KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut

-kilpailupäivä on 17.3.2019, vip on 14.3.2019
-kilpailujen vastuuhenkilö on Milma (VRL-14149), kilpailupaikka Lupsakan Suomenhevoset
-kilpailut ovat avoimet kaikille
-tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla hyväksikäyttäen jotain arvontakonetta
-VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen
-luokkiin otetaan 30 osallistujaa
-yhdeltä ratsastajalta 3 hevosta/luokka, yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailuissa

Osallistuminen

Sähköpostiin virtuaali.milma@gmail.com otsikolla KRJ15-24.
Muodossa:
Luokka nro(rivinvaihto)
ratsastaja (VRL-000000) - hepo mahd. VH-tunnus

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A

Tulokset

1. Helppo A (30/30)

1. sonya (VRL-09386) - Cassiterite
2. sonya (VRL-09386) - Vermilion VH16-244-0024
3. Cherry (VRL-12299) - Kuuran Hantikki
4. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402
5. Kida (VRL-08368) - Ristikallion Tornado VH18-018-2225
6. Frida (VRL-05826) - Fame's Nekhbet
7. turjake (VRL-07415) - Cefnmoor Bluebell
8. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Vadelmavaino VH19-018-0213
9. Cherry (VRL-12299) - Speksentti VH18-018-1156
10. Cherry (VRL-12299) - Triblet’s Mirall VH18-084-0002
11. birdie (VRL-14733) - Nadezhda VH18-003-0220
12. birdie (VRL-14733) - Khariton VH18-003-0217
13. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja
14. Humutin (VRL-14618) - Adinan Unessa VH19-018-0227
15. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Savukapina VH19-018-0214
16. Humutin (VRL-14618) - Riimuvaaran Klippsvala VH19-018-0240
17. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Kavalatar VH18-018-0606
18. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Rammstein
19. turjake (VRL-07415) - Pumpkinspice Latte Dawn
20. Kida (VRL-08368) - Kuurtolan Kultakerä VH18-018-2125
21. Humutin (VRL-14618) - Ku Sieniä Sateella VH19-018-0251
22. Lissu T. (VRL-12701) - Valkokalma
23. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Polle VH18-018-0472
24. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163
25. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Surunnaaraus VH18-018-0380
26. birdie (VRL-14733) - Brunnby Brightglow VH18-035-0204
27. sonya (VRL-09386) - Which Watch
28. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195
29. Kida (VRL-08368) - Hopeatuulen Korpisuru VH18-018-2281
30. turjake (VRL-07415) - Hopewood Gilroy

2. Helppo A (30/30)

1. turjake (VRL-07415) - Hopewood Gilroy
2. Kida (VRL-08368) - Ristikallion Tornado VH18-018-2225
3. birdie (VRL-14733) - Brunnby Brightglow VH18-035-0204
4. Humutin (VRL-14618) - Riimuvaaran Klippsvala VH19-018-0240
5. Cherry (VRL-12299) - Triblet’s Mirall VH18-084-0002
6. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Kavalatar VH18-018-0606
7. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163
8. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Baci
9. birdie (VRL-14733) - Khariton VH18-003-0217
10. turjake (VRL-07415) - Cefnmoor Bluebell
11. sonya (VRL-09386) - Vermilion VH16-244-0024
12. Kida (VRL-08368) - Hopeatuulen Korpisuru VH18-018-2281
13. Humutin (VRL-14618) - Talvikankaan Niukka VH19-018-0257
14. sonya (VRL-09386) - Cassiterite
15. sonya (VRL-09386) - Which Watch
16. Humutin (VRL-14618) - Vappulan Aliisa VH18-018-2131
17. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja
18. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195
19. Lissu T. (VRL-12701) - Valkokalma
20. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Vadelmavaino VH19-018-0213
21. birdie (VRL-14733) - Nadezhda VH18-003-0220
22. Cherry (VRL-12299) - Speksentti VH18-018-1156
23. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Surunnaaraus VH18-018-0380
24. Dimma (VRL-08204) - Briallen Dawn VH15-026-0010
25. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402
26. Kida (VRL-08368) - Kuurtolan Kultakerä VH18-018-2125
27. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Polle VH18-018-0472
28. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Rammstein
29. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Savukapina VH19-018-0214
30. Cherry (VRL-12299) - Kuuran Hantikki