KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut

-kilpailupäivä on 18.3.2019, vip on 14.3.2019
-kilpailujen vastuuhenkilö on Milma (VRL-14149), kilpailupaikka Lupsakan Suomenhevoset
-kilpailut ovat avoimet kaikille
-tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla hyväksikäyttäen jotain arvontakonetta
-VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen
-luokkiin otetaan 30 osallistujaa
-yhdeltä ratsastajalta 3 hevosta/luokka, yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailuissa

Osallistuminen

Sähköpostiin virtuaali.milma@gmail.com otsikolla KRJ15-24.
Muodossa:
Luokka nro(rivinvaihto)
ratsastaja (VRL-000000) - hepo mahd. VH-tunnus

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A

Tulokset

1. Helppo A (30/30)

1. turjake (VRL-07415) - Cefnmoor Bluebell
2. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Polle VH18-018-0472
3. Humutin (VRL-14618) - Ku Sieniä Sateella VH19-018-0251
4. Lissu T. (VRL-12701) - Valkokalma
5. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Rammstein
6. Kida (VRL-08368) - Hopeatuulen Korpisuru VH18-018-2281
7. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja
8. Humutin (VRL-14618) - Adinan Unessa VH19-018-0227
9. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Vadelmavaino VH19-018-0213
10. birdie (VRL-14733) - Khariton VH18-003-0217
11. Cherry (VRL-12299) - Speksentti VH18-018-1156
12. Kida (VRL-08368) - Ristikallion Tornado VH18-018-2225
13. turjake (VRL-07415) - Hopewood Gilroy
14. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Surunnaaraus VH18-018-0380
15. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195
16. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163
17. Kida (VRL-08368) - Kuurtolan Kultakerä VH18-018-2125
18. Cherry (VRL-12299) - Kuuran Hantikki
19. Frida (VRL-05826) - Fame's Nekhbet
20. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Savukapina VH19-018-0214
21. sonya (VRL-09386) - Cassiterite
22. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402
23. sonya (VRL-09386) - Which Watch
24. sonya (VRL-09386) - Vermilion VH16-244-0024
25. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Kavalatar VH18-018-0606
26. Cherry (VRL-12299) - Triblet’s Mirall VH18-084-0002
27. Humutin (VRL-14618) - Riimuvaaran Klippsvala VH19-018-0240
28. birdie (VRL-14733) - Brunnby Brightglow VH18-035-0204
29. birdie (VRL-14733) - Nadezhda VH18-003-0220
30. turjake (VRL-07415) - Pumpkinspice Latte Dawn

2. Helppo A (30/30)

1. turjake (VRL-07415) - Cefnmoor Bluebell
2. birdie (VRL-14733) - Nadezhda VH18-003-0220
3. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Kavalatar VH18-018-0606
4. sonya (VRL-09386) - Which Watch
5. Dimma (VRL-08204) - Briallen Dawn VH15-026-0010
6. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Vadelmavaino VH19-018-0213
7. birdie (VRL-14733) - Brunnby Brightglow VH18-035-0204
8. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Baci
9. sonya (VRL-09386) - Vermilion VH16-244-0024
10. Kida (VRL-08368) - Hopeatuulen Korpisuru VH18-018-2281
11. Cherry (VRL-12299) - Speksentti VH18-018-1156
12. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402
13. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163
14. Cherry (VRL-12299) - Triblet’s Mirall VH18-084-0002
15. Lissu T. (VRL-12701) - Valkokalma
16. Kida (VRL-08368) - Ristikallion Tornado VH18-018-2225
17. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Surunnaaraus VH18-018-0380
18. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195
19. Kida (VRL-08368) - Kuurtolan Kultakerä VH18-018-2125
20. sonya (VRL-09386) - Cassiterite
21. Humutin (VRL-14618) - Riimuvaaran Klippsvala VH19-018-0240
22. Cherry (VRL-12299) - Kuuran Hantikki
23. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja
24. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Polle VH18-018-0472
25. turjake (VRL-07415) - Hopewood Gilroy
26. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Rammstein
27. birdie (VRL-14733) - Khariton VH18-003-0217
28. Humutin (VRL-14618) - Talvikankaan Niukka VH19-018-0257
29. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Savukapina VH19-018-0214
30. Humutin (VRL-14618) - Vappulan Aliisa VH18-018-2131