KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut

-kilpailupäivä on 15.3.2019, vip on 14.3.2019
-kilpailujen vastuuhenkilö on Milma (VRL-14149), kilpailupaikka Lupsakan Suomenhevoset
-kilpailut ovat avoimet kaikille
-tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla hyväksikäyttäen jotain arvontakonetta
-VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen
-luokkiin otetaan 30 osallistujaa
-yhdeltä ratsastajalta 3 hevosta/luokka, yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailuissa

Osallistuminen

Sähköpostiin virtuaali.milma@gmail.com otsikolla KRJ15-24.
Muodossa:
Luokka nro(rivinvaihto)
ratsastaja (VRL-000000) - hepo mahd. VH-tunnus

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A

Tulokset

1. Helppo A (30/30)

1. Humutin (VRL-14618) - Adinan Unessa VH19-018-0227
2. sonya (VRL-09386) - Vermilion VH16-244-0024
3. Cherry (VRL-12299) - Kuuran Hantikki
4. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Surunnaaraus VH18-018-0380
5. turjake (VRL-07415) - Cefnmoor Bluebell
6. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195
7. birdie (VRL-14733) - Brunnby Brightglow VH18-035-0204
8. Lissu T. (VRL-12701) - Valkokalma
9. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Polle VH18-018-0472
10. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163
11. birdie (VRL-14733) - Nadezhda VH18-003-0220
12. Cherry (VRL-12299) - Triblet’s Mirall VH18-084-0002
13. Frida (VRL-05826) - Fame's Nekhbet
14. Humutin (VRL-14618) - Riimuvaaran Klippsvala VH19-018-0240
15. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Rammstein
16. turjake (VRL-07415) - Pumpkinspice Latte Dawn
17. Kida (VRL-08368) - Kuurtolan Kultakerä VH18-018-2125
18. turjake (VRL-07415) - Hopewood Gilroy
19. Kida (VRL-08368) - Ristikallion Tornado VH18-018-2225
20. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Savukapina VH19-018-0214
21. Kida (VRL-08368) - Hopeatuulen Korpisuru VH18-018-2281
22. sonya (VRL-09386) - Cassiterite
23. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Vadelmavaino VH19-018-0213
24. Humutin (VRL-14618) - Ku Sieniä Sateella VH19-018-0251
25. Cherry (VRL-12299) - Speksentti VH18-018-1156
26. sonya (VRL-09386) - Which Watch
27. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja
28. birdie (VRL-14733) - Khariton VH18-003-0217
29. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Kavalatar VH18-018-0606
30. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402

2. Helppo A (30/30)

1. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Rammstein
2. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402
3. sonya (VRL-09386) - Which Watch
4. birdie (VRL-14733) - Brunnby Brightglow VH18-035-0204
5. Humutin (VRL-14618) - Vappulan Aliisa VH18-018-2131
6. birdie (VRL-14733) - Nadezhda VH18-003-0220
7. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Surunnaaraus VH18-018-0380
8. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Baci
9. Cherry (VRL-12299) - Kuuran Hantikki
10. Humutin (VRL-14618) - Talvikankaan Niukka VH19-018-0257
11. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Polle VH18-018-0472
12. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Savukapina VH19-018-0214
13. LP (VRL-14776) - Mörkövaaran Vadelmavaino VH19-018-0213
14. birdie (VRL-14733) - Khariton VH18-003-0217
15. Cherry (VRL-12299) - Speksentti VH18-018-1156
16. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja
17. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163
18. Kida (VRL-08368) - Ristikallion Tornado VH18-018-2225
19. Cherry (VRL-12299) - Triblet’s Mirall VH18-084-0002
20. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195
21. Humutin (VRL-14618) - Riimuvaaran Klippsvala VH19-018-0240
22. sonya (VRL-09386) - Cassiterite
23. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Kavalatar VH18-018-0606
24. Dimma (VRL-08204) - Briallen Dawn VH15-026-0010
25. turjake (VRL-07415) - Hopewood Gilroy
26. sonya (VRL-09386) - Vermilion VH16-244-0024
27. Kida (VRL-08368) - Hopeatuulen Korpisuru VH18-018-2281
28. Lissu T. (VRL-12701) - Valkokalma
29. Kida (VRL-08368) - Kuurtolan Kultakerä VH18-018-2125
30. turjake (VRL-07415) - Cefnmoor Bluebell