Esteratsastusjaoksen alaiset estekilpailut

- kilpailupäivä on 5.5.2019 ja viimeinen ilmoittautumispäivä 30.4.2019
- vastuuhenkilönä toimii Milma (VRL-14149), kilpailupaikka on Lupsakan Suomenhevoset
- kilpailut ovat avoimet kaikille
- tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla käyttäen jotakin arvontakonetta
- VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen, VRL:n alaiseen seuraan kuuluminen suositeltavaa, ei pakollista
- luokkiin otetaan 30 osallistujaa - yhdeltä ratsastajalta korkeintaan 3 hevosta/luokka, hevonen saa osallistua korkeintaan kahteen luokkaan ja vain yhden kerran yhteen luokkaan
- lisäksi jokainen kilpailija voi ilmoittaa vain itsensä

Osallistuminen

Sähköpostiin virtuaali.milma@gmail.com otsikolla ERJ41-50. Yhteen kutsuun osallistuminen ei mahdollista!

Muodossa:
Luokka nro
ratsastaja (VRL-000000) - hevonen VH-tunnus

Samaan luokkaan osallistuvat saman luokkaotsikon alle, kiitos!

Luokat

1. 110cm
2. 110cm

Tulokset

1. 110cm (30/30)

1. Elli L. (VRL-14207) - Noheva VH19-018-0306
2. Milma (VRL-14149) - Kaihon Tervapääsky VH18-018-1170
3. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Chantilly
4. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Hämyhetki
5. meea (VRL-09844) - Hornanhurmuri VH18-018-0416
6. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Tsaarinhirsi
7. sonya (VRL-09386) - Pencalow Brynford VH16-026-0106
8. Elli L. (VRL-14207) - Liljan Tuhattaikuri VH17-018-1681
9. Nintsu (VRL-01851) - Google It MPB VH17-023-0084
10. Sorel (VRL-00884) - Casparow
11. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Móirín
12. leah (VRL-11523) - Devils Aeronman VH18-027-0078
13. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Sea Fairy
14. leah (VRL-11523) - Goldenbrim Juniper VH18-029-0110
15. sonya (VRL-09386) - Kaihon Horroshumppa VH19-018-0180
16. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Ali
17. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Berlingozzo
18. Minni (VRL-10337) - Dancing on pebbles
19. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Kuolemanheleä
20. Kida (VRL-08368) - Infiniti CWL VH19-012-0017
21. Sorel (VRL-00884) - Waldéncroft
22. Sylvi (VRL-08179) - Lappas VH19-018-0136
23. Sylvi (VRL-08179) - Marrakesh II VH19-021-0011
24. meea (VRL-09844) - Rymyralli VH18-018-2016
25. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486
26. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja
27. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195
28. Elli L. (VRL-14207) - Kaihon Kekrituli VH18-018-1991
29. leah (VRL-11523) - Leimerton Caiféin VH18-029-0063
30. Sylvi (VRL-08179) - Hornanhovin Syreeni VH19-018-0072

2. 110cm (30/30)

1. Sylvi (VRL-08179) - Helmiahon Talventaika VH19-018-0052
2. sonya (VRL-09386) - Kaihon Horroshumppa VH19-018-0180
3. leah (VRL-11523) - Leimerton Caiféin VH18-029-0063
4. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Chi Chi Chianti
5. Elli L. (VRL-14207) - Liljan Tuhattaikuri VH17-018-1681
6. Sorel (VRL-00884) - Casparow
7. Nintsu (VRL-01851) - Bed-time Story MPB VH17-023-0083
8. leah (VRL-11523) - Kernfield Finnick VH18-035-0211
9. Elli L. (VRL-14207) - Kaihon Kekrituli VH18-018-1991
10. sonya (VRL-09386) - Pencalow Brynford VH16-026-0106
11. Kida (VRL-08368) - Infiniti CWL VH19-012-0017
12. Elli L. (VRL-14207) - Noheva VH19-018-0306
13. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Merlin
14. meea (VRL-09844) - Hornanhurmuri VH18-018-0416
15. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195
16. Sylvi (VRL-08179) - Villahaan Kanerva VH19-018-0138
17. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Irish Mist
18. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Hämyhetki
19. Sorel (VRL-00884) - Waldéncroft
20. Sylvi (VRL-08179) - Jeilin Peikkomieli VH18-018-2139
21. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Kuolemanheleä
22. meea (VRL-09844) - Rymyralli VH18-018-2016
23. Milma (VRL-14149) - Kaihon Tervapääsky VH18-018-1170
24. Minni (VRL-10337) - Dancing on pebbles
25. leah (VRL-11523) - Devils Aeronman VH18-027-0078
26. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja
27. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Chantilly
28. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Tsaarinhirsi
29. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486
30. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Berlingozzo