KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut

-kilpailupäivä on 16.3.2019, vip on 14.3.2019
-kilpailujen vastuuhenkilö on Milma (VRL-14149), kilpailupaikka Lupsakan Suomenhevoset
-kilpailut ovat avoimet kaikille
-tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla hyväksikäyttäen jotain arvontakonetta
-VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen
-luokkiin otetaan 30 osallistujaa
-yhdeltä ratsastajalta 3 hevosta/luokka, yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailuissa

Osallistuminen

Sähköpostiin virtuaali.milma@gmail.com otsikolla KRJ15-24.
Muodossa:
Luokka nro(rivinvaihto)
ratsastaja (VRL-000000) - hepo mahd. VH-tunnus

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A

Tulokset

1. Helppo A (30/30)

1. birdie (VRL-14733) - Brunnby Brightglow VH18-035-0204
2. Humutin (VRL-14618) - Adinan Unessa VH19-018-0227
3. Humutin (VRL-14618) - Ku Sieniä Sateella VH19-018-0251
4. Cherry (VRL-12299) - Triblet’s Mirall VH18-084-0002
5. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja
6. Cherry (VRL-12299) - Kuuran Hantikki
7. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Surunnaaraus VH18-018-0380
8. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163
9. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Rammstein
10. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Savukapina VH19-018-0214
11. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Vadelmavaino VH19-018-0213
12. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Kavalatar VH18-018-0606
13. Kida (VRL-08368) - Hopeatuulen Korpisuru VH18-018-2281
14. Cherry (VRL-12299) - Speksentti VH18-018-1156
15. turjake (VRL-07415) - Pumpkinspice Latte Dawn
16. Humutin (VRL-14618) - Riimuvaaran Klippsvala VH19-018-0240
17. birdie (VRL-14733) - Khariton VH18-003-0217
18. sonya (VRL-09386) - Cassiterite
19. turjake (VRL-07415) - Cefnmoor Bluebell
20. Lissu T. (VRL-12701) - Valkokalma
21. sonya (VRL-09386) - Which Watch
22. Kida (VRL-08368) - Ristikallion Tornado VH18-018-2225
23. Frida (VRL-05826) - Fame's Nekhbet
24. Kida (VRL-08368) - Kuurtolan Kultakerä VH18-018-2125
25. turjake (VRL-07415) - Hopewood Gilroy
26. birdie (VRL-14733) - Nadezhda VH18-003-0220
27. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Polle VH18-018-0472
28. sonya (VRL-09386) - Vermilion VH16-244-0024
29. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195
30. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402

2. Helppo A (30/30)

1. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Vadelmavaino VH19-018-0213
2. Humutin (VRL-14618) - Riimuvaaran Klippsvala VH19-018-0240
3. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Surunnaaraus VH18-018-0380
4. sonya (VRL-09386) - Vermilion VH16-244-0024
5. Cherry (VRL-12299) - Triblet’s Mirall VH18-084-0002
6. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Savukapina VH19-018-0214
7. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Rammstein
8. birdie (VRL-14733) - Nadezhda VH18-003-0220
9. sonya (VRL-09386) - Cassiterite
10. sonya (VRL-09386) - Which Watch
11. Dimma (VRL-08204) - Briallen Dawn VH15-026-0010
12. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Kavalatar VH18-018-0606
13. turjake (VRL-07415) - Cefnmoor Bluebell
14. turjake (VRL-07415) - Hopewood Gilroy
15. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402
16. Kida (VRL-08368) - Kuurtolan Kultakerä VH18-018-2125
17. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Baci
18. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Polle VH18-018-0472
19. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163
20. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja
21. Humutin (VRL-14618) - Vappulan Aliisa VH18-018-2131
22. Cherry (VRL-12299) - Speksentti VH18-018-1156
23. birdie (VRL-14733) - Khariton VH18-003-0217
24. Kida (VRL-08368) - Ristikallion Tornado VH18-018-2225
25. birdie (VRL-14733) - Brunnby Brightglow VH18-035-0204
26. Lissu T. (VRL-12701) - Valkokalma
27. Cherry (VRL-12299) - Kuuran Hantikki
28. Kida (VRL-08368) - Hopeatuulen Korpisuru VH18-018-2281
29. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195
30. Humutin (VRL-14618) - Talvikankaan Niukka VH19-018-0257