Esteratsastusjaoksen alaiset estekilpailut

- kilpailupäivä on 3.5.2019 ja viimeinen ilmoittautumispäivä 30.4.2019
- vastuuhenkilönä toimii Milma (VRL-14149), kilpailupaikka on Lupsakan Suomenhevoset
- kilpailut ovat avoimet kaikille
- tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla käyttäen jotakin arvontakonetta
- VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen, VRL:n alaiseen seuraan kuuluminen suositeltavaa, ei pakollista
- luokkiin otetaan 30 osallistujaa - yhdeltä ratsastajalta korkeintaan 3 hevosta/luokka, hevonen saa osallistua korkeintaan kahteen luokkaan ja vain yhden kerran yhteen luokkaan
- lisäksi jokainen kilpailija voi ilmoittaa vain itsensä

Osallistuminen

Sähköpostiin virtuaali.milma@gmail.com otsikolla ERJ41-50. Yhteen kutsuun osallistuminen ei mahdollista!

Muodossa:
Luokka nro
ratsastaja (VRL-000000) - hevonen VH-tunnus

Samaan luokkaan osallistuvat saman luokkaotsikon alle, kiitos!

Luokat

1. 110cm
2. 110cm

Tulokset

1. 110cm (30/30)

1. Elli L. (VRL-14207) - Liljan Tuhattaikuri VH17-018-1681
2. Sylvi (VRL-08179) - Lappas VH19-018-0136
3. Elli L. (VRL-14207) - Kaihon Kekrituli VH18-018-1991
4. meea (VRL-09844) - Hornanhurmuri VH18-018-0416
5. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Ali
6. sonya (VRL-09386) - Kaihon Horroshumppa VH19-018-0180
7. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Tsaarinhirsi
8. sonya (VRL-09386) - Pencalow Brynford VH16-026-0106
9. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja
10. Elli L. (VRL-14207) - Noheva VH19-018-0306
11. Sorel (VRL-00884) - Casparow
12. Kida (VRL-08368) - Infiniti CWL VH19-012-0017
13. Sylvi (VRL-08179) - Hornanhovin Syreeni VH19-018-0072
14. meea (VRL-09844) - Rymyralli VH18-018-2016
15. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195
16. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Berlingozzo
17. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Sea Fairy
18. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Hämyhetki
19. Sylvi (VRL-08179) - Marrakesh II VH19-021-0011
20. Sorel (VRL-00884) - Waldéncroft
21. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Chantilly
22. leah (VRL-11523) - Leimerton Caiféin VH18-029-0063
23. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Kuolemanheleä
24. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486
25. Nintsu (VRL-01851) - Google It MPB VH17-023-0084
26. Milma (VRL-14149) - Kaihon Tervapääsky VH18-018-1170
27. leah (VRL-11523) - Devils Aeronman VH18-027-0078
28. leah (VRL-11523) - Goldenbrim Juniper VH18-029-0110
29. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Móirín
30. Minni (VRL-10337) - Dancing on pebbles

2. 110cm (30/30)

1. sonya (VRL-09386) - Pencalow Brynford VH16-026-0106
2. Nintsu (VRL-01851) - Bed-time Story MPB VH17-023-0083
3. Sorel (VRL-00884) - Waldéncroft
4. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja
5. leah (VRL-11523) - Leimerton Caiféin VH18-029-0063
6. Sylvi (VRL-08179) - Jeilin Peikkomieli VH18-018-2139
7. sonya (VRL-09386) - Kaihon Horroshumppa VH19-018-0180
8. leah (VRL-11523) - Devils Aeronman VH18-027-0078
9. Sylvi (VRL-08179) - Helmiahon Talventaika VH19-018-0052
10. Milma (VRL-14149) - Kaihon Tervapääsky VH18-018-1170
11. meea (VRL-09844) - Hornanhurmuri VH18-018-0416
12. Elli L. (VRL-14207) - Noheva VH19-018-0306
13. Elli L. (VRL-14207) - Kaihon Kekrituli VH18-018-1991
14. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Tsaarinhirsi
15. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Irish Mist
16. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Berlingozzo
17. leah (VRL-11523) - Kernfield Finnick VH18-035-0211
18. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Hämyhetki
19. Sorel (VRL-00884) - Casparow
20. meea (VRL-09844) - Rymyralli VH18-018-2016
21. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Chantilly
22. Minni (VRL-10337) - Dancing on pebbles
23. Kida (VRL-08368) - Infiniti CWL VH19-012-0017
24. Elli L. (VRL-14207) - Liljan Tuhattaikuri VH17-018-1681
25. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486
26. Sylvi (VRL-08179) - Villahaan Kanerva VH19-018-0138
27. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Chi Chi Chianti
28. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195
29. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Merlin
30. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Kuolemanheleä