KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut

-kilpailupäivä on 24.12.2018, vip on 17.12.2018
-kilpailujen vastuuhenkilö on Milma (VRL-14149), kilpailupaikka Lupsakan Suomenhevoset
-kilpailut ovat avoimet kaikille
-tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla hyväksikäyttäen jotain arvontakonetta
-VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen
-luokkiin otetaan 40 osallistujaa
-yhdeltä ratsastajalta 4 hevosta/luokka, yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailuissa

Osallistuminen

Sähköpostiin virtuaali.milma@gmail.com otsikolla KRJ 8-14.
Muodossa:
Luokka nro(rivinvaihto)
ratsastaja (VRL-000000) - hepo mahd. VH-tunnus

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A

Tulokset

1. Helppo A (40/40)

1. Eveliina (VRL-13356) - Niemen Kultapanda VH18-018-0223
2. Sussu (VRL-12636) - Zinaida
3. Ilona (VRL-14757) - Royal Baby Blue VH18-011-0257
4. Liia (VRL-11284) - Blaebond Lululemon VH18-035-0217
5. Sussu (VRL-12636) - Tuiskulan Ritari VH17-018-0002
6. Lissu T. (VRL-12701) - Hihittävä Huopahiiri
7. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224
8. Sussu (VRL-12636) - Tähdelmä VH17-018-065
9. Molly (VRL-14516) - Luxor du Boux
10. Vibaja (VRL-00727) - Hillbrooke Heather
11. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Pekoni VH18-018-2065
12. Eveliina (VRL-13356) - Niemen Jäähyväiskirje VH17-018-2207
13. Lissu T. (VRL-12701) - Harakanhammas
14. Eveliina (VRL-13356) - Niemen Hupsuliisa VH18-018-1238
15. JP (VRL-01948) - Hopewood Dahlia
16. Elva (VRL-14586) - GW Hazelnut VH16-035-0084
17. Liia (VRL-11284) - Haitulan Pilviplatina VH18-018-2060
18. Sussu (VRL-12636) - Hopean Takatalvi
19. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Mekastus VH18-018-1228
20. Lissu T. (VRL-12701) - Kahviloma
21. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kultapiisku VH15-018-1831
22. Frida (VRL-05826) - Fridan Eräprinsessa
23. Molly (VRL-14516) - Rubicour
24. Elva (VRL-14586) - Duivel van Khim VH18-040-0074
25. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163
26. Ilona (VRL-14757) - Fridan Tohveliprinssi VH18-018-2174
27. Elva (VRL-14586) - Loitsulan Myrick
28. birdie (VRL-14733) - Laire Davinna VH18-071-0033
29. JP (VRL-01948) - Hopewood Caden
30. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118
31. Vibaja (VRL-00727) - Helglinn VH18-053-0071
32. Eveliina (VRL-13356) - Niemen Aavikkohaukka VH18-018-1634
33. Molly (VRL-14516) - Don Bardolino
34. Liia (VRL-11284) - Breffini Cocoa Doughs VH18-035-0218
35. JP (VRL-01948) - Hopewood Hazy Storm
36. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi
37. birdie (VRL-14733) - Grytzen van Khim VH18-040-0070
38. birdie (VRL-14733) - Mercury VH18-057-0008
39. JP (VRL-01948) - Hopewood Aubrey
40. Ilona (VRL-14757) - Kaunon Ruusunmarj VH18-018-0604

2. Helppo A (40/40)

1. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kultapiisku VH15-018-1831
2. birdie (VRL-14733) - Mercury VH18-057-0008
3. Ilona (VRL-14757) - Fridan Tohveliprinssi VH18-018-2174
4. Ilona (VRL-14757) - Kaunon Ruusunmarj VH18-018-0604
5. Frida (VRL-05826) - Fridan Eräprinsessa
6. Sussu (VRL-12636) - Kielokummun Voipallo VH18-018-0168
7. Eveliina (VRL-13356) - Niemen Hupsuliisa VH18-018-1238
8. Lissu T. (VRL-12701) - Kahviloma
9. Liia (VRL-11284) - Blaebond Lululemon VH18-035-0217
10. Sussu (VRL-12636) - Kielokummun Kapteeni VH17-018-1059
11. Ilona (VRL-14757) - Royal Baby Blue VH18-011-0257
12. JP (VRL-01948) - Huovilan Keira
13. Molly (VRL-14516) - Rubicour
14. Liia (VRL-11284) - Haitulan Pilviplatina VH18-018-2060
15. Eveliina (VRL-13356) - Niemen Aavikkohaukka VH18-018-1634
16. JP (VRL-01948) - Hopewood Dahlia
17. Elva (VRL-14586) - Loitsulan Myrick
18. Eveliina (VRL-13356) - Niemen Jäähyväiskirje VH17-018-2207
19. Elva (VRL-14586) - Duivel van Khim VH18-040-0074
20. Eveliina (VRL-13356) - Niemen Hongankolistaja VH18-018-0315
21. Lissu T. (VRL-12701) - Hihittävä Huopahiiri
22. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Pekoni VH18-018-2065
23. Elva (VRL-14586) - GW Hazelnut VH16-035-0084
24. Liia (VRL-11284) - Breffini Cocoa Doughs VH18-035-0218
25. Lissu T. (VRL-12701) - Harakanhammas
26. JP (VRL-01948) - Foxford Rebel
27. Vibaja (VRL-00727) - Helglinn VH18-053-0071
28. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224
29. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Mekastus VH18-018-1228
30. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118
31. JP (VRL-01948) - Cefnmoor Mona
32. Sussu (VRL-12636) - Hentohelmililja VH18-018-1127
33. birdie (VRL-14733) - Laire Davinna VH18-071-0033
34. Vibaja (VRL-00727) - Hillbrooke Heather
35. Molly (VRL-14516) - Don Bardolino
36. Sussu (VRL-12636) - Huvin Valeunikko VH18-018-0860
37. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi
38. Molly (VRL-14516) - Luxor du Boux
39. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163
40. birdie (VRL-14733) - Grytzen van Khim VH18-040-0070