Kenttäratsastusjaoksen alaiset kenttäratsastuskilpailut

- kilpailupäivä on 25.2.2019 ja viimeinen ilmoittautumispäivä 23.2.2019
- vastuuhenkilönä toimii Milma (VRL-14149), kilpailupaikka on Lupsakan Suomenhevoset
- kilpailut ovat avoimet kaikille
- tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla käyttäen jotakin arvontakonetta
- VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen, VRL:n alaiseen seuraan kuuluminen suositeltavaa, ei pakollista
- luokkiin otetaan 30 osallistujaa - yhdeltä ratsastajalta korkeintaan 3 hevosta/luokka, hevonen saa osallistua korkeintaan yhteen luokkaan ja vain yhden kerran yhteen luokkaan
- lisäksi jokainen kilpailija voi ilmoittaa vain itsensä

Osallistuminen

Sähköpostiin virtuaali.milma@gmail.com otsikolla KERJ4-8. Yhteen kutsuun osallistuminen ei mahdollista!

Muodossa:
Luokka nro
ratsastaja (VRL-000000) - hevonen VH-tunnus

Samaan luokkaan osallistuvat saman luokkaotsikon alle, kiitos!

Luokat

1. Helppo, avoin kaikille (ko Helppo B, re 95cm, me 90cm)
2. CIC1, avoin kaikille (ko Helppo A, re 105cm, me 100cm)

Tulokset

1. Helppo (30/30)

1. Tinsu (VRL-12410) - Kaarnan Sikuri
2. Jannica (VRL-04799) - Ponytime Nico VH03-057-8901
3. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197
4. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi
5. Pierre (VRL-10531) - Kaarnan Kepponen
6. Lissu T. (VRL-12701) - Kanervakahvi
7. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224
8. Veera R. (VRL-10735) - Hengenvaaran Pusurovio VH18-018-0964
9. Jannica (VRL-04799) - Hopearinteen Little Prince VH12-022-0150
10. Veera R. (VRL-10735) - Hengenvaaran Rautanen VH18-018-0963
11. Ilona (VRL-14757) - Fridan Tohveliprinssi VH18-018-2174
12. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118
13. Lissu T. (VRL-12701) - Nokkosuni
14. Tinsu (VRL-12410) - Kaarnan Pätkis
15. Decne (VRL-00785) - Mielitietty VH19-018-0128
16. reibili (VRL-10965) - Vintistä Vippaa
17. Pierre (VRL-10531) - Kadon Sirkli
18. Tanja (VRL-07777) - Trabarian's Arisutokuratto VH03-021-1509
19. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Vadelmaviineri VH18-018-1487
20. Tanja (VRL-07777) - Dark Fortification VH11-021-0169
21. Tanja (VRL-07777) - Trabarian's Izumi Ikazuchi VH03-021-3257
22. Tinsu (VRL-12410) - Huvitutin Elmo
23. Decne (VRL-00785) - Hornanhovin Helmikirous VH19-018-0120
24. Kida (VRL-08368) - Koistilan Rommikaneli VH18-018-1813
25. Pierre (VRL-10531) - Kadon Aikele
26. Decne (VRL-00785) - Onnelan Dynamiitti VH19-018-0114
27. Veera R. (VRL-10735) - Hengenvaaran Häirikkö VH18-018-0965
28. Milma (VRL-14149) - Harmintai VH18-018-1172
29. Jannica (VRL-04799) - Hopearinteen Pilgrim VH12-026-0334
30. reibili (VRL-10965) - Kaarnan Tihutyö

2. CIC1 (30/30)

1. Decne (VRL-00785) - Juhannuslaulu VH19-018-0059
2. Pierre (VRL-10531) - Spidey Axxim Prime VH16-066-0077
3. Mila (VRL-11936) - Tiltaltti VH19-018-0078
4. Tanja (VRL-07777) - Sierra Arashi xx VH18-006-0425
5. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195
6. Decne (VRL-00785) - Liköörikonvehti VH19-018-0115
7. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kelvoton
8. Mila (VRL-11936) - Suruvarjo VH18-018-1850
9. Jannica (VRL-04799) - Adinan Ninni VH18-018-1155
10. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä VH15-018-2257
11. Tanja (VRL-07777) - Sierra White Ink x VH18-034-0025
12. Tinsu (VRL-12410) - Höstnäs Astrid
13. Milma (VRL-14149) - Kuuralehdon Ramses VH15-018-1741
14. reibili (VRL-10965) - Heippalappu
15. Tinsu (VRL-12410) - Ruusupellon Tuikku
16. Tinsu (VRL-12410) - Lakupeikko
17. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja
18. Jannica (VRL-04799) - Hajavarjo HV VH18-018-0871
19. Veera R. (VRL-10735) - Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
20. Lissu T. (VRL-12701) - Ruttokellot
21. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Talviuni VH18-018-0696
22. reibili (VRL-10965) - Tilkkeen Rintamakarkuri
23. Jannica (VRL-04799) - PP´s Vajszló VH18-070-0006
24. Ilona (VRL-14757) - Royal Baby Blue VH18-011-0257
25. Lissu T. (VRL-12701) - Tiilikan Humpuukia
26. Tanja (VRL-07777) - Millenium Mi VH11-031-0100
27. Decne (VRL-00785) - Neiti Suomi VH19-018-0118
28. reibili (VRL-10965) - Harakanlento
29. Sussu (VRL-12636) - Kielokummun Voipallo VH18-018-0168
30. Pierre (VRL-10531) - Seppäjärven Arastava