Esteratsastusjaoksen alaiset estekilpailut

- kilpailupäivä on 6.5.2019 ja viimeinen ilmoittautumispäivä 30.4.2019
- vastuuhenkilönä toimii Milma (VRL-14149), kilpailupaikka on Lupsakan Suomenhevoset
- kilpailut ovat avoimet kaikille
- tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla käyttäen jotakin arvontakonetta
- VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen, VRL:n alaiseen seuraan kuuluminen suositeltavaa, ei pakollista
- luokkiin otetaan 30 osallistujaa - yhdeltä ratsastajalta korkeintaan 3 hevosta/luokka, hevonen saa osallistua korkeintaan kahteen luokkaan ja vain yhden kerran yhteen luokkaan
- lisäksi jokainen kilpailija voi ilmoittaa vain itsensä

Osallistuminen

Sähköpostiin virtuaali.milma@gmail.com otsikolla ERJ41-50. Yhteen kutsuun osallistuminen ei mahdollista!

Muodossa:
Luokka nro
ratsastaja (VRL-000000) - hevonen VH-tunnus

Samaan luokkaan osallistuvat saman luokkaotsikon alle, kiitos!

Luokat

1. 110cm
2. 110cm

Tulokset

1. 110cm (30/30)

1. Sylvi (VRL-08179) - Marrakesh II VH19-021-0011
2. Sorel (VRL-00884) - Casparow
3. Elli L. (VRL-14207) - Liljan Tuhattaikuri VH17-018-1681
4. Elli L. (VRL-14207) - Kaihon Kekrituli VH18-018-1991
5. Sylvi (VRL-08179) - Lappas VH19-018-0136
6. Nintsu (VRL-01851) - Google It MPB VH17-023-0084
7. leah (VRL-11523) - Leimerton Caiféin VH18-029-0063
8. sonya (VRL-09386) - Kaihon Horroshumppa VH19-018-0180
9. Elli L. (VRL-14207) - Noheva VH19-018-0306
10. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Hämyhetki
11. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486
12. leah (VRL-11523) - Goldenbrim Juniper VH18-029-0110
13. Minni (VRL-10337) - Dancing on pebbles
14. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Chantilly
15. sonya (VRL-09386) - Pencalow Brynford VH16-026-0106
16. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Kuolemanheleä
17. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Ali
18. Sylvi (VRL-08179) - Hornanhovin Syreeni VH19-018-0072
19. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja
20. Sorel (VRL-00884) - Waldéncroft
21. Kida (VRL-08368) - Infiniti CWL VH19-012-0017
22. leah (VRL-11523) - Devils Aeronman VH18-027-0078
23. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Sea Fairy
24. meea (VRL-09844) - Rymyralli VH18-018-2016
25. meea (VRL-09844) - Hornanhurmuri VH18-018-0416
26. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Móirín
27. Milma (VRL-14149) - Kaihon Tervapääsky VH18-018-1170
28. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195
29. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Tsaarinhirsi
30. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Berlingozzo

2. 110cm (30/30)

1. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja
2. Milma (VRL-14149) - Kaihon Tervapääsky VH18-018-1170
3. Elli L. (VRL-14207) - Kaihon Kekrituli VH18-018-1991
4. Sylvi (VRL-08179) - Villahaan Kanerva VH19-018-0138
5. Minni (VRL-10337) - Dancing on pebbles
6. leah (VRL-11523) - Leimerton Caiféin VH18-029-0063
7. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Chantilly
8. Kida (VRL-08368) - Infiniti CWL VH19-012-0017
9. meea (VRL-09844) - Rymyralli VH18-018-2016
10. meea (VRL-09844) - Hornanhurmuri VH18-018-0416
11. Sorel (VRL-00884) - Casparow
12. sonya (VRL-09386) - Kaihon Horroshumppa VH19-018-0180
13. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195
14. sonya (VRL-09386) - Pencalow Brynford VH16-026-0106
15. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Berlingozzo
16. Sorel (VRL-00884) - Waldéncroft
17. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Tsaarinhirsi
18. Nintsu (VRL-01851) - Bed-time Story MPB VH17-023-0083
19. Sylvi (VRL-08179) - Helmiahon Talventaika VH19-018-0052
20. Elli L. (VRL-14207) - Noheva VH19-018-0306
21. Sylvi (VRL-08179) - Jeilin Peikkomieli VH18-018-2139
22. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Kuolemanheleä
23. leah (VRL-11523) - Devils Aeronman VH18-027-0078
24. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Hämyhetki
25. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Merlin
26. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486
27. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Chi Chi Chianti
28. leah (VRL-11523) - Kernfield Finnick VH18-035-0211
29. Elli L. (VRL-14207) - Liljan Tuhattaikuri VH17-018-1681
30. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Irish Mist