-244-0024
18. birdie (VRL-14733) - Nadezhda VH18-003-0220
19. turjake (VRL-07415) - Hopewood Gilroy
20. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Savukapina VH19-018-0214
21. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Vadelmavaino VH19-018-0213
22. Kida (VRL-08368) - Ristikallion Tornado VH18-018-2225
23. Kida (VRL-08368) - Kuurtolan Kultakerä VH18-018-2125
24. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Polle VH18-018-0472
25. Cherry (VRL-12299) - Kuuran Hantikki
26. birdie (VRL-14733) - Brunnby Brightglow VH18-035-0204
27. Humutin (VRL-14618) - Adinan Unessa VH19-018-0227
28. Humutin (VRL-14618) - Ku Sieniä Sateella VH19-018-0251
29. sonya (VRL-09386) - Which Watch
30. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Rammstein

2. Helppo A (30/30)

1. sonya (VRL-09386) - Which Watch
2. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja
3. Lissu T. (VRL-12701) - Valkokalma
4. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Surunnaaraus VH18-018-0380
5. Humutin (VRL-14618) - Vappulan Aliisa VH18-018-2131
6. Kida (VRL-08368) - Kuurtolan Kultakerä VH18-018-2125
7. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195
8. birdie (VRL-14733) - Nadezhda VH18-003-0220
9. Humutin (VRL-14618) - Riimuvaaran Klippsvala VH19-018-0240
10. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Polle VH18-018-0472
11. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Savukapina VH19-018-0214
12. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Kavalatar VH18-018-0606
13. Cherry (VRL-12299) - Kuuran Hantikki
14. Kida (VRL-08368) - Hopeatuulen Korpisuru VH18-018-2281
15. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Vadelmavaino VH19-018-0213
16. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Rammstein
17. turjake (VRL-07415) - Hopewood Gilroy
18. sonya (VRL-09386) - Vermilion VH16-244-0024
19. Kida (VRL-08368) - Ristikallion Tornado VH18-018-2225
20. Cherry (VRL-12299) - Triblet’s Mirall VH18-084-0002
21. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163
22. birdie (VRL-14733) - Brunnby Brightglow VH18-035-0204
23. Cherry (VRL-12299) - Speksentti VH18-018-1156
24. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402
25. Dimma (VRL-08204) - Briallen Dawn VH15-026-0010
26. turjake (VRL-07415) - Cefnmoor Bluebell
27. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Baci
28. Humutin (VRL-14618) - Talvikankaan Niukka VH19-018-0257
29. sonya (VRL-09386) - Cassiterite
30. birdie (VRL-14733) - Khariton VH18-003-0217