KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut

-kilpailupäivä on 19.3.2019, vip on 14.3.2019
-kilpailujen vastuuhenkilö on Milma (VRL-14149), kilpailupaikka Lupsakan Suomenhevoset
-kilpailut ovat avoimet kaikille
-tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla hyväksikäyttäen jotain arvontakonetta
-VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen
-luokkiin otetaan 30 osallistujaa
-yhdeltä ratsastajalta 3 hevosta/luokka, yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailuissa

Osallistuminen

Sähköpostiin virtuaali.milma@gmail.com otsikolla KRJ15-24.
Muodossa:
Luokka nro(rivinvaihto)
ratsastaja (VRL-000000) - hepo mahd. VH-tunnus

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A

Tulokset

1. Helppo A (30/30)

1. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Kavalatar VH18-018-0606
2. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195
3. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402
4. Kida (VRL-08368) - Hopeatuulen Korpisuru VH18-018-2281
5. Cherry (VRL-12299) - Kuuran Hantikki
6. birdie (VRL-14733) - Khariton VH18-003-0217
7. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Rammstein
8. Humutin (VRL-14618) - Adinan Unessa VH19-018-0227
9. turjake (VRL-07415) - Pumpkinspice Latte Dawn
10. Kida (VRL-08368) - Kuurtolan Kultakerä VH18-018-2125
11. sonya (VRL-09386) - Cassiterite
12. Kida (VRL-08368) - Ristikallion Tornado VH18-018-2225
13. birdie (VRL-14733) - Brunnby Brightglow VH18-035-0204
14. Humutin (VRL-14618) - Ku Sieniä Sateella VH19-018-0251
15. sonya (VRL-09386) - Which Watch
16. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Polle VH18-018-0472
17. Cherry (VRL-12299) - Speksentti VH18-018-1156
18. Lissu T. (VRL-12701) - Valkokalma
19. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Savukapina VH19-018-0214
20. Humutin (VRL-14618) - Riimuvaaran Klippsvala VH19-018-0240
21. turjake (VRL-07415) - Hopewood Gilroy
22. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Surunnaaraus VH18-018-0380
23. Cherry (VRL-12299) - Triblet’s Mirall VH18-084-0002
24. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163
25. sonya (VRL-09386) - Vermilion VH16-244-0024
26. Frida (VRL-05826) - Fame's Nekhbet
27. turjake (VRL-07415) - Cefnmoor Bluebell
28. birdie (VRL-14733) - Nadezhda VH18-003-0220
29. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja
30. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Vadelmavaino VH19-018-0213

2. Helppo A (30/30)

1. Cherry (VRL-12299) - Speksentti VH18-018-1156
2. Humutin (VRL-14618) - Talvikankaan Niukka VH19-018-0257
3. birdie (VRL-14733) - Nadezhda VH18-003-0220
4. sonya (VRL-09386) - Which Watch
5. Lissu T. (VRL-12701) - Valkokalma
6. birdie (VRL-14733) - Khariton VH18-003-0217
7. birdie (VRL-14733) - Brunnby Brightglow VH18-035-0204
8. turjake (VRL-07415) - Hopewood Gilroy
9. sonya (VRL-09386) - Vermilion VH16-244-0024
10. Cherry (VRL-12299) - Triblet’s Mirall VH18-084-0002
11. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163
12. Kida (VRL-08368) - Ristikallion Tornado VH18-018-2225
13. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Vadelmavaino VH19-018-0213
14. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195
15. Kida (VRL-08368) - Kuurtolan Kultakerä VH18-018-2125
16. Humutin (VRL-14618) - Riimuvaaran Klippsvala VH19-018-0240
17. Dimma (VRL-08204) - Briallen Dawn VH15-026-0010
18. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Baci
19. Humutin (VRL-14618) - Vappulan Aliisa VH18-018-2131
20. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja
21. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Rammstein
22. Kida (VRL-08368) - Hopeatuulen Korpisuru VH18-018-2281
23. turjake (VRL-07415) - Cefnmoor Bluebell
24. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Kavalatar VH18-018-0606
25. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Savukapina VH19-018-0214
26. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402
27. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Polle VH18-018-0472
28. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Surunnaaraus VH18-018-0380
29. sonya (VRL-09386) - Cassiterite
30. Cherry (VRL-12299) - Kuuran Hantikki